REKLAMA
Znaleziono 1046 wyników
We Wrocławiu rozpoczęła się budowa nowoczesnej, proekologicznej myjni PKP Intercity [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu rozpoczęła się budowa nowoczesnej, proekologicznej myjni PKP Intercity [WIZUALIZACJE]
Największy w historii PKP Intercity program inwestycyjny nie zwalnia tempa. We Wrocławiu, na terenie tamtejszej stacji postojowej, wmurowany został kamień węgielny pod budowę w pełni zautomatyzowanej eko-myjni. Wykonawcą będzie Mostostal Warszawa. Warta 37 mln zł inwestycja spełni wszystkie standardy ekologiczne i jest kolejną w ramach rozbudowy, modernizacji i poprawy warunków pracy w stacjach postojowych narodowego przewoźnika.
PGE Energia Ciepła z pozwoleniem na nową inwestycję w Bydgoszczyartykuł
Pokaż artykuł
PGE Energia Ciepła z pozwoleniem na nową inwestycję w Bydgoszczy
PGE Energia Ciepła z Grupy PGE otrzymała pozwolenie na budowę niskoemisyjnego źródła kogeneracyjnego w Elektrociepłowni Bydgoszcz II. Powstanie nowej jednostki wytwórczej zasilanej paliwem gazowym wpłynie na poprawę jakości powietrza w mieście. Inwestycja zakończy się w I kwartale 2025 roku.
Poznań stawia na zielone przystanki artykuł
Pokaż artykuł
Poznań stawia na zielone przystanki
Mają nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim chłodzić w upalne dni oraz oczyszczać powietrze...
Boisko w Bukowince inwestycja
Pokaż inwestycję
Boisko w Bukowince
firma
Pokaż firmę
Producent szklarni ogrodowych GR-Solar
Zławieś Wielka, Zławieś Wielka 43
Zielona energia dla Rzeszowa. Grupa PGE inwestuje w dekarbonizację [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Zielona energia dla Rzeszowa. Grupa PGE inwestuje w dekarbonizację [FILM]
Prezesi PGE, PGE Energia Ciepła oraz PGE Obrót podpisali z miastem Rzeszów list intencyjny, dotyczący współpracy przy przygotowywaniu inwestycji. To kolejny krok do dekarbonizacji systemu ciepłowniczego oraz promocji odnawialnych źródeł energii w stolicy województwa podkarpackiego.
Polska firma z branży elektromobilności APS Energia S.A. ma grant na 29 mln zł i planuje budowę drugiego zakładuartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma z branży elektromobilności APS Energia S.A. ma grant na 29 mln zł i planuje budowę drugiego zakładu
Notowana na warszawskiej GPW spółka APS Energia S.A. w ramach dofinansowania opracuje we współpracy z Politechniką Warszawską unikalne systemy magazynowania energii. Jednocześnie firma podjęła decyzję o budowie drugiego zakładu w województwie mazowieckim.
Kolejna zeroemisyjna inwestycja w Elektrociepłowni Rzeszów dobiega końcaartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna zeroemisyjna inwestycja w Elektrociepłowni Rzeszów dobiega końca
PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie konsekwentnie realizuje strategię na rzecz dekarbonizacji i przechodzi na paliwa zero- i niskoemisyjne. Kolejnym etapem jest budowa kotłowni gazowej o łącznej mocy 186 MWt.
[Wrocław] Blisko 900 milionów złotych na inwestycje w 2018 rokuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Blisko 900 milionów złotych na inwestycje w 2018 roku
4 mld 258 mln zł dochodów i ponad 200 mln więcej wydatków. Na inwestycje miasto przeznaczy 872 mln 8...
[Wrocław] Urzędnicy chcą być eko. Przy Hubskiej powstanie energooszczędny kompleks [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Urzędnicy chcą być eko. Przy Hubskiej powstanie energooszczędny kompleks [WIZUALIZACJE]
Magistrat bierze się za modernizację kompleksu przy ulicy Hubskiej we Wrocławiu. – Nowa si...
[Wrocław] Ponad 18 mln złotych za eko-kompleks przy Hubskiej [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ponad 18 mln złotych za eko-kompleks przy Hubskiej [WIZUALIZACJE]
Miasto wybrało firmę, która przeprowadzi kompleksową modernizację budynków przy ul. Hubskiej 8-16 we...
PGE planuje zainwestować ok.18 miliardów zł w nowoczesne technologie i inteligentne systemy ciepłowniczeartykuł
Pokaż artykuł
PGE planuje zainwestować ok.18 miliardów zł w nowoczesne technologie i inteligentne systemy ciepłownicze
Polska Grupa Energetyczna S.A. ma ambitne plany w zakresie rozwoju segmentu ciepłownictwa w Polsce. Obejmą one zarówno zmianę technologii na nisko- i zeroemisyjną, jak i modernizację i rozwój systemów ciepłowniczych. Łącznie na inwestycje w ten segment do 2035 roku Grupa PGE przeznaczy około 18 mld PLN, z czego 15 mld PLN na inwestycje w nowe instalacje produkcyjne, takie jak silniki gazowe, kotły elektrodowe, pompy ciepła, kotły wodne gazowe, akumulatory ciepła czy kotły na biomasę, a pozostałe 3 mld PLN na rozwój organiczny i nieorganiczny zintegrowanych systemów ciepłowniczych w lokalizacjach, w których znajdują się aktywa ciepłownicze PGE.
firma
Pokaż firmę
Eko Park S.A.
firma
Pokaż firmę
Przedsiębiotstwo Budowlane Eko
firma
Pokaż firmę
EKO-INWEST S.A
Gwarant-Eko S.C.firma
Pokaż firmę
Gwarant-Eko S.C.
Końskie, 1 Maja 57
P.P.H.U. Eko Domyfirma
Pokaż firmę
P.P.H.U. Eko Domy
Bielsko-Biała, Piastów Śląskich 1
firma
Pokaż firmę
Eko-Okna S.A.
Zabytkowa elektrownia Wrocławinwestycja
Pokaż inwestycję
Zabytkowa elektrownia Wrocław
Wrocław, Łowiecka 24
Nowa farma fotowoltaiczna Grupy Enea pod Gorzowem Wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
Nowa farma fotowoltaiczna Grupy Enea pod Gorzowem Wielkopolskim
W Lubnie w powiecie gorzowskim (woj. lubuskie) uruchomiono kolejną w Grupie Enea farmę fotowoltaiczną. Farma, składająca się z trzech niezależnych instalacji, ma łączną moc 5 MW i zbudowana jest z ponad 9 tys. paneli.
REKLAMA