REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Biurowiec Alfa w kompleksie Eurocentrum przechodzi modernizacjęartykuł
Pokaż artykuł
Biurowiec Alfa w kompleksie Eurocentrum przechodzi modernizację
Warszawski budynek biurowy Alfa w kompleksie Eurocentrum przechodzi modernizację systemów technicznych. W wyniku starannych działań podjętych przez właściciela i jednocześnie zarządcę obiektu – CPI Property Group Poland – Alfa jest obecnie jednym z najnowocześniejszych pod względem automatyki budynkowej i systemu HVAC biurowców z portfela CPIPG.
Tramwaje wróciły na Słomińskiego artykuł
Pokaż artykuł
Tramwaje wróciły na Słomińskiego
Na tą wiadomość czekało wielu mieszkańców stolicy: dzisiaj znowu pojedziemy tramwajem po ul. Słomińskiego. Skończył się remont torowiska.
Archicom rozpoczyna przedsprzedaż I etapu Osiedla Kolektyw w Poznaniu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Archicom rozpoczyna przedsprzedaż I etapu Osiedla Kolektyw w Poznaniu [WIZUALIZACJE]
Archicom, ogólnopolski deweloper z Grupy Echo, rozpoczął przedsprzedaż pierwszego etapu Osiedla Kolektyw w Poznaniu. Inwestycja powstaje przy ul. Fortecznej na Starołęce – czyli dzielnicy przechodzącej dynamiczną transformację i zyskującej coraz większe znaczenie na mieszkaniowej mapie miasta. W pierwszym budynku zaplanowano 132 mieszkania o powierzchniach od 31 do 101 metrów kwadratowych
TAURON Dystrybucja zrealizowała strategiczną inwestycję dla północnej części woj. śląskiegoartykuł
Pokaż artykuł
TAURON Dystrybucja zrealizowała strategiczną inwestycję dla północnej części woj. śląskiego
TAURON Dystrybucja zrealizowała inwestycję o wartości ponad 93 mln zł, modernizując stacje elektroenergetyczne (GPZ) Herby i Mijaczów oraz blisko 50 km linii wysokiego napięcia. Dzięki temu infrastruktura kolejowa otrzymała 7 MW nowych mocy, a mieszkańcy, samorządy i przedsiębiorcy w północnej części województwa śląskiego zyskali stabilniejsze i bezpieczniejsze zasilanie.
Koleje Mazowieckie sprzedały dawny biurowiec w centrum Warszawyartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Mazowieckie sprzedały dawny biurowiec w centrum Warszawy
Kolejom Mazowieckim udało się w sprzedać biurowiec wraz z działką na terenie warszawskiego Śródmieścia, przy ul. Solec 57 (Powiśle).
Goleniów integruje sieć ścieżek pieszo-rowerowychartykuł
Pokaż artykuł
Goleniów integruje sieć ścieżek pieszo-rowerowych
Gmina Goleniów rozpoczęła kolejną inwestycję zmierzającą do stworzenia spójnej sieci ścieżek pieszo-rowerowych. Rowerowa inwestycja ma na celu integrację gminnego systemu transportu publicznego. Nowoczesna infrastruktura połączy główne węzły komunikacyjne miasta z Goleniowskim Parkiem Przemysłowym oraz terenami wiejskimi.
Ponad 1 mld zł na odbudowę infrastruktury po powodziartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 1 mld zł na odbudowę infrastruktury po powodzi
Jednostki podległe Ministerstwu Infrastruktury w związku z likwidacją skutków zeszłorocznej powodzi wykonają do końca 2028 r. zadania o łącznej wartości ponad 1 mld zł. Działania te podsumował 15 września wiceminister infrastruktury Piotr Malepszak na wspólnej konferencji prasowej przedstawicieli rządu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.
W czerwcu, po ponad 20 latach pojedziemy pociągiem z Wrocławia przez Sobótkę do Świdnicy [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W czerwcu, po ponad 20 latach pojedziemy pociągiem z Wrocławia przez Sobótkę do Świdnicy [ZDJĘCIA]
W czerwcu, po ponad 20 latach pojedziemy pociągiem z Wrocławia przez Sobótkę do Świdnicy. Mieszkańcy Dolnego Śląska zyskają dodatkowy dostęp do kolei. Przygotowana jest trasa połączenia. Przystanki zapewnią wygodny dostęp do pociągów wszystkim podróżnym Inwestycję za 217 mln zł realizują PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z udziałem środków unijnych z RPO Województwa Dolnośląskiego.
Metamorfoza dworców w Pasłęku i Gronowie Elbląskim artykuł
Pokaż artykuł
Metamorfoza dworców w Pasłęku i Gronowie Elbląskim
Zabytkowe dworce w Pasłęku i Gronowie Elbląskim przejdą kompleksową przebudowę. Polskie Koleje Państwowe S.A. podpisały umowy na przygotowanie dokumentacji projektowej dla obu inwestycji.
Kolej wróci do centrum Pyskowicartykuł
Pokaż artykuł
Kolej wróci do centrum Pyskowic
Zwiększy się dostęp do kolei dla mieszkańców Pyskowic. Usprawni się połączenie centrum Pyskowic z Katowicami i Gliwicami, dzięki odbudowie toru i stacji kolejowej. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na zaprojektowanie linii, która połączy stację Pyskowice z centrum miasta. Zadanie jest realizowane z Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r.
[Katowice] VII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach już za miesiącartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] VII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach już za miesiąc
Czterech komisarzy Unii Europejskiej, mocna reprezentacja krajowego i europejskiego parlamentu, kilk...
[Wrocław] Budynki wielorodzinne "Villa Vratislavia"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Budynki wielorodzinne "Villa Vratislavia"
Wrocław, Krzyki
inwestycja
Pokaż inwestycję
Hotel, ul. Dyrekcyjna
Wrocław, Dyrekcyjna 25
[Rzeszów] Park Kultury i Wypoczynkuinwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Park Kultury i Wypoczynku
Rzeszów
Ogródki działkowe na Głuszynie inwestycja
Pokaż inwestycję
Ogródki działkowe na Głuszynie
Poznań, Nowe Miasto, Przy lotnisku
Dworzec w Witnicy otwarty dla podróżnych artykuł
Pokaż artykuł
Dworzec w Witnicy otwarty dla podróżnych
Jasna, odnowiona z dbałością o detale architektoniczne elewacja, zielona stolarka okienna i drzwiowa, a także nowocześnie urządzony hol z posadzką w czarno-białą szachownicę – tak wygląda po zakończonej inwestycji wybudowany w 1857 roku dworzec w Witnicy!
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILMY+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILMY+WIZUALIZACJE]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILMY+WIZUALZIACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILMY+WIZUALZIACJE]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
Trwają zaawansowane prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwają zaawansowane prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILMY]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
REKLAMA