REKLAMA
Znaleziono 5999 wyników
Warszawa: Ursus Centralny – Ronson Development rusza z największym projektem w swojej historii [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Ursus Centralny – Ronson Development rusza z największym projektem w swojej historii [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper po raz drugi stawia na koncepcję "miasta w mieście". Zrealizuje przy ulicy Gier...
[Warszawa] Matexi Polska rozpoczyna realizację inwestycji na warszawskich Bielanachartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Matexi Polska rozpoczyna realizację inwestycji na warszawskich Bielanach
Deweloper MATEXI POLSKA rozpoczyna prace wyburzeniowe na działce u zbiegu ulic Duracza i Magiera na...
Budowa wieżowca Chopin Tower coraz bliżej. Jest decyzja środowiskowa artykuł
Pokaż artykuł
Budowa wieżowca Chopin Tower coraz bliżej. Jest decyzja środowiskowa
W Warszawie powstanie kolejny nowy wieżowiec. Inwestor, firma Ghelamco planuje realizację na Woli nowego, 130-metrowego wieżowca. Prezydent stolicy wydał 26 września decyzję środowiskową dla budynku biurowo-usługowego przy ul. Wroniej i Grzybowskiej – nazywanego Chopin Tower. Biurowiec ma powstać tuż obok Warsaw Spire i zająć część placu Europejskiego.
[Polska] Ile kosztują lokale usługowe w nowych osiedlachartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Ile kosztują lokale usługowe w nowych osiedlach
W których inwestycjach mieszkaniowych deweloperzy oferują lokale handlowo-usługowe? W jakich cenach...
inwestycja
Pokaż inwestycję
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego, Warecka 2
Łódź, Warecka 2
Latem bieżącego roku podróżni zyskają nowe możliwości podróży koleją na Podkarpaciuartykuł
Pokaż artykuł
Latem bieżącego roku podróżni zyskają nowe możliwości podróży koleją na Podkarpaciu
Latem bieżącego roku podróżni zyskają nowe możliwości podróży koleją na Podkarpaciu. Już w lipcu przygotowane będą dla nich komfortowe przystanki Tarnobrzeg Ocice, Tarnobrzeg Sobów, Tarnobrzeg Wielowieś. Wrócą bezpośrednie połączenia w kierunku Sandomierza, Warszawy oraz Stalowej Woli i Rzeszowa. To efekt postępujących prac w ramach inwestycji na liniach nr 25, 74 i 78 na odcinku Stalowa Wola – Tarnobrzeg – Sandomierz – Ocice – Padew.
MOP-y przy S6 w woj. pomorskim będą miały stację paliw i restauracjęartykuł
Pokaż artykuł
MOP-y przy S6 w woj. pomorskim będą miały stację paliw i restaurację
W lipcu ruszyła budowa stacji paliw i restauracji na Miejscach Obsługi Podróżnych Kamień (Północ i Południe), które zlokalizowane są po obu stronach Trasy Kaszubskiej, czyli drogi ekspresowej S6. Jeszcze w IV kwartale 2024 r. kierowcy będą mogli korzystać z nowo powstałej infrastruktury.
Trybuny Ludów 3inwestycja
Pokaż inwestycję
Trybuny Ludów 3
Kraków, Trybuny Ludów 3
metraże
25 - 75 m2
zakres cen
od 447 120 zł
Na stacji Olkusz zwiększy się standard obsługi podróżnychartykuł
Pokaż artykuł
Na stacji Olkusz zwiększy się standard obsługi podróżnych
Stacja Olkusz będzie dostępniejsza i komfortowa, dzięki zaplanowanej inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Nowe perony, przejście pod torami z windą ułatwią komunikację podróżującym koleją. Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót dla przebudowy kolejowej stacji w Olkuszu.
[Wrocław] Volvo będzie produkować autobusy tylko we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Volvo będzie produkować autobusy tylko we Wrocławiu
Cała produkcja autobusów szwedzkiego koncernu w połowie przyszłego roku zostanie przeniesiona do Wro...
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 (rozbudowa)inwestycja
Pokaż inwestycję
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 (rozbudowa)
Kraków, Wrony 115
[Wrocław] Od soboty 4 ważne zmiany w poruszaniu się autobusów MPKartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Od soboty 4 ważne zmiany w poruszaniu się autobusów MPK
Od 24 listopada sporo zmian czeka na pasażerów poruszających się autobusami wrocławskiej komunikacji...
Stacja Paliw, ul. Rybitwyinwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja Paliw, ul. Rybitwy
Kraków, Podgórze, Rybitwy 1
[Wrocław] Przeniosą węzeł przesiadkowy autobusów nocnych?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Przeniosą węzeł przesiadkowy autobusów nocnych?
Aktywiści z Akcji Miasto zwrócili się z wnioskiem do Wydziału Transportu Urzędu Miejskiego o przepro...
MPK Wrocław ogłosiło przetarg na zakup 11 autobusów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
MPK Wrocław ogłosiło przetarg na zakup 11 autobusów elektrycznych
Stolica Dolnego Śląska inwestuje w zakup autobusów elektrycznych. MPK Wrocław ogłosiło przetarg na z...
Develia z kolejną nową inwestycją w Warszawie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Develia z kolejną nową inwestycją w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Jeden z największych deweloperów w Polsce - Develia S.A. - wprowadziła do sprzedaży 117 mieszkań w nowym projekcie Trzcinowa Vita na warszawskich Włochach. Mieszkania o metrażach od 26 do 113 metrów kwadratowych powstaną w dwóch budynkach w ramach I etapu inwestycji. Rozpoczęcie prac budowlanych dla pierwszego etapu planowane jest na sierpień 2025 roku, z zakończeniem w czerwcu 2027 roku. Autorem projektu jest biuro Es-Pro Mariusz Szpotowicz.
Kielce Główne z nowymi możliwościami obsługi podróżnychartykuł
Pokaż artykuł
Kielce Główne z nowymi możliwościami obsługi podróżnych
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły prace przy peronie numer 1 na stacji Kielce Główne. Inwestycja umożliwia lepszy dostęp do kolei dla wszystkich podróżnych i pozwala obsłużyć dodatkowe pociągi. Najważniejsza stacja w województwie świętokrzyskim zmieniła się z korzyścią dla pasażerów. Projekt za przeszło 18 mln zł finansowany jest ze środków budżetowych. Pierwsze pociągi odjadą ze zmodernizowanego peronu pod koniec grudnia.
Węzeł komunikacyjny Bronowiceinwestycja
Pokaż inwestycję
Węzeł komunikacyjny Bronowice
Kraków, Bronowicka
[Wrocław] Kontrola w MPK: prawie połowa autobusów nie nadawała się do jazdyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kontrola w MPK: prawie połowa autobusów nie nadawała się do jazdy
W prawie połowie skontrolowanych autobusów MPK inspektorzy wykryli usterki i zabrali dowody rejestra...
Pierwsza "zielona" linia autobusowa MPK staje się faktemartykuł
Pokaż artykuł
Pierwsza "zielona" linia autobusowa MPK staje się faktem
Flotę wrocławskiego MPK zasiliło już 9 nowych autobusów elektrycznych Mercedes-Benz e-Citaro G. - Pojazdy obsługują linię „K”, co czyni ją pierwszą we Wrocławiu bezemisyjną, prawdziwie zieloną linią autobusową - zaznacza prezydent Jacek Sutryk.
REKLAMA