REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Ericpol Telecominwestycja
Pokaż inwestycję
Ericpol Telecom
Kraków, Podgórze, Bobrzyńskiego 12
całkowita powierzchnia
5731 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
13.00
Warszawa: Wawer Love – Green House Development zbuduje w Falenicy osiedle z przedszkolem [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Wawer Love – Green House Development zbuduje w Falenicy osiedle z przedszkolem [WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Przylaszczkowej powstanie pięć budynków z blisko 140 mieszkaniami. Ofertę uzupełnią lokal...
Poznań: Bookowska 18 – Monday Development zbuduje mieszkania w sąsiedztwie Starego Zoo [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Poznań: Bookowska 18 – Monday Development zbuduje mieszkania w sąsiedztwie Starego Zoo [WIZUALIZACJE]
Nowe osiedle powstanie pomiędzy zabytkową Willą Flora a Starym Zoo na Grunwaldzie. Poznański dewelop...
W wielofunkcyjnym kompleksie Fuzja w Łodzi powstaną nowe lofty [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W wielofunkcyjnym kompleksie Fuzja w Łodzi powstaną nowe lofty [WIZUALIZACJE]
Prace w Fuzji wkraczają w kolejny etap. W północnej części pofabrycznego kompleksu rewitalizację przejdą dwa historyczne budynki, które zyskają funkcję mieszkaniową. Powstaną tu klasyczne lofty i mieszkania w stylu loftowym.
Komercjalizacja M Parku Bogatynia na finiszuartykuł
Pokaż artykuł
Komercjalizacja M Parku Bogatynia na finiszu
Dobiega komercjalizacja kolejnego nowego parku handlowego, powstającego w województwie dolnośląskim. LCP Poland, part of M Core niemal zakończył komercjalizację jednego ze swoich aktualnych projektów deweloperskich – M Park Bogatynia. Wspólnie ze swoim partnerem przy tej realizacji, Family Partners podpisano umowy na 13 z 14 dostępnych lokali. Wśród najemców, którzy w ostatnim czasie dołączyli do tenant mix M Park Bogatynia wymienić można Worldbox, Action czy Tedi. W efekcie, dostępny w projekcie pozostał ostatni, 50 metrowy lokal. Otwarcie M Park Bogatynia planowane jest na końcówkę br.
Archicom sprzedał biurowiec City 2 we Wrocławiu artykuł
Pokaż artykuł
Archicom sprzedał biurowiec City 2 we Wrocławiu
Kolejna duża transakcja na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Tym razem dotyczy stolicy Dolnego Śląska. Archicom, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, będący częścią Echo Group sfinalizował sprzedaż biurowca City 2 we Wrocławiu za 31 mln euro prywatnemu polskiemu inwestorowi. Tym samym Archicom koncentruje się na rynku mieszkaniowym i pozyskuje kapitał na rozwój banku ziemi.
Polska straci 3 mld zł unijnego dofinansowania? Co dalej z budową kolejowego tunelu średnicowego pod Łodzią? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Polska straci 3 mld zł unijnego dofinansowania? Co dalej z budową kolejowego tunelu średnicowego pod Łodzią? [FILM]
Tunel średnicowy w Łodzi miał stanowić jedną z najważniejszych inwestycji kolejowych w Polsce. Obecnie istnieje jednak poważne ryzyko, że to wielkie przedsięwzięcie stanie się punktem krytycznym zarówno dla dwóch kolejnych wykonawców, mieszkańców centrum miasta, jak i dla budżetu państwa. Sytuacja jest niezwykle złożona i trudna.
W centrum Warszawy rusza budowa Apartamentów Gutenberga [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy rusza budowa Apartamentów Gutenberga [FILM+WIZUALIZACJE]
Archicom, deweloper mieszkaniowy będący częścią Echo Group, otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę Apartamentów Gutenberga. Inwestycja wyróżni się najwyższym standardem wykończenia, a ponadto będzie posiadać prywatny basen i spa, strefę fitness z saunami, mediatekę, salę kinową oraz business lounge. Prace budowlane ruszą wkrótce.
Przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu powstanie nowe, wielkie osiedle mieszkaniowe z parkiem i basenem [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu powstanie nowe, wielkie osiedle mieszkaniowe z parkiem i basenem [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska planowana jest realizacja kolejnego nowego, wielkiego osiedla mieszkaniowego. Tym razem w zachodniej części miasta, przy ulicy lotniczej, w pobliżu Stadionu Miejskiego (Tarczyński Arena) i dużego węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. To kolejna inwestycja we Wrocławiu, która ma powstanie w ramach specustawy mieszkaniowej "lex developer".
Wielkie zwolnienia w japońskiej firmie z branży automotive w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Wielkie zwolnienia w japońskiej firmie z branży automotive w woj. śląskim
Kolejne złe wiadomości dotyczące branży motoryzacyjnej w Polsce. Firma Yazaki Automotive Products Poland w Mikołowie, w województwie śląskim (należąca do japońskiej grupy Yazaki Corporation) szykuje się do drastycznej redukcji zatrudnienia. Polska fabryka tego światowego koncernu, która zajmuje się produkcją wiązek elektrycznych do samochodów, zwolni 230 pracowników. Zostanie tylko 37 osób.
Kolejny kroku ku budowie trasy tramwajowej na Gocław [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejny kroku ku budowie trasy tramwajowej na Gocław [WIZUALIZACJE]
Firma Databout zrealizuje projekty wykonawcze trasy tramwajowej na Gocław. Liczy ona około 3,6 km i obsłuży 60-tysięczne osiedle Gocław, które nie ma efektywnej komunikacji szynowej. Przejazd tramwajem całej trasy – od pętli Gocław do stacji metra Centrum – zajmie około 20 minut. Wybrana, najkorzystniejsza oferta opiewa na sumę ok. 9 mln zł.
Najstarszy producent opon w Polsce znika z mapy przemysłowej krajuartykuł
Pokaż artykuł
Najstarszy producent opon w Polsce znika z mapy przemysłowej kraju
Stomil Poznań, zakład z niemal stuletnią historią, wchodzi w formalną likwidację. Walne zgromadzenie akcjonariuszy zatwierdziło decyzję zarządu o rozwiązaniu spółki, a Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ S.A.) – główny właściciel – potwierdziła, że fabryka zatrudniająca 119 osób zostanie zamknięta. To symboliczny koniec epoki dla polskiego przemysłu oponiarskiego. Fabryka Stomil Poznań kończy działalność po 98 latach – co dalej z pracownikami i polskim przemysłem oponiarskim?
 Zabytkowa kamienica z nietoperzami w Łodzi odzyska blask! [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowa kamienica z nietoperzami w Łodzi odzyska blask! [ZDJĘCIA]
Przy ulicy Narutowicza 32 w Łodzi wznosi się budynek, który od dziesięcioleci intryguje przechodniów i historyków sztuki. Kamienica Chaima Mordki i Gersza Auerbachów, powszechnie znana jako „kamienica z nietoperzami”, to jeden z najbardziej oryginalnych i bogatych pod względem detali obiektów w mieście, który właśnie przechodzi gruntowny remont.
W Warszawie sprzedano więcej mieszkań, niż wprowadzono na rynekartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie sprzedano więcej mieszkań, niż wprowadzono na rynek
Klienci mają coraz mniej powodów, by odkładać na później zakup mieszkania. W efekcie w III kwartale br. w Warszawie deweloperzy sprzedali więcej lokali, niż wprowadzili na rynek. W porównaniu do poprzedniego kwartału, sprzedaż była o 43,3 proc. wyższa – wynika z najnowszych danych CBRE i Tabelaofert.pl. Dostępność mieszkań lekko spada, ale ceny pozostają stabilne. Dla sytuacji na rynku w najbliższych miesiącach istotne będą przede wszystkim decyzje Rady Polityki Pieniężnej, ale pośredni wpływ może mieć również ustawa o jawności cen mieszkań.
[mazowieckie] Nowelizacja MdM: Faworyzowanie stolicy ‒ dyskryminacja gmin podwarszawskichartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Nowelizacja MdM: Faworyzowanie stolicy ‒ dyskryminacja gmin podwarszawskich
Nota redakcyjna Niniejszy tekst nie jest oficjalnym stanowiskiem środowiska deweloperów w Polsce, j...
Develia wybuduje drogę i ścieżkę pieszo-rowerową na wrocławskim Ołtaszynieartykuł
Pokaż artykuł
Develia wybuduje drogę i ścieżkę pieszo-rowerową na wrocławskim Ołtaszynie
Wrocławski deweloper, który na Ołtaszynie realizuje osiedle Orawska Vita, rozbuduje lokalną infrastrukturę drogową. Oprócz remontu ul. Orawskiej i Łubinowej Develia wykona również długą ścieżkę pieszo-rowerową do ulic Koszyckiej i Spiskiej.
Archipelag Łeba. Rusza sprzedaż apartamentów inwestycyjnych nad Bałtykiem [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Archipelag Łeba. Rusza sprzedaż apartamentów inwestycyjnych nad Bałtykiem [WIZUALIZACJE]
Allcon wprowadził do sprzedaży Archipelag Łeba – projekt apartamentów inwestycyjnych w jednej z najbardziej unikalnych lokalizacji na polskim wybrzeżu. To propozycja dla osób poszukujących atrakcyjnego second home lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, która może zarabiać przez cały rok.
[Wrocław] Murapol wybuduje kolejne osiedle na Jagodnieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Murapol wybuduje kolejne osiedle na Jagodnie
Jeden z największych polskich deweloperów – firma Murapol S.A. z Bielska-Białej planuje kolejną...
V Krakowskie Forum Dialogu za nami. Wyjątkowa rozmowa o mieścieartykuł
Pokaż artykuł
V Krakowskie Forum Dialogu za nami. Wyjątkowa rozmowa o mieście
V Krakowskie Forum Dialogu za nami. Wyjątkowa rozmowa o mieście 15 maja 2025 r. w Krakowie odbyło się V Krakowskie Forum Dialogu. Konferencja oddziału krakowskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich w tym roku przyciągnęła tłumy, a w debacie udział wzięli przedstawiciele wielu środowisk – od władz miasta, przez radnych, aktywistów, ekspertów, reprezentantów branżowych stowarzyszeń, po reprezentantów środowiska deweloperskiego.
Wmurowano kamień węgielny pod budowę III etapu Osiedla Primo w centrum Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Wmurowano kamień węgielny pod budowę III etapu Osiedla Primo w centrum Łodzi
Dnia 29 września br., w Nowym Centrum Łodzi odbyła się ceremonia podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę kolejnego etapu Osiedla Primo realizowanego przez firmę Profbud. Uroczystość symbolicznie przypieczętowała realizację kontynuacji inwestycji, która wzbogaci ul. Tramwajową o kolejne miejsce do życia dla nowych mieszkańców.
REKLAMA