REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
W fabryce BSH w Łodzi przybędzie kilkaset miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
W fabryce BSH w Łodzi przybędzie kilkaset miejsc pracy
Jeden z największych inwestorów i zarazem pracodawców w regionie łódzkim – niemiecki koncern BS...
firma
Pokaż firmę
SALPOL - Stacja Diagnostyczna, Mechanik Samochodowy, Klimatyzacja, Wulkanizacja, Zbieżność
Nowa Wieś Lęborska, Osiedle na Stoku 40B, 84-351 Nowa Wieś Lęborska
firma
Pokaż firmę
Program Rewitalizacji Miasta Wrocławia
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta w Świdnicy
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta w Rydułtowach
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta w Lesznie
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta Nowy Targ
firma
Pokaż firmę
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta Ruda Śląska
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski
firma
Pokaż firmę
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
firma
Pokaż firmę
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
firma
Pokaż firmę
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
firma
Pokaż firmę
Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
[Wrocław] Węzeł przesiadkowy "Wrocław-Psie Pole"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Węzeł przesiadkowy "Wrocław-Psie Pole"
Wrocław, Psie Pole
Przebudowa skrzyżowania ulic Awicenny, Cesarzowickiej, Jordanowskiej, Morkonoskiej i Wiejskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
Przebudowa skrzyżowania ulic Awicenny, Cesarzowickiej, Jordanowskiej, Morkonoskiej i Wiejskiej
Wrocław, Fabryczna, Wiejska
Niemiecka firma Capri-Sun wybuduje fabrykę soków w Stargardzieartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Capri-Sun wybuduje fabrykę soków w Stargardzie
Kolejna duża inwestycja niemiecka w województwie zachodniopomorskim. Tym razem z branży spożywczej. Niemiecka firma Capri-Sun wybuduje dużą fabrykę soków spożywczych w Stargardzie. To czwarta co do wielkości marka soków na świecie i numer jeden wśród producentów napojów dla dzieci. Produkty ze Stargardu będą trafiały do Polski, ale również na rynki europejskie.
Hiszpański deweloper kupił za ok. 50 mln zł teren pod nową, dużą inwestycję we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Hiszpański deweloper kupił za ok. 50 mln zł teren pod nową, dużą inwestycję we Wrocławiu
Stolica Dolnego Śląska cieszy się dużym zainteresowaniem deweloperów. Tym razem dogęści się zabudowa wrocławskich Maślic. Miasto Wrocław sprzedało teren pod kolejne duże osiedle mieszkaniowe w tej części miasta. Tym razem chodzi o kilka działek zlokalizowanych przy ulicy Reszelskiej (boczna ul. Królewieckiej).
REKLAMA