iTechArt wybiera Polskę i zajmuje najwyżej położone biuro w Łodzi źródło: Materiały prasowe

iTechArt wybiera Polskę i zajmuje najwyżej położone biuro w Łodzi

ZDJĘCIA
REKLAMA
Jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w USA wg Deloitte i Financial Times weszła do Polski i za chwilę wprowadza się na 18 piętro Hi Piotrkowska. iTechArt zatrudnia już 50 specjalistów w Łodzi i do końca roku planuje osiągnąć ponad setkę w Polsce. 
ITechArt jest międzynarodową firmą z biurami m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Wiedniu, Miśku i Kijowie. Globalnie zatrudnia 2800 pracowników. W Polsce ulokowała się w Łodzi, a następnie w Warszawie i Wrocławiu. W bazie klientów iTechArt znajduje się około 250 organizacji, w tym znakomita część tak zwanych "unicornów", czyli startupów z Doliny Krzemowej, które posiadają bardzo wysokie finansowanie Venture Capital.
– Doskonałe położenie i niepowtarzalny duch miasta, połączone z niskim poziomem biurokracji, świetną obsługą inwestora i pomocą władz sprawiły, że jako swoją pierwszą lokalizację w kraju wybraliśmy właśnie Łódź – mówi Paweł Cebula, Unit Director iTechArt Group Polska.
REKLAMA
– Cieszymy się, że coraz więcej firm z sektora IT budujących przyszłość globalnej gospodarki decyduje się na Łódź jako miejsce swoich biur i rozwoju. Pokazuje to nie tylko, że nasze miasto buduje odpowiedni klimat dla takich inwestycji, ale również jest w stanie zapewnić wykwalifikowaną kadrę opuszczającą mury Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego czy prywatnych uczelni trzymających wysoki poziom kształcenia – mówi Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.
iTechArt zajmie 18. piętro najwyższego budynku biurowego w ŁodziHi Piotrkowska. Tym samym biuro technologicznego "jednorożca" ulokowane będzie najwyżej w mieście, tuż pod bardzo ciekawie zapowiadającą się restauracją na najwyższym piętrze kompleksu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA