REKLAMA
Znaleziono 1521 wyników
 Niemiecka firma GKM Siebtechnik wybuduje fabrykę przesiewaczy w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma GKM Siebtechnik wybuduje fabrykę przesiewaczy w woj. mazowieckim
Kolejna zagraniczna inwestycja w województwie mazowieckim. Tym razem w Iłży pod Radomiem. Na terenie tamtejszej podstrefy SSE Starachowice swoją inwestycję zrealizuje niemiecka firma GKM Siebtechnik, światowy lider w przesiewie precyzyjnym iultraprecyzyjnym.
[Dolny Śląsk] Koreańczycy zainwestują w Dzierżoniowie. Wybudują fabrykę części do akumulatorów zasilających auta elektryczne!artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Koreańczycy zainwestują w Dzierżoniowie. Wybudują fabrykę części do akumulatorów zasilających auta elektryczne!
Kolejna, duża inwestycja z branży automotive na Dolnym Śląsku! Jak donosi jedna z największych połud...
Amerykańska firma RTP otworzy fabrykę we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma RTP otworzy fabrykę we Wrocławiu
Amerykańska firma z branży materiałowej RTP Co. zdecydowała się na inwestycję w Polsce. Wybór padł n...
Łódź: Vision Development kupił dawną fabrykę Henryka Wyssaartykuł
Pokaż artykuł
Łódź: Vision Development kupił dawną fabrykę Henryka Wyssa
Obiekt położony jest przy ulicy Kopernika 15. Prace nad nowym projektem dewelopera mają rozpocząć si...
Fabryka Danfoss Poland inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Danfoss Poland
Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 5
Fabryka hubergroup Polskainwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka hubergroup Polska
Nowa 27
Fabryka Capchem Polandinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Capchem Poland
Śrem, Wiosenna 12
Fabryka Minth Groupinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Minth Group
Ball Beverage Packaging EMEA zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
Ball Beverage Packaging EMEA zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w Lublinie
Jeden z największych zagranicznych inwestorów działających w Lublinie, firma Ball Beverage Packaging EMEA należąca do amerykańskiego koncernu Ball Corporation, uruchomiła w swojej fabryce w Lublinie dwa nowoczesne moduły produkujące aluminiowe wieczka puszek do napojów. Inwestycja przyczyni się do utworzenia kilkudziesięciu nowych miejsc pracy, a rozległa instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku fabryki znacznie ograniczy ślad węglowy zakładu.
[Wrocław] Etteplan zwiększa zatrudnienie w swoim centrum badawczo-rozwojowymartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Etteplan zwiększa zatrudnienie w swoim centrum badawczo-rozwojowym
Międzynarodowe biuro projektowe R&D (Badania i Rozwój) Etteplan stawia na rozwój i rozbudowę swo...
[Wrocław] Rzeka, boiska i trasy rowerowe. Na osiedlu Olimpia Port nuda Ci nie groziartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rzeka, boiska i trasy rowerowe. Na osiedlu Olimpia Port nuda Ci nie grozi
Przystań dla kajaków i łódek, boiska do gier zespołowych, ścieżki rowerowe czy tereny zielone, zachę...
Niemiecka firma MAHLE zwiększa zatrudnienie w swoim centrum we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma MAHLE zwiększa zatrudnienie w swoim centrum we Wrocławiu
Kolejna znana, międzynarodowa firma zdecydowała się zwiększenie zatrudnienia w stolicy Dolnego Śląsk...
Firma Oponiarska Dębica SA zwiększy zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Firma Oponiarska Dębica SA zwiększy zatrudnienie
Bardzo dobra informacja dla mieszkańców Dębicy w województwie podkarpackim. Obchodząca w tym roku 85-lecie istnienia Firma Oponiarska Dębica SA rozpoczęła rekrutację nowych pracowników do swojej fabryki zlokalizowanej w tym blisko 43-tysięcznym mieście w południowo-wschodniej części Polski.
firma
Pokaż firmę
Sanbet Fabryka Betonu Wiesława Stefan Piotrowscy Sp.J.
firma
Pokaż firmę
Fabryka Kart Trefl Kraków Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
FABRYKA MEBLI WERSAL Z.B.Ł. KACZOROWSCY Spółka Komandytowa
firma
Pokaż firmę
Fabryka Broni "Łucznik" – Radom Sp. z o.o.
APS Energia otwiera biuro R&D w Bydgoszczyartykuł
Pokaż artykuł
APS Energia otwiera biuro R&D w Bydgoszczy
Polska firma APS Energia rozbudowuje Dział Trakcji i Transportu i otwiera Biuro R&D w Bydgoszczy. Zespół inżynierów będzie projektował nowe rozwiązania m.in. dla tramwajów, wagonów metra, elektrycznych zespołów trakcyjnych, lokomotyw i wagonów.
TAURON inwestuje w woj. śląskim w instalację do produkcji zielonego wodoruartykuł
Pokaż artykuł
TAURON inwestuje w woj. śląskim w instalację do produkcji zielonego wodoru
TAURON pozyskał ponad 133 mln zł dofinansowania na budowę innowacyjnej instalacji do produkcji wodoru RFNBO. Środki pochodzące z konkursu BGK przyczynią się m.in. do rozwoju komunikacji wodorowej oraz dekarbonizacji przemysłu w województwie śląskim.
Ponad dwukrotne zwiększy się przesył gazu z Polski do Ukrainy. Ważna inwestycja na Podkarpaciu gotowaartykuł
Pokaż artykuł
Ponad dwukrotne zwiększy się przesył gazu z Polski do Ukrainy. Ważna inwestycja na Podkarpaciu gotowa
Ponad dwukrotne zwiększy się przesył gazu z Polski do Ukrainy. Ważna inwestycja GAZ-SYSTEM na Podkarpaciu gotowa. Stacja regulacyjno-pomiarowa w Hermanowicach przy granicy polsko-ukraińskiej, po zakończonej rozbudowie, uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Dzięki ukończeniu tej inwestycji - poprzez stację w Hermanowicach - możliwe będzie ponad dwukrotne zwiększenie przesyłu gazu w kierunku Ukrainy.
REKLAMA