REKLAMA
Znaleziono 2610 wyników
Zakończyła się budowa kolejnego magazynu na terenie największego parku logistycznego w aglomeracji wrocławskiejartykuł
Pokaż artykuł
Zakończyła się budowa kolejnego magazynu na terenie największego parku logistycznego w aglomeracji wrocławskiej
Grupa Antczak zakończyła budowę kolejnego magazynu dla inwestora i dewelopera GLP. Obiekt o powierzchni 41 tys. mkw. powstał na terenie Wrocław V Logistics Centre w podwrocławskich Magnicach w gminie Kobierzyce.
Panattoni sprzedaje za 53 mln euro obiekt BTS w Stargardzie inwestorowi z Niemiecartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni sprzedaje za 53 mln euro obiekt BTS w Stargardzie inwestorowi z Niemiec
Panattoni, największy w Europie deweloper i inwestor kapitału na rynku nieruchomości przemysłowych oraz logistycznych, sprzedał obiekt BTS, zrealizowany w Stargardzie, z którego korzystać będzie firma TEDi. Budynek o powierzchni 87 000 mkw. został zakupiony za 53 mln euro przez niemieckiego inwestora z siedzibą w Dortmundzie.
Setki nowych miejsc pracy! Ostatni etap GLP Wrocław V Logistics Centre gotowy [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy! Ostatni etap GLP Wrocław V Logistics Centre gotowy [ZDJĘCIA]
Kolejna wielka inwestycja w aglomeracji wrocławskiej, dzięki której powstaną setki nowych miejsc pracy. GLP, wiodący inwestor, deweloper i zarządca budynków logistycznych, będący częścią Ares Management Real Estate, zakończył realizację ostatniej hali w centrum magazynowo-produkcyjnym GLP Wrocław V Logistics Centre w podwrocławskich Magnicach (gmina Kobierzyce, powiat wrocławski).
1000 nowych miejsc pracy. Amazon ruszył z kolejną wielką inwestycją w Polsce [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
1000 nowych miejsc pracy. Amazon ruszył z kolejną wielką inwestycją w Polsce [FILM]
Globalny, amerykański potentat z branży e-commerce Amazon z kolejną nową, wielką inwestycją w Polsce. Na lokalizację swojej najnowszej, olbrzymiej inwestycji, amerykańska firma wybrała województwo dolnośląskie i małą gminę Dobromierz w powiecie świdnickim. Dzięki tej jednej z najbardziej rozpoznawalnej marce na świecie, ta licząca zaledwie niecałe 5-tysięcy mieszkańców dolnośląska gmina, zyska nie tylko rozpoznawalność, ale też duże środki finansowe związane z obecnością tego światowego giganta. I nowe miejsca pracy zarówno te bezpośrednie, jak i w tzw. otoczeniu biznesowym. Nieoficjalnie mówi się o 1000 bezpośrednich nowych miejsc pracy.
Największy niezależny operator logistyczny w Polsce  stawia na Gorzów Wielkopolskiartykuł
Pokaż artykuł
Największy niezależny operator logistyczny w Polsce stawia na Gorzów Wielkopolski
Największy niezależny operator logistyczny w Polsce wynajął 8,1 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku MLP Gorzów Wielkopolski. Obiekt powstał w formule spekulacyjnej i był w pełni przygotowany do natychmiastowego użytkowania. To już czwarte centrum logistyczne MLP Group, z którego korzysta najemca, a łączna powierzchnia wynajmowana przez firmę przekroczyła 34 tys. mkw.
Panattoni Park Goleniów I w pełni skomercjalizowanyartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni Park Goleniów I w pełni skomercjalizowany
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, podpisał z operatorem logistycznym – firmą FIEGE – umowę najmu na ponad 16 000 mkw. w Panattoni Park Goleniów I. Tym samym cały park o powierzchni 60 000 mkw. został skomercjalizowany.
Setki nowych miejsc pracy. Gigant z branży modowej inwestuje w Głogowieartykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy. Gigant z branży modowej inwestuje w Głogowie
Na Dolnym Śląsku powstaną kolejne nowe miejsca pracy. Tym razem w liczącym ponad 61 tysięcy mieszkańców Głogowie. Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, pozyskał nowego najemcę do swojej inwestycji w tym dolnośląskim mieście. Powstaną setki nowych miejsc pracy.
[Wrocław] Umowa podpisana. W 2020 roku pojedziemy nowym odcinkiem Wschodniej Obwodnicy Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Umowa podpisana. W 2020 roku pojedziemy nowym odcinkiem Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
W poniedziałek 20 lutego władze Dolnego Śląska podpisały umowę na zaprojektowanie i budowę północneg...
Można rozpocząć prace przygotowawcze dla Drogi Czerwonej w Gdyniartykuł
Pokaż artykuł
Można rozpocząć prace przygotowawcze dla Drogi Czerwonej w Gdyni
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury i Centralnym Portem Komunikacyjnym podpisała porozumienie o finansowaniu prac przygotowawczych dla budowy Drogi Czerwonej w Gdyni.
[śląskie] Czy jest rozwiązanie problemu z S1?artykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Czy jest rozwiązanie problemu z S1?
Patrząc na utrudnienia w komunikacji na linii Katowice-Bielsko-Biała, połączenie drogowe alternatywn...
[dolnośląskie] Nowy wiadukt w Świdnicyartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Nowy wiadukt w Świdnicy
Od 3 marca kierowcy w Świdnicy mogą korzystać nowego wiaduktu przy ulicy Polna Droga i Sprzymierzeńc...
[Wrocław] Nowy najemca wprowadzi się do MLP Wrocławartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowy najemca wprowadzi się do MLP Wrocław
Jeden z wiodących europejskich producentów oraz dystrybutorów suplementów diety i odżywek wynajął ok...
Wrocław: Banimex zaprojektuje i wybuduje Most Wschodni i Aleję Wielkiej Wyspyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Banimex zaprojektuje i wybuduje Most Wschodni i Aleję Wielkiej Wyspy
Coraz bliżej realizacji jednej z najbardziej oczekiwanych i kluczowych inwestycji drogowych we Wrocł...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Biskupiec] Droga krajowa nr 16 Biskupiec - Borki Wielki
Droga ekspresowa S1 Podwarpie - Dąbrowa Górniczainwestycja
Pokaż inwestycję
Droga ekspresowa S1 Podwarpie - Dąbrowa Górnicza
Trwa budowa ostatniego dolnośląskiego odcinka trasy S3 od Kamiennej Góry do Lubawki [ZDJĘCIA + FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa ostatniego dolnośląskiego odcinka trasy S3 od Kamiennej Góry do Lubawki [ZDJĘCIA + FILM]
[Słupsk] DK21, Słupsk - Ustkainwestycja
Pokaż inwestycję
[Słupsk] DK21, Słupsk - Ustka
Ustka, Grabienko
Budowa północnego odcinka wschodniej obwodnicy Wrocławia ruszy zimą. Projekt już sprawdzonyartykuł
Pokaż artykuł
Budowa północnego odcinka wschodniej obwodnicy Wrocławia ruszy zimą. Projekt już sprawdzony
Drogą łączącą Łany z Długołęką kierowcy mają pojechać za dwa lata. Budowa ma się rozpocząć za kilka...
Linea Mareinwestycja
Pokaż inwestycję
Linea Mare
Pobierowo, Borka 10
Osiedle Kanvainwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Kanva
Lubieszów
REKLAMA