REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Obwodnica Sztumu, w ciągu DK55inwestycja
Pokaż inwestycję
Obwodnica Sztumu, w ciągu DK55
Sztum
Hala widowiskowo-sportowa w Białymstokuinwestycja
Pokaż inwestycję
Hala widowiskowo-sportowa w Białymstoku
Białystok, Ciołkowskiego
Stacja kolejowa w Gronowie Elbląskiminwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja kolejowa w Gronowie Elbląskim
Gronowo Elbląskie, Kolejowa
Mieszkaj w Mieście – Ogrody Glogerainwestycja
Pokaż inwestycję
metraże
32 - 101 m2
zakres cen
od 560 000 zł
Niemiecka sieć ALDI wzbogaciła się o trzy nowe sklepy. Za kilka dni otworzy kolejneartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka sieć ALDI wzbogaciła się o trzy nowe sklepy. Za kilka dni otworzy kolejne
Niemiecka sieć sklepów ALDI kontynuuje swoją ekspansję i dynamicznie umacnia swoją pozycję na polskim rynku, co potwierdzają trzy nowe placówki otwarte w kwietniu w Gubinie, Ozorkowie i Krakowie. Sieć zapowiedziała tez uruchomienia kolejnych sklepów jeszcze w połowie maja.
Coca-Cola HBC Polska rozbudowała zakład produkcyjny w Radzyminie pod Warszawą artykuł
Pokaż artykuł
Coca-Cola HBC Polska rozbudowała zakład produkcyjny w Radzyminie pod Warszawą
Na terenie największego zakładu firmy Coca-Cola w Europie-Środkowo-Wschodniej w Radzyminie pod Warszawą wybudowany został magazyn wysokiego składowania o powierzchni 2 tys. mkw. i wysokości ponad 40 m. Koszt tej inwestycji to około 61 mln zł.
400 osób straci pracę! Kolejny, wielki globalny koncern zamyka fabrykę w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
400 osób straci pracę! Kolejny, wielki globalny koncern zamyka fabrykę w Polsce
Niestety mamy złą wiadomość. Kolejny globalny koncern zdecydował się na zamknięcie fabryki w Polsce. Tym razem jest to ABB. międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu, w Szwajcarii. Firma działa w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka; producent stacji i systemów elektroenergetycznych, aparatury elektrycznej, aparatur rozdzielczych wysokich, średnich oraz niskich napięć.
Megatem EC-Lublin zakończył realizację inwestycji wartej 250 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Megatem EC-Lublin zakończył realizację inwestycji wartej 250 mln zł
W dniu 20 czerwca 2023 r. w elektrociepłowni Megatem EC-Lublin Sp. z o.o. nastąpiło uroczyste otwarcie nowego kogeneracyjnego bloku energetycznego opalanego biomasą o mocy elektrycznej 11,7 MW i cieplnej 39,5 MW.
TechniSat zamyka fabrykę w Niemczech i przenosi produkcję do Polskiartykuł
Pokaż artykuł
TechniSat zamyka fabrykę w Niemczech i przenosi produkcję do Polski
Producent elektroniki użytkowej TechniSat ogłosił decyzję o zamknięciu swojej fabryki w Schöneck we wschodnich Niemczech. Produkcja zostanie przeniesiona do Polski, na Dolny Śląsk, do zakładu w Siemianicach pod Obornikami Śląskimi, na północ od Wrocławia. Decyzja oznacza utratę pracy dla około 70 osób i wywołała poruszenie w lokalnych władzach niemieckich.
Trwa rewitalizacja zabytkowych fabryk przy ul. Sienkiewicza w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa rewitalizacja zabytkowych fabryk przy ul. Sienkiewicza w Łodzi [ZDJĘCIA]
Trwa rewitalizacja zabytkowych, przedwojennych fabryk nieopodal pasażu Schillera w Łodzi. Ostatecznego kształtu nabierają modernizowane budynki przy ul. Sienkiewicza 61a i 63.
Nowe Centrum Łodzi to wielki plac budowyartykuł
Pokaż artykuł
Nowe Centrum Łodzi to wielki plac budowy
Rynek, parkingi, mieszkania, a nawet kino – to wszystko już niebawem powstanie w Nowym Centrum Łodzi. Prace już trwają.
Trwa rozbiórka najstarszej kamienicy na Woli. Co może powstać w tym miejscu? [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa rozbiórka najstarszej kamienicy na Woli. Co może powstać w tym miejscu? [FILMY]
Kupka gruzu. Tyle zostało z najstarszej, zachowanej do dziś kamienicy na warszawskiej Woli. Chodzi o dawną kamienicę Abrama Włodawera, przy ulicy Łuckiej 8, w centrum Warszawy, nieopodal Złotych Tarasów i Fabryki Norblina. Od wielu lat stała opuszczona i popadała w coraz większą ruinę.
Na Dolnym Śląsku rozpoczęła się budowa nowego, dużego kompleksu basenowego [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku rozpoczęła się budowa nowego, dużego kompleksu basenowego [WIZUALIZACJE]
W województwie dolnośląskim powstanie nowy, duży kompleks basenowy. ALSTAL Grupa Budowlana rozpoczęła budowę kompleksu zewnętrznych basenów rekreacyjnych przy ulicy Spacerowej 24 w Bolesławcu. Inwestycja realizowana jest w formule "zaprojektuj i wybuduj", a jej wartość to niemal 58 milionów złotych. Zgodnie z umową, budowa ma zakończyć się do końca maja 2024 roku.
W Łodzi remontowana jest zabytkowa famuła przy ul. Ogrodowej 24 [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi remontowana jest zabytkowa famuła przy ul. Ogrodowej 24 [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Kolejny zabytkowy, okazały kompleks w Łodzi odzyska swój dawny blask. W Śródmieściu trwa remont i przebudowa famuły przy ulicy Ogrodowej 24, która zmienia się w atrakcyjny kompleks mieszkalno-usługowy z przestrzeniami biurowymi.
Trilux, niemiecki producent oświetlenia LED, wybuduje w Świdniku fabrykę opraw oświetleniowychartykuł
Pokaż artykuł
Trilux, niemiecki producent oświetlenia LED, wybuduje w Świdniku fabrykę opraw oświetleniowych
Trilux, niemiecki producent oświetlenia LED, wprowadzi się do liczącego 23 tys. mkw. obiektu, który powstanie w Strefie Aktywności Gospodarczej w Świdniku. Budowa rozpocznie się latem tego roku.
Koreański koncern Posco wybuduje za 183,6 mln zł fabrykę rdzeni do silników napędowych w Brzeguartykuł
Pokaż artykuł
Koreański koncern Posco wybuduje za 183,6 mln zł fabrykę rdzeni do silników napędowych w Brzegu
Kolejny sukces Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej! Firma Posco Mobility Solution Poland, część renomowanego koreańskiego koncernu Posco, ogłosiła plany zbudowania nowoczesnej fabryki rdzeni do silników napędowych w Brzegu, w województwie opolskim. Inwestycja ta, opiewająca na kwotę 183,6 mln zł, skorzysta ze zwolnień podatkowych, a jej realizacja rozpocznie się w kwietniu 2024 roku.
Kolejny zabytkowy, pofabryczny budynek w centrum Łodzi przechodzi kompleksową rewitalizację [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejny zabytkowy, pofabryczny budynek w centrum Łodzi przechodzi kompleksową rewitalizację [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
Kolejny pofabryczny budynek przechodzi kompleksową odnowę. Przy ul. Sienkiewicza 63 powstaną lokale usługowe, kawiarnie, restauracje, pracownie oraz przestrzeń biurowa.
Lajkonik Snacks po raz kolejny inwestuje w swoją fabrykę pod Krakowemartykuł
Pokaż artykuł
Lajkonik Snacks po raz kolejny inwestuje w swoją fabrykę pod Krakowem
Kolejną firmą z branży spożywczej, która otrzymała decyzję o wsparciu od Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest firma Lajkonik Snacks sp. z o.o., która rozwija swoją działalność w Skawinie. Od 1993 r. należy do firmy niemieckiego koncernu The Lorenz Bahlsen Snack-World. Jest liderem rynku w Polsce, a jej produkty są eksportowane do niemal 80 krajów na całym świecie.
ARP S.A. dokapitalizuje Fabrykę Przewodów Energetycznych S.A. kwotą 34,5 mln zł artykuł
Pokaż artykuł
ARP S.A. dokapitalizuje Fabrykę Przewodów Energetycznych S.A. kwotą 34,5 mln zł
Strategiczny krok dla transformacji energetycznej Polski. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) finalizuje proces dokapitalizowania Fabryki Przewodów Energetycznych S.A. (FPE S.A.) z Będzina (województwo śląskie), kwotą 34,5 mln zł, co pozwoli ARP S.A. na objęcie 96,88% udziałów w spółce. Inwestycja ma na celu stabilizację finansową FPE S.A., zwiększenie jej potencjału produkcyjnego oraz wsparcie w realizacji kluczowych projektów dla sektora energetycznego i kolejowego.
Fabryka Cukierków Pszczółka rusza po kontrakty dla wojska i NATO. Szykuje produkcję żywności o 30‑letnim terminie ważnościartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Cukierków Pszczółka rusza po kontrakty dla wojska i NATO. Szykuje produkcję żywności o 30‑letnim terminie ważności
Lubelska Fabryka Cukierków Pszczółka może wkrótce wejść w zupełnie nowy segment produkcji — żywności energetycznej o trwałości sięgającej nawet 30 lat, przeznaczonej dla wojska oraz odbiorców z państw NATO. Rząd zapowiada, że do końca kwietnia przedstawi nową strategię rozwoju, która ma umożliwić zakładowi rozpoczęcie inwestycji i stworzenie nowych miejsc pracy. Nowa strategia ma odmienić przyszłość zakładu i otworzyć drogę do dużych inwestycji.
REKLAMA