REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
inwestycja
Pokaż inwestycję
Sępa-Szarzyńskiego 73
Wrocław, Sępa-Szarzyńskiego 73
Więckowskiego 8inwestycja
Pokaż inwestycję
Więckowskiego 8
Łódź, Więckowskiego 8
[Polska] Będą wysokościowce i domy szeregoweartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Będą wysokościowce i domy szeregowe
Deweloperzy przygotowują kolejne inwestycje, zachęceni utrzymującymi się ostatnio, dobrymi wynikami...
[Warszawa] Dwa brzegi Wisły nareszcie spięte metremartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Dwa brzegi Wisły nareszcie spięte metrem
Mieszkańcy Warszawy doczekali się w końcu centralnej części II linii metra. Miała ona funkcjonować w...
inwestycja
Pokaż inwestycję
Dworcowa 6
Wrocław, Dworcowa 6
Waterlane Vibeinwestycja
Pokaż inwestycję
Waterlane Vibe
Łódź, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 29
Kościuszki 124inwestycja
Pokaż inwestycję
Kościuszki 124
Wrocław, Stare Miasto, Kościuszki 124
Park Akcji "Burza"inwestycja
Pokaż inwestycję
Park Akcji "Burza"
Warszawa, Park Akcji "Burza"
inwestycja
Pokaż inwestycję
Pereca 7
Wrocław, Pereca 7
Aktywność budowlana na rynku biurowym w Warszawie pozostaje ograniczonaartykuł
Pokaż artykuł
Aktywność budowlana na rynku biurowym w Warszawie pozostaje ograniczona
Aktywność budowlana na rynku biurowym w Warszawie pozostaje ograniczona. W I kwartale br. do użytku oddano niemal 50 tys. mkw. powierzchni do pracy, a 30 tys. mkw. wyłączono z użytkowania – wynika z najnowszych danych CBRE.
Lofty przy ul. Grabiszyńskiej w abonamencie. Resi4Rent rozwija swoją wrocławską inwestycję [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Lofty przy ul. Grabiszyńskiej w abonamencie. Resi4Rent rozwija swoją wrocławską inwestycję [ZDJĘCIA]
Resi4Rent rozwija swoją wrocławską inwestycję przy ulicy Grabiszyńskiej, tym razem wprowadzając do oferty 63 mieszkania w abonamencie. To pierwszy loftowy projekt w portfolio firmy. Nowa część projektu w stolicy Dolnego Śląska powstała w wyniku rewitalizacji historycznego budynku położonego wewnątrz kwartału zabudowy. Zachowano i odnowiono oryginalną ceglaną elewację objętą ochroną konserwatorską, a we wnętrzach odtworzono elementy stalowo&drewnianej konstrukcji.
Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej zostanie rozbudowaneartykuł
Pokaż artykuł
Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej zostanie rozbudowane
W przyszłym tygodniu rozpocznie się rozbudowa Centrum Handlowego Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Taką decyzję podjął właściciel i zarządca obiektu – spółka NEPI Rockcastle. Za niespełna 18 miesięcy galeria powiększy się o dodatkowe 5 000 mkw. powierzchni na dwóch poziomach. Dzięki inwestycji klienci zyskają dostęp m.in. do nowoczesnej siłowni. Oferta centrum wzbogacona zostanie także o branżę wyposażenia wnętrz oraz salę zabaw dla dzieci. Nie zabraknie także nowych marek odzieżowych.
Kędzierzyn-Koźle: atrakcyjna nieruchomość tuż przy Rynku Głównym na sprzedaż. Co tam może powstać?artykuł
Pokaż artykuł
Kędzierzyn-Koźle: atrakcyjna nieruchomość tuż przy Rynku Głównym na sprzedaż. Co tam może powstać?
Orange Polska szuka nowego właściciela dla zespołu budynków położonych tuż przy Rynku Głównym w Kędzierzynie-Koźlu. Kompleks może zostać zaadaptowany na mieszkania, usługi albo biura. – Nieruchomość doskonale nadaje się do szybkiej aranżacji według własnego projektu – mówi Sylwia Lipnicka, doradca ds. sprzedaży Orange.
Ponad 309 mln zł dofinansowania na wielki Hub gamingowo-technologiczny w Katowicach [WIZUALIZACJE] artykuł
Pokaż artykuł
Ponad 309 mln zł dofinansowania na wielki Hub gamingowo-technologiczny w Katowicach [WIZUALIZACJE]
Katowicki Hub gamingowo-technologiczny wybrany do dofinansowania! Ponad 309 mln zł dofinansowania przyznano w ramach działania Innowacyjna infrastruktura wspierająca gospodarkę programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. Powstanie Hub-u zostało ujęte w wykazie operacji o znaczeniu strategicznym planowanych do realizacji w ramach programu.
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają wagony roweroweartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają wagony rowerowe
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają wagony rowerowe. Pierwszy skład na początku lipca wyjedzie na trasę z Wrocławia, przez Sobótkę do Świdnicy.
Zabytkowy dworzec kolejowy w Oleśnicy zostanie zrewitalizowanyartykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowy dworzec kolejowy w Oleśnicy zostanie zrewitalizowany
Oleśnica to miasto o bogatej historii i znaczącym potencjale rozwojowym. Stąd w ramach dążenia do poprawy infrastruktury transportowej oraz zachowania dziedzictwa kulturowego miasta, przystąpiono do renowacji zabytkowego dworca kolejowego. Wykonanie tego przedsięwzięcia powierzono firmie BERGER Bau.
Wiceprezydent Wrocławia Lorenc: 2,8 mln zł na remonty mieszkań komunalnychartykuł
Pokaż artykuł
Wiceprezydent Wrocławia Lorenc: 2,8 mln zł na remonty mieszkań komunalnych
Ponad 2 800 000 zł od prywatnego darczyńcy na remont lokali komunalnych dla najbardziej potrzebujących rodzin zorganizował Wiceprezydent Wrocławia Sebastian Lorenc, inaugurując autorski, "pierwszy w historii Wrocławia" program OdNowa Wrocław.
Dolny Śląsk: Do Lądka-Zdroju i Stronia Śląskiego wrócą pociągi!artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Do Lądka-Zdroju i Stronia Śląskiego wrócą pociągi!
Samorząd Województwa Dolnośląskiego odbuduje linię kolejową do Lądka-Zdroju i Stronia Śląskiego. Po zakończeniu prac rewitalizacyjnych pociągi Kolei Dolnośląskich pojadą z pasażerami po tej malowniczo położonej trasie pod koniec 2027 roku. Dzięki odbudowie tej linii czas przejazdu ze Stronia Śląskiego do Wrocławia Głównego z jedną przesiadką wyniesie mniej, niż dwie godziny.
Hub gamingowo-technologiczny w Katowicach: miasto ogłosiło przetarg na roboty budowlaneartykuł
Pokaż artykuł
Hub gamingowo-technologiczny w Katowicach: miasto ogłosiło przetarg na roboty budowlane
Zostało wszczęte podstępowanie przetargowe na budowę I etapu Hubu gamingowo-technologicznego. Istniejące obiekty w rejonie Szybu Pułaski, które kiedyś służyły kopalni – zostaną zrewitalizowane i przystosowane do pełnienia nowych funkcji związanych z branżą nowoczesnych technologii. Roboty budowlane wraz z procedurą odbiorową mają potrwać 32 miesiące. Jednocześnie trwają prace projektowe dla II etapu.
Dolny Śląsk: Do Lądka-Zdroju i Stronia Śląskiego wrócą pociągi!artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Do Lądka-Zdroju i Stronia Śląskiego wrócą pociągi!
Samorząd Województwa Dolnośląskiego odbuduje linię kolejową do Lądka Zdroju i Stronia Śląskiego. Po zakończeniu prac rewitalizacyjnych pociągi Kolei Dolnośląskich pojadą z pasażerami po tej malowniczo położonej trasie pod koniec 2027 roku. Dzięki odbudowie tej linii czas przejazdu ze Stronia Śląskiego do Wrocławia Głównego z jedną przesiadką wyniesie mniej, niż dwie godziny.
REKLAMA