REKLAMA
Znaleziono 7654 wyników
Nowe Centrum Warszawy przechodzi na prawy brzeg Wisły [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Nowe Centrum Warszawy przechodzi na prawy brzeg Wisły [FILM]
Nowe Centrum Warszawy przechodzi na prawy brzeg Wisły. Trwa przebudowa ulicy Okrzei na Pradze-Północ. Po jej zakończeniu ulica zmieni się w zieloną przestrzeń przyjazną spacerowiczom i rowerzystom. Inwestorem jest Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Generalnym wykonawcą prac jest firma Strabag.
[Warszawa] Totalbud oddaje do użytku budynek mieszkalny przy ul. Pory w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Totalbud oddaje do użytku budynek mieszkalny przy ul. Pory w Warszawie
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy wydał pozwolenie na użytkowanie budynku...
[Wrocław] Zagłosuj na Park Tarnogajski!artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zagłosuj na Park Tarnogajski!
Od 28 września do 12 października mieszkańcy Wrocławia mogą głosować na projekty w ramach Wrocławski...
Skanska rozpoczyna budowę III etapu osiedla Park Skandynawia w Warszawie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Skanska rozpoczyna budowę III etapu osiedla Park Skandynawia w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Skanska rozpoczyna budowę III etapu osiedla Park Skandynawia na warszawskim Gocławiu. W jego ramach...
Prawie 100 miliardów, które miały iść na zieloną transformację w Polsce, poza kontroląartykuł
Pokaż artykuł
Prawie 100 miliardów, które miały iść na zieloną transformację w Polsce, poza kontrolą
Miliardy złotych, które miały zostać przeznaczone na zieloną transformację w Polsce, rozpłynęły się w ogólnym budżecie. Takie wnioski przedstawiła Najwyższa Izba Kontroli (NIK), która właśnie opublikowała wyniki kontroli gospodarowania środkami pochodzącymi ze sprzedaży uprawnień do emisji gazów cieplarnianych (EU ETS). Z łącznej sumy prawie 100 mld zł, które trafiły do polskiego budżetu w ciągu ostatniej dekady, zaledwie 1,3 proc. zostało przekazane bezpośrednio na cele związane z redukcją emisji gazów cieplarnianych w Polsce.
Nowe miejsca pracy w woj. lubuskim. Holenderska firma Toppoint inwestuje pod Zieloną Górąartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy w woj. lubuskim. Holenderska firma Toppoint inwestuje pod Zieloną Górą
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie lubuskim, w zachodniej części Polski. 7R, wiodący deweloper nieruchomości komercyjnych, zrealizował dla holenderskiej firmy Toppoint obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną w Brzeziu k. Sulechowa (powiat zielonogórski). Generalnym wykonawcą budynku był Depenbrock Polska. Łączna powierzchnia inwestycji, która powstała w formule Build-To-Own (BTO) to niemal 35 000 metrów kwadratowych.
Łódzkie: 25 miliardów złotych dla rozwoju regionuartykuł
Pokaż artykuł
Łódzkie: 25 miliardów złotych dla rozwoju regionu
W ciągu 22 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej, Samorząd Województwa Łódzkiego rozdysponował w ramach programów regionalnych aż 25 mld zł. Środki te zostały przeznaczone m.in. na rozwój infrastruktury drogowej, wsparcie przedsiębiorców, rewitalizację miast i obszarów wiejskich oraz rozwój turystyki.
Trwa przebudowa zabytkowego dworca kolejowego Toruń Miasto [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa przebudowa zabytkowego dworca kolejowego Toruń Miasto [FILM+WIZUALIZACJE]
Odnowiony z poszanowaniem dla jego historii, komfortowy i dostępny dla wszystkich pasażerów, z ciekawie zaaranżowaną, zieloną poczekalnią letnią – taki właśnie będzie po przebudowie dworzec Toruń Miasto. PKP S.A.
Kolejna stara, zabytkowa fabryka w Łodzi przechodzi rewitalizację [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna stara, zabytkowa fabryka w Łodzi przechodzi rewitalizację [ZDJĘCIA]
Trwa rewitalizacja Łodzi. W jej ramach metamorfozę przechodzi dawna fabryka przy ulicy Sienkiewicza 63. Prace przy rewitalizacji tego zabytkowego obiektu znów idą pełną parą. Po wznowieniu prac, budowa wyraźnie przyspieszyła, a na terenie dawnej fabryki widać kolejne etapy metamorfozy. Co się dzieje na placu budowy?
Rozpoczęło się drążenie tunelu na budowie trasy S3 na Dolnym Śląsku [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Rozpoczęło się drążenie tunelu na budowie trasy S3 na Dolnym Śląsku [FILM + ZDJĘCIA]
Specjalna wiertnica tunelowa, czyli Jumbo Drill rozpoczęła drążenie tunelu na budowie dolnośląskiego...
[Warszawa] Totalbud buduje na Ursynowie dla klienta premiumartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Totalbud buduje na Ursynowie dla klienta premium
Stołeczna firma Totalbud jest generalnym wykonawcą osiedla czterech dwupiętrowych budynków mieszkaln...
[Wrocław] Nowa inwestycja w Bieńkowicach. Powstanie prawie setka mieszkań [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowa inwestycja w Bieńkowicach. Powstanie prawie setka mieszkań [WIZUALIZACJE]
Wrocławski deweloper i2 Development właśnie startuje z kolejną inwestycją mieszkaniową, tym razem w...
[Kraków] Osiedle Nad Wilgą IIinwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Osiedle Nad Wilgą II
Kraków, Podgórze
[Wrocław] Kamienica "Nad Oławą" (remont i nadbudowa)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Kamienica "Nad Oławą" (remont i nadbudowa)
Wrocław, Krzyki
[Warszawa] Apartamentowiec "Mokotów nad Skarpą"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Apartamentowiec "Mokotów nad Skarpą"
Warszawa, Mokotów, Bukowińska
[Łódź] Oaza nad Jasieniem - ul Obywatelska 105inwestycja
Pokaż inwestycję
[Łódź] Oaza nad Jasieniem - ul Obywatelska 105
Łódź, Polesie
[Wrocław] Szukasz dużego mieszkania w zielonej okolicy? Jest w czym wybierać!artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Szukasz dużego mieszkania w zielonej okolicy? Jest w czym wybierać!
Marzysz o przestronnym, ustawnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, na osiedlu oferującym ud...
We Wrocławiu otwarto pierwszą na świecie fabrykę perowskitowych ogniw słonecznychartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu otwarto pierwszą na świecie fabrykę perowskitowych ogniw słonecznych
Ruszyła produkcja w pierwszej na świecie fabryce perowskitowych ogniw słonecznych Saule Technologies...
Neo Energy Group inwestuje w kolejne projekty biogazowe w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Neo Energy Group inwestuje w kolejne projekty biogazowe w Polsce
Neo Energy Group (NEG) rozbudowuje portfolio i zwiększa obecność swoich zielonych projektów na energetycznej mapie Polski. Będąca częścią Grupy spółka Neo Bio Energy (NBE) rozwija zakres działań o 3 kolejne biogazownie rolnicze, tym razem zlokalizowane w Kole, Piaskach oraz Rzeczycach. Do produkcji czystej, zielonej energii wykorzystane zostaną odpady z produkcji rolnej, a profity z działalności biogazowni i efekty synergii uzyskają również lokalne podmioty branży hodowlanej i mleczarskiej, w tym jedna z największych OSM w naszym kraju.
Kluczowe centrum dystrybucyjne AMD Europe zostaje na dłużej w Prologis Park Poznańartykuł
Pokaż artykuł
Kluczowe centrum dystrybucyjne AMD Europe zostaje na dłużej w Prologis Park Poznań
Firma AMD Europe, przedłużyła umowę najmu i pozostaje w kompleksie logistycznym Prologis Park Poznań. W procesie negocjacyjnym strony wspierała firma AXI IMMO Group, największa polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.
REKLAMA