REKLAMA
Znaleziono 2735 wyników
firma
Pokaż firmę
Dom Wycieczkowy Zacisze | Pensjonat Sandomierz | Noclegi | Pokoje
Sandomierz, Portowa 3a
[Wrocław] Ulica Wróblewskiego będzie węższa, żeby rowerzyści łatwiej dojechali do centrumartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ulica Wróblewskiego będzie węższa, żeby rowerzyści łatwiej dojechali do centrum
Jeszcze przed Euro urzędnicy wydzielą na ul. Wróblewskiego na jezdni pas dla rowerzystów. Droga będz...
[Wrocław] Wrocławianie pojechali na rowerach miejskich już ćwierć miliona razyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocławianie pojechali na rowerach miejskich już ćwierć miliona razy
System Wrocławskiego Roweru Miejskiego zarejestrował ćwierćmilionowe wypożyczenie. Operator Nextbike...
[Wrocław] Kilkaset nowych stojaków rowerowych we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kilkaset nowych stojaków rowerowych we Wrocławiu
Dobiega końca montaż nowych miejsc parkingowych dla wrocławskich rowerzystów. Większość z niespełna...
Firma produkująca rowery elektryczne rozbudowuje swój zakład w Źródłachartykuł
Pokaż artykuł
Firma produkująca rowery elektryczne rozbudowuje swój zakład w Źródłach
Firma EcoBike ma swoja siedzibę przy ul. Wschodniej w Źródłach (gm. Miękinia), gdzie przeniosła się...
Mercedes-Benz kupił w Jaworze grunt pod fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych artykuł
Pokaż artykuł
Mercedes-Benz kupił w Jaworze grunt pod fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" podpisała z Mercedes-Benz umowę o sprzedaży terenu pod kolejną wielką inwestycję. W Jaworze powstanie kolejne 1500 nowych bezpośrednich nowych miejsc prac plus kilka tysięcy w tzw. "otoczeniu biznesowym" tej inwestycji.
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają 2 lipca wagony roweroweartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają 2 lipca wagony rowerowe
Koleje Dolnośląskie, jako pierwszy przewoźnik w Polsce, uruchamiają wagony rowerowe. W sobotę 2 lipca wagony rowerowe KD wyjadą na swoją pierwszą trasę, a będzie to niedawno otwarta linia kolejowa 285 Wrocław - Sobótka - Świdnica.
Francuski koncern Danone zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Francuski koncern Danone zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych w Opolu
Kolejna duża inwestycja francuska w Polsce. Grupa Danone zainwestuje 230 mln zł w budowę nowej fabryki w Opolu, w której produkowana będzie specjalistyczna żywność (w tym szpitalna) firmy Nutricia. Będzie to drugi zakład produkcyjny tego francuskiego koncernu w tym mieście.
Nowa Drożdżowniainwestycja
Pokaż inwestycję
Nowa Drożdżownia
Kraków, Podgórze, Drożdżowa
Muzeum Fabryki Czekolady E.Wedelinwestycja
Pokaż inwestycję
Muzeum Fabryki Czekolady E.Wedel
Warszawa, Praga-Południe, Wedla Emila
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworze
Najnowsza inwestycja obejmuje budowę bocznicy kolejowej w południowo-zachodniej części strefy ekonomicznej, podobszar Jawor/DSAG S3, oraz centrum logistycznego na terenie fabryki Mercedesa w Jaworze. Bocznica połączona będzie z linią kolejową nr 137 Kędzierzyn Koźle – Kamieniec Ząbkowicki – Legnica.
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcamiartykuł
Pokaż artykuł
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcami
Pół roku działalności w katowickiej dzielnicy Piotrowice Fabryka Park zamyka z bardzo dobrym wynikiem 99 proc. komercjalizacji powierzchni. W kwietniu do grona najemców retail parku dołączył Woolworth – dyskont z artykułami gospodarstwa domowego. Na połowę czerwca zaplanowano otwarcie RR Moto – salonu z odzieżą i akcesoriami dla motocyklistów. Jeszcze w tym roku ofertę wzbogaci także marka Sinsay, w salonie której, obok mody, klienci znajdą także artykuły dla domu.
Setki nowych miejsc pracy! Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy! Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A.
Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A. Tym razem w województwie opolskim. Powstaną setki nowych miejsc pracy. Dwa lata po zakupie terenu na tzw. Polu Południowym w Kędzierzynie-Koźlu, budowa nowego zakładu produkcyjnego Eko-Okien jest bliska ukończenia. Będzie to trzecia, po Kornicach i Wodzisławiu Śląskim, fabryka tej firmy. Trwa wyposażanie hal w maszyny i niezbędny do pracy sprzęt.
PKP Intercity odebrało część zmodernizowanych wagonów artykuł
Pokaż artykuł
PKP Intercity odebrało część zmodernizowanych wagonów
Z początkiem marca PKP Intercity odebrało 60 z 90 wagonów zmodernizowanych przez firmę H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych. Modernizacja została wykonana w ramach zamówienia z 2022 roku wartego niemal 495 mln zł brutto. Spółka odbierze wszystkie zmodernizowane wagony najpóźniej w IV kwartale 2024 roku.
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiem
Koreańska firma LG Electronics działająca w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem (gmina Kobierzyce)...
[Warszawa] Fabryka wódki pierwszym najemcą biurowca Bobrowiecka 8artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Fabryka wódki pierwszym najemcą biurowca Bobrowiecka 8
Firma CEDC International, lider branży mocnych alkoholi na polskim rynku, wynajmie ponad 3000 mkw. p...
[Lublin] Fabryka silników powiększyła powierzchnię w MLP Lublinartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Fabryka silników powiększyła powierzchnię w MLP Lublin
MLP Group przekazało ABM Greiffenberger Polska dodatkowe 6,4 tys. mkw. w parku MLP Lublin. Firma spe...
Powstanie nowa fabryka niemieckiej firmy Thermofin w Złotoryiartykuł
Pokaż artykuł
Powstanie nowa fabryka niemieckiej firmy Thermofin w Złotoryi
Złotoryja pozyskała kolejnego nowego inwestora. Niemiecka firma Thermofin zakupiła trzyhektarową dzi...
Fabryka Norblina w Warszawie zyskała zielone oblicze [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Norblina w Warszawie zyskała zielone oblicze [ZDJĘCIA]
Roślinność pojawiła się w historycznych uliczkach, pasażach, na ścianach i tarasach Fabryki Norblina...
Zrewitalizowana Fabryka Norblina w Warszawie już otwarta [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Zrewitalizowana Fabryka Norblina w Warszawie już otwarta [FILM]
Zakończyła się trwająca 46 miesięcy rewitalizacja Fabryki Norblina na warszawskiej Woli, realizowana...
REKLAMA