REKLAMA
Znaleziono 3254 wyników
Apartamenty Górnośląskainwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Górnośląska
Warszawa, Śródmieście, Górnośląska
Biurowiec Intel Technology Poland - IGK6inwestycja
Pokaż inwestycję
Biurowiec Intel Technology Poland - IGK6
Gdańsk, Matarnia, Słowackiego 173
1000 miejsc pracy! Nowa, wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna w Wodzisławiu Śląskim już działaartykuł
Pokaż artykuł
1000 miejsc pracy! Nowa, wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna w Wodzisławiu Śląskim już działa
Kolejna wielka inwestycja w województwie śląskim. Największy producent okien w Europie, polska firma Eko-Okna S.A. otworzyła nową, wielką fabrykę w Wodzisławiu Śląskim. Na początek deklaruje zatrudnienie 1000 osób.
Polski atom napędza gospodarkę. Setki firm już w projekcie, a wartość kontraktów przekroczyła 1 mld złartykuł
Pokaż artykuł
Polski atom napędza gospodarkę. Setki firm już w projekcie, a wartość kontraktów przekroczyła 1 mld zł
Pierwsza polska elektrownia jądrowa wciąż jest na etapie przygotowań, ale już teraz przyciąga setki firm i miliardy złotych. Projekt w lokalizacji Lubiatowo–Kopalino staje się impulsem rozwojowym dla całych branż – od budownictwa, przez przemysł ciężki, po zaawansowane technologie. „Kluczowe są trzy filary: czas, budżet i maksymalny udział polskich firm” – podkreśla prezes Polskich Elektrowni Jądrowych, Marek Woszczyk.
W Olsztynie zostanie otwarty największy park handlowy w północnej Polsce [FILMY+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Olsztynie zostanie otwarty największy park handlowy w północnej Polsce [FILMY+ZDJĘCIA]
Grupa RWS, odpowiedzialna za realizację największego Parku Handlowego w północnej Polsce, otrzymała ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie PH Aviator w Olsztynie przy ul. Sielskiej. Wielkie otwarcie odbędzie się w czwartek 27 czerwca o godzinie 10.
Bezpieczny Kredyt 2% wchłonął wielką płytęartykuł
Pokaż artykuł
Bezpieczny Kredyt 2% wchłonął wielką płytę
Największe portale ogłoszeniowe posiadają w swych zasobach ekstremalnie mało ofert dotyczących tańszych mieszkań. Szczególnie dotyczy to lokali w blokach z wielkiej płyty. Przeciętnie mówimy o mniej niż 100 takich ogłoszeniach przypadających na miasto wojewódzkie. A gdyby tego było mało, to przecież każdy, kto szukał mieszkania wie, że nierzadko kilka ogłoszeń dotyczy tego samego lokum. Tak dramatyczne wykupienie to jeden z ubocznych efektów „Bezpiecznego Kredytu 2%”.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Budynek wielorodzinny, ul Mińska 57
Wrocław, Fabryczna
Kołłątaja 23inwestycja
Pokaż inwestycję
Kołłątaja 23
Wrocław, Stare Miasto, Kołłątaja 23
Spółka z branży lotniczej Navblue należąca do Airbusa inwestuje w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Spółka z branży lotniczej Navblue należąca do Airbusa inwestuje w Gdańsku
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się zainwestować w Gdańsku. Spółka Navblue, należąca do francuskiego koncernu Airbus otwiera biuro w stolicy Pomorza. Firma specjalizuje się m.in. w tworzeniu baz danych i oprogramowania dla lotnictwa. Działalność w Gdańsku zamierza rozpocząć w III kwartale 2022 roku i już teraz poszukuje pracowników.
Wrocławski "Manhattan" Tak mogło wyglądać wrocławskie "Centrum Południowe" [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocławski "Manhattan" Tak mogło wyglądać wrocławskie "Centrum Południowe" [WIZUALIZACJA]
Kończy się długi, majowy weekend. Postanowiliśmy trochę popuścić "wodze fantazji". Przygotowaliśmy dla Was wizję "Centrum Południowego" we Wrocławiu. Tak mógł wyglądać tzw. "wrocławski Manhattan", czyli teren zlokalizowany pomiędzy ulicami Powstańców Śląskich a Gwiaździstą... Jest to moja (Orzech) autorska "koncepcja".
Trwa rewitalizacja zabytkowych famuł przy Ogrodowej 24 w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa rewitalizacja zabytkowych famuł przy Ogrodowej 24 w Łodzi [ZDJĘCIA]
Rozpoczęta w 2023 roku wielka rewitalizacja famuł przy ul. Ogrodowej 24 wkracza w kolejną fazę. Kończą się właśnie prace związane z konstrukcją obiektu. Co zostało już zrobione, a co wykonawca planuje na najbliższy czas?
Wielki, globalny koncern z kolejną inwestycją pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Wielki, globalny koncern z kolejną inwestycją pod Wrocławiem
Kolejna wielka, znana, światowa marka stawia na Aglomerację Wrocławską. Szwajcarski koncern o zasięgu globalnym Nestlé z nawiązką realizuje swoje plany inwestycyjne dotyczące fabryki i centrum dystrybucyjnego karmy dla zwierząt domowych w Nowej Wsi Wrocławskiej (gmina Kąty Wrocławskie). Inwestor prowadzi obecnie kolejną rozbudowę swojej wielkiej podwrocławskiej fabryki.
Ruszyła budowa kompleksu kameralnych apartamentowców na Dolnym Mokotowie w Warszawie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa kompleksu kameralnych apartamentowców na Dolnym Mokotowie w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Yareal rozpoczął budowę czterech kameralnych apartamentowców na warszawskim Dolnym Mokotowie. W Rezy...
[Polska] MdM po zmianach nadal nie zachęci do posiadania dzieciartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] MdM po zmianach nadal nie zachęci do posiadania dzieci
Mniej więcej trzy czwarte korzystających z programu „Mieszkanie dla młodych” nie posiada potomstwa....
Blisko milion złotych na renowację zabytków w Gdyni [LISTA]artykuł
Pokaż artykuł
Blisko milion złotych na renowację zabytków w Gdyni [LISTA]
Rada Miasta Gdyni przyjęła uchwałę o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach. Wsparcie obejmuje obiekty wpisane do rejestru zabytków, budynki ujęte w gminnej ewidencji oraz nieruchomości położone na obszarze Śródmieścia uznanego za Pomnik Historii.
Zabytkowe Śródmieście Gdyni coraz bliżej wpisania na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCOartykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowe Śródmieście Gdyni coraz bliżej wpisania na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
27 maja w Muzeum Emigracji w Gdyni odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu Senatu RP. Podczas obrad senatorowie mają przyjąć uchwałę wspierającą starania miasta o wpisanie Śródmieścia Gdyni na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To jeden z ostatnich kroków przed historycznym głosowaniem.
Mazowieckie: Nowy przystanek w Józefinie zwiększy dostęp do koleiartykuł
Pokaż artykuł
Mazowieckie: Nowy przystanek w Józefinie zwiększy dostęp do kolei
Mieszkańcy podwarszawskiego Józefina zyskają dostęp do kolei i wygodne połączenie z Warszawą. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”, zbudowały w Józefinie dwa nowe perony. Od soboty, 14 października, na przystanku zatrzymają się 86 pociągi pasażerskie jadące m.in. w kierunku Warszawy, Siedlec, Białej Podlaskiej i Terespola.
Przewóz 42 ATALinwestycja
Pokaż inwestycję
Przewóz 42 ATAL
Kraków, Podgórze, Przewóz 42
[Gdańsk] Jaworowe Wzgórze powstanie w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Jaworowe Wzgórze powstanie w Gdańsku
Dekpol wprowadził do sprzedaży kolejną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku. Jaworowe Wzgórze to kamera...
[Wrocław] „W drodze do elektromobilności” – czy deweloperzy przyczynią się do wzrostu popularności aut elektrycznych?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] „W drodze do elektromobilności” – czy deweloperzy przyczynią się do wzrostu popularności aut elektrycznych?
Obecnie rocznie w Polsce sprzedaje się zaledwie około stu aut elektrycznych – dla porównania w Norwe...
REKLAMA