REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Przy wsparciu KPO w Portach Łeba i Ustka trwają prace modernizacyjneartykuł
Pokaż artykuł
Przy wsparciu KPO w Portach Łeba i Ustka trwają prace modernizacyjne
Urząd Morski w Gdyni zawarł kolejne umowy w ramach inwestycji realizowanych ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Przedmiotem podpisanych kontraktów jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad strategicznymi modernizacjami infrastruktury zapewniającej dostęp do portu w Łebie i Ustce, które przygotowują je do pełnienia funkcji terminali serwisowych dla morskiej energetyki wiatrowej (offshore).
Rewitalizacja dawnej fabryki przy ul. Sienkiewicza w Łodzi zostanie dokończona [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Rewitalizacja dawnej fabryki przy ul. Sienkiewicza w Łodzi zostanie dokończona [ZDJĘCIA]
Bardzo dobra wiadomość. Kolejny zabytkowy obiekt w Łodzi odzyska swój dawny blask. Rewitalizacja dawnej fabryki przy ulicy Sienkiewicza 63 zostanie dokończona. Miasto podpisało umowę z nowym wykonawcą, który będzie kontynuował prace porzucone przez poprzednika we wrześniu 2024 r.
Finisz prac przy obwodnicy Łomży w ciągu S61 Via Baltica [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Finisz prac przy obwodnicy Łomży w ciągu S61 Via Baltica [FILM]
Z końcem września kierowcy będą mogli w pełni korzystać z dwujezdniowej obwodnicy Łomży w ciągu S61, w województwie podlaskim. Tym samym w ekspresowym tempie będzie można pokonać polską, liczącą ponad 310 km część korytarza transportowego Via Baltica, od Warszawy do Budziska na granicy z Litwą. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o.
Kolejna zabytkowa kamienica przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi przejdzie rewitalizację [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna zabytkowa kamienica przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi przejdzie rewitalizację [ZDJĘCIA]
Kiedyś stał w tym miejscu wiatrak, był tu jeden z najlepszych sklepów z wędlinami, a od 30 lat króluje zapach pizzy. Teraz kamienica przy ul. Piotrkowskiej 41 wraz z oficynami i podwórkiem zostanie zmodernizowana dzięki wsparciu z funduszy unijnych przyznanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Nowe mieszkania miejskie powstają przy ul. Pabianickiej w Łodzi [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Nowe mieszkania miejskie powstają przy ul. Pabianickiej w Łodzi [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJA]
Budowa nowoczesnego bloku mieszkalnego przy ul. Pabianickiej 5/13 w Łodzi wchodzi w kolejny etap. Prace rozpoczęły się w lutym od robót ziemnych, a obecnie, po zakończeniu pierwszych wykopów, na placu budowy pojawi się specjalistyczna palownica.
Dwie polskie firmy z branży spożywczej zainwestują, przy wsparciu W-MSSEartykuł
Pokaż artykuł
Dwie polskie firmy z branży spożywczej zainwestują, przy wsparciu W-MSSE
Kolejne dwie polskie firmy zainwestują w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, przy wsparciu udzielonemu przez Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną (W-MSSE S.A.). Inwestycje obu spółek reprezentujących branżę spożywczą zostaną zrealizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.
Woodeco inwestuje 94 mln zł w Grajewie, przy wsparciu Suwalskiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Woodeco inwestuje 94 mln zł w Grajewie, przy wsparciu Suwalskiej SSE
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (SSSE S.A.) wydała kolejną decyzję o wsparciu dla polskiej firmy, która zrealizuje swoją nową inwestycję na terenie województwa podlaskiego, w północno-wschodniej części Polski, w ramach Polskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Postępuja prace przy budowie mostu nad Kanałem Żerańskim w Warszawie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Postępuja prace przy budowie mostu nad Kanałem Żerańskim w Warszawie [FILM]
Postępują prace przy budowie nowego mostu nad kanałem do Faelbetu w ciągu ul. Płochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Most będzie gotowy w połowie tego roku.
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrkowskiej w Łodzi odzyskała dawny blask! [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrkowskiej w Łodzi odzyskała dawny blask! [ZDJĘCIA]
Trwa rewitalizacja Łodzi, kolejne zabytkowe kamienice odzyskują swój dawny blask. Zakończył się właśnie remont następnej okazałej kamienicy przy najważniejszej ulicy w mieście - Piotrkowskiej.
Kolejna polska firma zainwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma zainwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE S.A.
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w województwie śląskim, przy wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE S.A.), w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.
Kolejna polska firma inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSE
Kolejna polska firma stawia na rozwój ze wsparciem udzielonym przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE S.A.), w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.
Amerykańska firma Genpact rozbudowuje centrum usług dla biznesu w Katowicachartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma Genpact rozbudowuje centrum usług dla biznesu w Katowicach
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się na rozwój swojego biznesu w Katowicach. Amerykańska firma Genpact rozbudowuje w tym mieście centrum usług dla biznesu. Inwestor otrzymał też wsparcie od polskiego rządu. Firmie Genpact przyznano maksymalną kwotę 3 mln zł pomocy publicznej. To kolejne wsparcie dla tego inwestora. Pod koniec 2021 roku, na rozwój spółka otrzymała także wsparcie od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Trwa budowa nowego przystanku kolejowego Kraków Piastów [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa nowego przystanku kolejowego Kraków Piastów [FILM]
PKP Polskie Linie Kolejowe SA budują nowy przystanek kolejowy w Krakowie. Powstaje w sąsiedztwie os. Piastów. Projekt jest realizowany w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”. Pierwsi podróżni z nowych peronów skorzystają w 2025 roku.
Pod Warszawą otwarto kolejne nowe centrum handlowe artykuł
Pokaż artykuł
Pod Warszawą otwarto kolejne nowe centrum handlowe
W Aglomeracji Warszawskiej został otwarty kolejny nowy park handlowy. Tym razem w powiecie pruszkowskim. KG Group otworzyło nowe centrum Atut w podwarszawskich Dawidach Bankowych. To już 12. obiekt handlowy krakowskiego dewelopera w Polsce.
Stokado buduje nowy magazyn self-storage w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Stokado buduje nowy magazyn self-storage w Warszawie
Stokado, operator branży self-storage, rozpoczął budowę nowego obiektu w Warszawie. Projekt zaoferuje około 5 tys. mkw. powierzchni najmu netto. Będzie to drugi projekt Stokado w stolicy.
Brytyjski start-up z branży healthy lifestyle nowym najemcą kompleksu Eximius Park pod Krakowemartykuł
Pokaż artykuł
Brytyjski start-up z branży healthy lifestyle nowym najemcą kompleksu Eximius Park pod Krakowem
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się otworzyć swoje biuro w podkrakowskim kompleksie Eximius Park, zlokalizowanym w Zabierzowie. Tym razem jest to brytyjski start-up z branży healthy lifestyle, spółka GoE WELLNESS, który aktualnie poszerza swoją działalność w Europie.
TAS Logistyka nowym najemcą CTPark Warsaw Southartykuł
Pokaż artykuł
TAS Logistyka nowym najemcą CTPark Warsaw South
TAS Logistyka Sp. z o.o., polski operator logistyczny, wynajął w pierwszym etapie współpracy 15 000 mkw. powierzchni magazynowej w CTPark Warsaw South w podwarszawskim Mszczonowie (powiat żyrardowski). To efekt dynamicznego rozwoju firmy, który pozwoli przedsiębiorstwu zoptymalizować jego działania, rozszerzyć bieżące procesy operacyjne, a w perspektywie – pozyskać nowych klientów. W transakcji najmu pośredniczyła agencja doradcza Rock Estate.
Za Bramkąinwestycja
Pokaż inwestycję
Za Bramką
Poznań, Stare Miasto
całkowita powierzchnia
5713 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
11.40
firma
Pokaż firmę
Vinci Tapety Sp. z o.o.
Kraków, Lucjana Rydla 57
W Elblągu powstanie Admiral Apartmentsartykuł
Pokaż artykuł
W Elblągu powstanie Admiral Apartments
W liczącym blisko 112,5 tysiąca mieszkańców Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim powstanie nowy obiekt z apartamentami na wynajem. Inwestorem jest Żegluga Gdańska. Wojewoda pomorski wydał właśnie pozwolenie na budowę obiektu przy ulicy Wodnej, nad rzeką Elbląg.
REKLAMA