REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Polska firma SUNEX uruchamia w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną w zakładzie w Raciborzuartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma SUNEX uruchamia w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną w zakładzie w Raciborzu
SUNEX, czołowy polski producent innowacyjnych rozwiązań bazujących na OZE, uruchamia w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną w zakładzie w Raciborzu. Będą na niej powstawać systemy zamocowań do instalacji solarnych i fotowoltaicznych.
[Warszawa] Mniejsza z wież Varso Tower wynajęta już w 85%artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Mniejsza z wież Varso Tower wynajęta już w 85%
Konstrukcja środkowego budynku Varso Place, w którym wynajętych zostało już 85% dostępnej powierzchn...
[Wrocław] Centrum "Geo-Info-Hydro" (Uniwersytet Przyrodniczy)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Centrum "Geo-Info-Hydro" (Uniwersytet Przyrodniczy)
Wrocław, Śródmieście
Światowy gigant z branży automotive firma MAHLE planuje dalszy rozwój swojego centrum we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant z branży automotive firma MAHLE planuje dalszy rozwój swojego centrum we Wrocławiu
Kolejna znana, międzynarodowa firma zdecydowała się zwiększenie zatrudnienia w stolicy Dolnego Śląska. Niemiecki koncern MAHLE, jedna z 20 największych firm z branży automotive na świecie planuje powiększyć swoje wrocławskie centrum IT i usług księgowych dla całej grupy w Europie.
[Wrocław] Po ulicach Wrocławia będą jeździć e-busy? Miasto włącza się w rozwój elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Po ulicach Wrocławia będą jeździć e-busy? Miasto włącza się w rozwój elektromobilności
Wrocław to jedno z 41 miast i gmin, które podpisały list intencyjny w sprawie rozwoju elektromo...
Rozwój sieci energetycznej w Polsce Wschodniej. Inwestycje Energa-Operator za ponad 112 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Rozwój sieci energetycznej w Polsce Wschodniej. Inwestycje Energa-Operator za ponad 112 mln zł
Ruszyły prace budowlane przy rozbudowie i modernizacji sieci elektroenergetycznej w Polsce Wschodniej. Na realizację sześciu zadań inwestycyjnych Energa-Operator uzyskała ponad 60 milionów złotych dofinansowania z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. Inwestycje poprawią niezawodność dostaw energii dla blisko 58 tysięcy odbiorców i zwiększą możliwości przyłączania odnawialnych źródeł energii (OZE).
Amerykańska firma EPAM Systems zatrudnia we Wrocławiu już ponad 1000 osób i nadal rekrutujeartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma EPAM Systems zatrudnia we Wrocławiu już ponad 1000 osób i nadal rekrutuje
Wrocławski oddział amerykańskiej spółki technologicznej EPAM Systems tworzy już ponad 1000 specjalistów, a firma stale rozwija swoją obecność w stolicy Dolnego Śląska. Pracę w EPAM mogą znaleźć nie tylko inżynierowie oprogramowania, ale także analitycy biznesowi, Project i Delivery Managerowie, konsultanci IT oraz specjaliści w obszarze HR i rekrutacji.
W Warszawie powstanie nowy, 170-metrowy wieżowiec. Ruszyły pierwsze prace [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstanie nowy, 170-metrowy wieżowiec. Ruszyły pierwsze prace [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
W centrum Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej 59 powstanie nowy, 170-metrowy wieżowiec Skyreach. Inwestorem jest firma Golub GetHouse. Na działce trwają prace porządkowe, przygotowujące teren pod badania archeologiczne, które mają rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu. Potrwają około miesiąc.
Będzie nowa, duża inwestycja produkcyjna w Ziębicach na Dolnym Śląsku? artykuł
Pokaż artykuł
Będzie nowa, duża inwestycja produkcyjna w Ziębicach na Dolnym Śląsku?
Jest szansa na nową, dużą inwestycję produkcyjną w Ziębicach (powiat ząbkowicki) w województwie dolnośląskim. Jeden z największych producentów drewnianej stolarki otworowej, Urzędowski, został przejęty przez firmę All Windows Group z Nysy. Akwizycja ma przyczynić się do wzmocnienia jej pozycji na rynku i przynieść korzyści obydwu firmom.
 Wrocław - miasto spotkań z zyskami [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław - miasto spotkań z zyskami [FILM]
Kontynuujemy naszą serię filmów z największych miast w Polsce. Dziś odwiedzamy Wrocław. To jedno z najważniejszych, największych i najpiękniejszych miast w Polsce. Ostatnie lata to okres wielkiej rewitalizacji tego miasta i wielki plac budowy. Powstaje wiele różnego rodzaju inwestycji. Kolejne projekty są w planach. Wrocław to też bardzo ważne miasto dla nas. To właśnie tu powstał nasz portal Investmap.pl
firma
Pokaż firmę
Air Products Sp. z o.o.
Warszawa, Komitetu Obrony Robotników 48
Wielu chętnych do odejścia z górnictwa w Polsce artykuł
Pokaż artykuł
Wielu chętnych do odejścia z górnictwa w Polsce
Ponad jedna trzecia wszystkich pracowników Polskiej Grupy Górniczej gotowa jest odejść z pracy w górnictwie pod warunkiem uzyskania jednorazowej odprawy pieniężnej lub przejścia na pomostowy urlop do emerytury – tak wynika z ankiety, którą spółka przeprowadziła w grudniu 2024 roku wśród swoich pracowników.
[Wrocław] Zabytkowy strop na Dworcu Głównym wygląda jak nowyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zabytkowy strop na Dworcu Głównym wygląda jak nowy
Zakończono już prace nad renowacją zabytkowego stropu nad salą sesyjną Dworca Głównego. Ma sześćset...
Wielka inwestycja w Rzeszowie. Trwa budowa II etapu Wisłokostrady [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja w Rzeszowie. Trwa budowa II etapu Wisłokostrady [FILM]
W stolicy Podkarpacia realizowany jest II etap wielkiej i bardzo ważnej dla tego miasta inwestycji drogowej. Mieszkańcy Rzeszowa od dawna oczekiwali na budowę Wisłokostrady, która ma poprawić jakość komunikacji w mieście. Nowa droga ma także stymulować rozwój lokalnego biznesu oraz ułatwić dostęp do kluczowych punktów w Rzeszowie i regionie.
Wielka inwestycja w Rzeszowie. Powstaje II etap Wisłokostrady [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja w Rzeszowie. Powstaje II etap Wisłokostrady [FILMY]
W stolicy Podkarpacia realizowany jest II etap wielkiej i bardzo ważnej dla tego miasta inwestycji drogowej. Mieszkańcy Rzeszowa od dawna oczekiwali na budowę Wisłokostrady, która ma poprawić jakość komunikacji w mieście. Nowa droga ma także stymulować rozwój lokalnego biznesu oraz ułatwić dostęp do kluczowych punktów w Rzeszowie i regionie.
[Wrocław] Lokalizacja przyciąga mieszkańców do Angel Riverartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Lokalizacja przyciąga mieszkańców do Angel River
Dla ponad połowy klientów rynku nieruchomości lokalizacja stanowi kluczowe kryterium podczas zakupu...
Legnicka SSE podpisała porozumienie z Hyundai i USNC w zakresie przyszłej budowy modułowych reaktorów jądrowychartykuł
Pokaż artykuł
Legnicka SSE podpisała porozumienie z Hyundai i USNC w zakresie przyszłej budowy modułowych reaktorów jądrowych
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Hyundai Engineering i Ultra Safe Nuclear Corporation rozpoczynają współpracę związaną z technologią modułowych reaktorów jądrowych (MMR). Ma ona zapewnić bezpieczną i przyjazną dla środowiska technologię jądrową, umożliwiając rozwój przyszłych systemów energetycznych, a brak dostępnej energii to częsta bolączka inwestorów. Porozumienie o współpracy podpisano w środę, 8 lutego w Centrum Konferencyjnym LSSE. To kolejny krok legnickiej spółki we współpracy i promocji firm z branży związanej z nowymi technologiami, energii przyszłości oraz elektromobilności, szczególnie w kwestii rozwiązań nisko-, zeroemisyjnych oraz odnawialnych źródeł energii.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Tyniec Mały] Osiedle "Rubinowe Wzgórze"
Tyniec Mały, Sobótka
S74 Przełom/Mniów – Kielce (S7 węzeł Kielce Zachód)inwestycja
Pokaż inwestycję
S74 Przełom/Mniów – Kielce (S7 węzeł Kielce Zachód)
Mniów
Politechnika Śląska i AIUT otworzyli w Gliwicach nowe Laboratorium Autonomicznych Robotów Mobilnychartykuł
Pokaż artykuł
Politechnika Śląska i AIUT otworzyli w Gliwicach nowe Laboratorium Autonomicznych Robotów Mobilnych
Nie potrzebują operatora ani kierowcy. Samodzielnie dostarczają towary i bezpiecznie przewożą ludzi. Bez problemu poruszają się w dynamicznym środowisku fabryki, a także po ulicach miast. Autonomiczne pojazdy, bo o nich mowa, stają się kluczowym rozwiązaniem w procesie automatyzacji transportu wewnątrzzakładowego, rośnie też ich potencjał w zakresie uzupełnienia komunikacji publicznej. O tym, jak projektować i budować tak nowoczesne rozwiązania uczyć będzie Politechnika Śląska.
REKLAMA