REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Wyburzone zostanie dawne centrum handlowe, a potem biurowiec Victoria Business Center [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wyburzone zostanie dawne centrum handlowe, a potem biurowiec Victoria Business Center [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
W stolicy Wielkopolski wyburzony zostanie kolejne dawne centrum handlowe. Jedno z najstarszych w Poznaniu. To charakterystyczny budynek przy ul. Strzeleckiej 49, w rejonie skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi. Victoria Center otwarto w 1998 roku jako centrum handlowe, ale nie przyciągało ono tłumów. Po kilkunastu latach, w 2012 roku, budynek przebudowano i jego przeznaczenie zmieniono na biura (Victoria Business Center). Ta funkcja nie cieszyła się jednak zainteresowaniem firm. Na początku stycznia poinformowano, że teren wraz z budynkiem nabył Urząd Marszałkowski.
[Polska] Sprawdź, gdzie najtaniej wynajmiesz mieszkanieartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Sprawdź, gdzie najtaniej wynajmiesz mieszkanie
W poszukiwaniu mieszkań na wynajem zwykle kierujemy się różnymi czynnikami w kombinacji zależnej od...
[wielkopolskie] Na budowach wiosennieartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Na budowach wiosennie
Wiosna już chyba na stałe zadomowiła się w Poznaniu. Cieszy to szczególnie deweloperów, którzy podkr...
[Poznań] Poznański Maraton sprzedanyartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Poznański Maraton sprzedany
Skanska sprzedała swoją najnowszą inwestycję biurową w Poznaniu – budynek Maraton, funduszowi zarząd...
Odpowiedzialny deweloperartykuł
Pokaż artykuł
Odpowiedzialny deweloper
Wybudować i sprzedać. Taką opinie co rusz można usłyszeć o deweloperach. Tymczasem zakres ich działa...
Rynek powierzchni biurowych w Polsce zaczyna wychodzić na prostąartykuł
Pokaż artykuł
Rynek powierzchni biurowych w Polsce zaczyna wychodzić na prostą
Wynajmowanych i budowanych jest wciąż mniej biur niż przed dwoma laty, ale w sektorze biurowym widać tendencję wzrostową. W ubiegłym roku niektóre rynki regionalne odnotowały spory wzrost popytu, nawet w porównaniu do 2019 roku.
Wieruszowska 2inwestycja
Pokaż inwestycję
Wieruszowska 2
Poznań, Grunwald, Wieruszowska 2
Szyperska 12inwestycja
Pokaż inwestycję
Szyperska 12
Poznań, Szyperska 12
PKP PLK modernizuje stację Sosnowiec Główny i buduje nowy przystanek Sosnowiec Środula [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
PKP PLK modernizuje stację Sosnowiec Główny i buduje nowy przystanek Sosnowiec Środula [ZDJĘCIA]
Między Będzinem a Katowicami Szopienicami Płd. PKP PLK S.A. prowadzą zaawansowane prace. Budowane są nowe przystanki Sosnowiec Środula i Katowice Morawa oraz dodatkowy peron na stacji Sosnowiec Główny. Efektem inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. będą sprawniejsze podróże, wygodniejsze przystanki kolejowe i większe możliwości w ruchu pociągów. Zadanie jest dofinansowane ze środków UE w ramach instrumentu CEF „Łącząc Europę”.
Odcinek drogi ekspresowej S7 Modlin – Czosnów pod Warszawą udostępniony kierowcomartykuł
Pokaż artykuł
Odcinek drogi ekspresowej S7 Modlin – Czosnów pod Warszawą udostępniony kierowcom
W piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) udostępniła kierowcom jeden z trzech realizowanych fragmentów drogi ekspresowej S7 pomiędzy Płońskiem a Czosnowem. Chodzi o odcinek od Czosnowa do Modlina o długości 9,7 km. Tym samym kierowcy będą mieli do dyspozycji 285 km drogi ekspresowej między Gdańskiem a Warszawą - od węzła Gdańsk Południe do węzła Płońsk Południe oraz odcinek Modlin - Czosnów.
Postępują prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]
Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK).
Trwa budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]
Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK).
Postępują prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]
Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK).
Odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia pomiędzy Łanami a Długołęką gotowy do otwarcia [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia pomiędzy Łanami a Długołęką gotowy do otwarcia [FILM + ZDJĘCIA]
Kolejny odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, pomiędzy Łanami a Długołęką, jest już gotowy do otwarcia. Zostanie oficjalnie udostępniony kierowcom we wtorek, 20 grudnia. Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach "Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020". Inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK).
Trwają prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwają prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]
Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK). Zaawansowanie robót wynosi aktualnie 73,7%.
Nowe plany zagospodarowania przestrzennego dla pięciu warszawskich dzielnicartykuł
Pokaż artykuł
Nowe plany zagospodarowania przestrzennego dla pięciu warszawskich dzielnic
Podczas sesji Rady Warszawy 20 listopada radni uchwalili cztery nowe miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Dotyczą one Wawra, Pragi-Północ, Bemowa, Mokotowa i Ursynowa.
Długie Ogrody, Elbląska i okolice Bramy Żuławskiej przejdą gruntowną przemianę [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Długie Ogrody, Elbląska i okolice Bramy Żuławskiej przejdą gruntowną przemianę [WIZUALIZACJE]
Konsultacje społeczne i analiza transportowa – to pierwsze kroki do zmian, które mają zajść w obszarze ulicy Długie Ogrody, Bramy Żuławskiej i estakady na ulicy Elbląskiej. Przebudowa tej części miasta i układu komunikacyjnego rozpisana jest na lata. Podczas konferencji prasowej prezydent Aleksandra Dulkiewicz przedstawiła plany dotyczące zmian w tej części Gdańska.
Dworzec kolejowy i stacja Olsztyn Główny otwarte! [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Dworzec kolejowy i stacja Olsztyn Główny otwarte! [FILMY]
Podróżni i przewoźnicy mogą już w pełni korzystać z nowego dworca kolejowego i zmodernizowanej stacji Olsztyn Główny. To elementy większego projektu – modernizacji linii kolejowej nr 216 na odc. Działdowo-Olsztyn. To największa i najważniejsza inwestycja kolejowa ostatnich lat w woj. warmińsko-mazurskim. Inwestycję zrealizowano z udziałem Funduszy Europejskich Programu Polska Wschodnia 2014-2020.
Stokrotka zamiast Biedronki. W grudniu otworzą nowy sklep w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Stokrotka zamiast Biedronki. W grudniu otworzą nowy sklep w Gdańsku
W połowie grudnia zakończy się przebudowa obiektu handlowego i otwarty zostanie nowy sklep Stokrotka, przy Alei Jana Pawła II w Gdańsku.
Trwa remont oddziału neurologii i rehabilitacji w szpitalu miejskim im. Jonschera w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa remont oddziału neurologii i rehabilitacji w szpitalu miejskim im. Jonschera w Łodzi [ZDJĘCIA]
W Łodzi trwa remont oddziału neurologii i rehabilitacji w szpitalu miejskim im. Jonschera. Przebudowa czeka gabinety zabiegowe fizjoterapeutów i rehabilitantów, ogólnodostępne sanitariaty i sale pacjentów (każda zyska osobną łazienkę).
REKLAMA