REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Panattoni City Logistics Wrocław North inwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni City Logistics Wrocław North
Wrocław, Psie Pole, Bierutowska 55
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Ośrodek szkoleniowy "Profit"
Warszawa, Ursynów
ORLEN do 2030 roku zainwestuje dodatkowo 6 mld zł w Zakłady Azotowe Anwil we Włocławku artykuł
Pokaż artykuł
ORLEN do 2030 roku zainwestuje dodatkowo 6 mld zł w Zakłady Azotowe Anwil we Włocławku
ANWIL z Grupy ORLEN finalizuje budowę trzeciej linii do produkcji nawozów azotowych, która ograniczy import produktów nawozowych i wzmocni bezpieczeństwo żywnościowe Polski. Będzie to możliwe w efekcie zwiększenia o 50 proc. mocy wytwórczych nawozów i poszerzenia oferty produktowej Spółki. To największy w historii ANWILU i całego regionu projekt inwestycyjny, zarówno pod względem finansowym, jak i uzyskanych mocy produkcyjnych. Instalacja we Włocławku wpisuje się również w strategiczne założenia Grupy ORLEN w obszarze neutralności emisyjnej. Zastosowane nowoczesne rozwiązanie umożliwi niemal całkowitą redukcję emisji gazów cieplarnianych przy produkcji nawozów.
Globalny producent kabli światłowodowych otworzył fabrykę w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
Globalny producent kabli światłowodowych otworzył fabrykę w Gliwicach
Kolejna wielka, globalna firma stawia na województwo śląskie i Gliwice. Tym razem jest to amerykańska firma AFL Telecommunications, która przy wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) otworzyła w tym mieście swoją polską fabrykę.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Hotel "Dijo"
Wrocław, Fabryczna
[dolnośląskie] Jeszcze więcej stelaży TECE – ruszyła rozbudowa fabryki TPS w Strzelinieartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Jeszcze więcej stelaży TECE – ruszyła rozbudowa fabryki TPS w Strzelinie
Przedsiębiorstwo TPS Sp. z o.o. rozpoczęło rozbudowę fabryki specjalizującej się w produkcji wysokie...
[Wrocław] W II połowie września oficjalne otwarcie nowych fabryk lodówek i piekarników Bosch i Siemensartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W II połowie września oficjalne otwarcie nowych fabryk lodówek i piekarników Bosch i Siemens
Niemiecki koncern BSH planuje na II połowę września uroczyste otwarcie swoich nowych fabryk w stolic...
Polpharma otworzyła centrum produkcyjne i laboratorium badawczo-rozwojowe w woj. pomorskimartykuł
Pokaż artykuł
Polpharma otworzyła centrum produkcyjne i laboratorium badawczo-rozwojowe w woj. pomorskim
Polpharma w Starogardzie Gdańskim stawia odważny krok w kierunku przywrócenia produkcji API w Polsce. 23 października starogardzkie Zakłady Farmaceutyczne oficjalnie zakończyły projekt pn. „Prometeusz”. Działaność rozpoczęło laboratorium badawczo-rozwojowe oraz centrum produkcyjne wysokoaktywnych substancji farmaceutycznych. Gratulacje z okazji otwarcia nowej inwestycje na ręce prezesa Polpharmy Sebastiana Szymanka złożył prezydent miasta Janusz Stankowiak.
Zakład serwisowania i regeneracji narzędzi Gühringinwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład serwisowania i regeneracji narzędzi Gühring
Kalisz, Batalionów Chłopskich
Producent maseczek medycznych zatrudni 700 osób w fabryce we Wrocławiu artykuł
Pokaż artykuł
Producent maseczek medycznych zatrudni 700 osób w fabryce we Wrocławiu
Na przełomie marca i kwietnia 2021 roku firma Mask Authority uruchomi drugą część produkcji w nowej...
[Aglomeracja Wrocławska] Włoska Elica po raz kolejny inwestuje w Jelczu-Laskowicachartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Włoska Elica po raz kolejny inwestuje w Jelczu-Laskowicach
Elica Group Polska należąca do włoskiego koncernu Elica S.P.A. –światowy lider w projektowaniu...
Polski producent rowerów elektrycznych rozbudował swój zakład pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent rowerów elektrycznych rozbudował swój zakład pod Wrocławiem
EcoBike Sp. z o.o. to firma produkująca rowery elektryczne, która swoją siedzibę ma w Źródłach w gmi...
Niemiecki koncern chemiczny Henkel zamyka fabrykę w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern chemiczny Henkel zamyka fabrykę w Polsce
Globalny koncern chemiczny Henkel podjął decyzję o zamknięciu zakładu produkcyjnego w Raciborzu, w województwie śląskim, w którym zatrudnionych było 159 osób. Pracownicy zostali poinformowani o zakończeniu działalności podczas spotkania z przedstawicielami kierownictwa, które odbyło się w czwartek, 24 czerwca br. Po zakończeniu spotkania zostali poproszeni o opuszczenie zakładu. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie zostało już opublikowane przez firmę.
Fabryka Volkswagenainwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Volkswagena
Września, Białężyce 100
Hillwood Poznań-Czempińinwestycja
Pokaż inwestycję
Hillwood Poznań-Czempiń
Kościańska
inwestycja
Pokaż inwestycję
Magazyn LPP Logistics
Białe Błota
Grupa Polsat Plus i ZE PAK zakończyła budowę fabryki polskich autobusów wodorowych w Świdnikuartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Polsat Plus i ZE PAK zakończyła budowę fabryki polskich autobusów wodorowych w Świdniku
PAK PCE Polski Autobus Wodorowy, spółka zależna od PAK-Polska Czysta Energia (w której 50,5 proc. udziałów należy do Grupy Polsat Plus, a 49,5 proc. do ZE PAK), zakończyła budowę fabryki autobusów wodorowych w Świdniku, w województwie lubelskim. Fabryka ma produkować ok. 100 autobusów rocznie.
[Gdańsk] CBRE silnie zaznacza swoją obecność w Trójmieścieartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] CBRE silnie zaznacza swoją obecność w Trójmieście
CBRE, wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, zaznacza silniej swoją pozycję w Tró...
SEGRO Logistics Park Strykówinwestycja
Pokaż inwestycję
SEGRO Logistics Park Stryków
[Gliwice] Tulipan Park Gliwiceinwestycja
Pokaż inwestycję
[Gliwice] Tulipan Park Gliwice
REKLAMA