REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
W Olkuszu powstanie nowy park handlowy N-Parkartykuł
Pokaż artykuł
W Olkuszu powstanie nowy park handlowy N-Park
W Olkuszu w województwie małopolskim powstanie N-Park, park handlowy z portfela Napollo. Partnerem inwestycyjnym projektu jest PKB Inwest Budowa. To kolejny obiekt, który powstanie we współpracy tych dwóch firm.
Rusza nowy park handlowy N-Park Piotrków Trybunalskiartykuł
Pokaż artykuł
Rusza nowy park handlowy N-Park Piotrków Trybunalski
Za kilka dni oficjalnie rozpocznie swoją działalność kolejny nowy park handlowy sieci N-Park, której właścicielem jest firma Napollo. Tym razem w województwie łodzkim, w blisko 68-tysięcznym Piotrkowie Trybunalskim.
[Wrocław] Wrocławski Park Technologiczny (Budynek Beta)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Wrocławski Park Technologiczny (Budynek Beta)
Wrocław, Fabryczna
[Wrocław] Wrocławski Park Technologiczny (Budynek Gamma)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Wrocławski Park Technologiczny (Budynek Gamma)
Wrocław, Fabryczna
Beskidzka Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Beskidzka Park
Łódź, Beskidzka 129
Poniatowski Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Poniatowski Park
Łódź, Polesie, Rembielińskiego 33/35
Oaza Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Oaza Park
Nadolice Wielkie, Borowa
Park handlowy "Aura Park"inwestycja
Pokaż inwestycję
Park handlowy "Aura Park"
Oleśnica, Twardogóra, Wojska Polskiego 1
Nowa Lipskainwestycja
Pokaż inwestycję
Nowa Lipska
Kraków, Podgórze, Przewóz 44
[Kraków] Slow.Cityinwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Slow.City
Kraków, Krowodrza, Pękowicka
Podedworze 13inwestycja
Pokaż inwestycję
Podedworze 13
Kraków, Podgórze, Podedworze 13
Forma Otwartainwestycja
Pokaż inwestycję
Forma Otwarta
Kraków, Sosnowiecka
Destino Domyinwestycja
Pokaż inwestycję
Destino Domy
Kraków, Odlewnicza
Balicka Livinginwestycja
Pokaż inwestycję
Balicka Living
Kraków, Balicka 161
ENGIE, światowy lider transformacji energetycznej, inwestuje w Głogowie. Wybuduje instalację do produkcji biometanuartykuł
Pokaż artykuł
ENGIE, światowy lider transformacji energetycznej, inwestuje w Głogowie. Wybuduje instalację do produkcji biometanu
W Centrum Konferencyjnym Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podpisano list intencyjny dotyczący budowy nowoczesnej instalacji do produkcji biometanu. ENGIE, światowy lider transformacji energetycznej, działający w obszarze niskoemisyjnej energii i usług, planuje w przemysłowej części Głogowa produkować ekologiczne paliwo, a tym samym przyczyniać się do ograniczania emisji gazów cieplarnianych.
Rynek magazynowy w Polsce w I kwartale 2025 r. [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Rynek magazynowy w Polsce w I kwartale 2025 r. [RAPORT]
Savills  Polska w raporcie „Warehouse and Industrial Market in Poland, Q1 2025” odnotowuje 20‑proc. spadek nowej podaży i wyhamowanie aktywności deweloperów na rynku powierzchni przemysłowych, magazynowych i logistycznych. Ponad połowa transakcji to odnowienia umów, co potwierdza ostrożne podejście najemców, choć czynsze bazowe pozostają stabilne. Przy pustostanach sięgających 8,2  proc. i ograniczonych projektach spekulacyjnych, rynek przygotowuje się na dalsze zacieśnienie podaży, które mogą złagodzić inwestycje nearshoringowe.
[Bronisze] Ożarów I Logistics Centreinwestycja
Pokaż inwestycję
[Bronisze] Ożarów I Logistics Centre
Bronisze
firma
Pokaż firmę
Agencja niań i guwernantek Warszawa- Mybabysitter
Warszawa, al. Jana Pawła II 43A/37B
PKP Intercity inwestuje w Poznaniu. Rozbuduje stację postojową artykuł
Pokaż artykuł
PKP Intercity inwestuje w Poznaniu. Rozbuduje stację postojową
PKP Intercity zainwestuje w rozbudowę zaplecza technicznego na stacji Poznań Główny. Jest to jedna z najważniejszych bocznic kolejowych w Polsce dla pociągów przewoźnika. Prace modernizacyjne obejmą obszar około 1,2 hektara. Za zaprojektowanie będzie odpowiedzialna firma Multiconsult Polska, z którą PKP Intercity podpisało umowę wartą blisko 2,2 mln zł brutto.
Na budowie najwyższego budynku w Poznaniu, 116-metrowego biurowca Andersia Silver, zawiśnie wiecha [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Na budowie najwyższego budynku w Poznaniu, 116-metrowego biurowca Andersia Silver, zawiśnie wiecha [ZDJĘCIA]
Kolejny etap budowy najwyższego budynku w Poznaniu na finiszu. Na ostatniej kondygnacji spektakularnego biurowca Andersia Silver już 22 września 2023 r. pojawi się wiecha. Budynek ma zostać oddany do użytku już w połowie 2025 r.
REKLAMA