REKLAMA
Znaleziono 574 wyników
[Wrocław] Parking przy Wyszyńskiego idzie pod młotek. Mogą tam powstać mieszkaniaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Parking przy Wyszyńskiego idzie pod młotek. Mogą tam powstać mieszkania
Miasto właśnie wystawiło na sprzedaż teren przy zbiegu ulicy kardynała Wyszyńskiego i Sienkiewicza,...
Warszawa: Metro Park – Home Invest zrealizuje na granicy Bielan i Żoliborza ponad sto mieszkań [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Metro Park – Home Invest zrealizuje na granicy Bielan i Żoliborza ponad sto mieszkań [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper oferuje przy ulicy Słowackiego zarówno apartamenty inwestycyjne w formie kawale...
Rekordowa transakcja w historii polskiego leasingu. PKO Leasing finansuje 40 lokomotyw dla ORLEN Kolejartykuł
Pokaż artykuł
Rekordowa transakcja w historii polskiego leasingu. PKO Leasing finansuje 40 lokomotyw dla ORLEN Kolej
Podpisana umowa otwiera bezprecedensowe przedsięwzięcie na polskim rynku leasingowym. Kilkadziesiąt finansowanych przez PKO Leasing lokomotyw o łącznej wartości sięgającej 835 mln zł będzie partiami zasilać tabor Orlen Kolej w latach 2027-2028. Każdy z dostawców – NEWAG i PESA – odpowiada za realizację połowy zamówienia.
Producent opakowań NEFAB Packaging Poland wynajął blisko 11 000 mkw. w CTPark Gdańsk Portartykuł
Pokaż artykuł
Producent opakowań NEFAB Packaging Poland wynajął blisko 11 000 mkw. w CTPark Gdańsk Port
NEFAB Packaging Poland, dostawca kompleksowych rozwiązań opakowaniowych i logistycznych, wynajął prawie 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port. Tym samym firma wzmacnia swoją obecność w województwie pomorskim, zwiększając dwukrotnie powierzchnię magazynową, a także istotnie rozwija zakład produkcyjny w północnej Polsce. W budynku należącym do CTP będzie wytwarzać różnego rodzaju opakowania, świadczyć usługi ich czyszczenia, a także składować gotowe wyroby i magazynować półprodukty. W transakcji najmu pośredniczyła agencja Querco Property.
Rekordowe umowy z funduszu SAFE podpisane w kolebce Centralnego Okręgu Przemysłowegoartykuł
Pokaż artykuł
Rekordowe umowy z funduszu SAFE podpisane w kolebce Centralnego Okręgu Przemysłowego
Umowy o rekordowej wartości ponad 60 mld złotych podpisały dziś w Hucie Stalowa Wola Agencja Uzbrojenia ze spółkami Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Zawarte umowy obejmą m.in. produkcję i dostawy 146 bojowych wozów piechoty Borsuk, 96 haubic samobieżnych 155mm Krab, 64 samobieżnych moździerzy kołowych 120mm Rak na podwoziu KTO Rosomak, 1000 wozów amunicyjnych, dowodzenia i łączności dla artylerii rakietowej Homar-K, setek egzemplarzy sprzętu towarzyszącego dla haubic K9PL oraz wozy dowodzenia na podwoziach Waran. Zawarcie przełomowej dla Sił Zbrojnych RP i polskiego przemysłu obronnego umowy było możliwe dzięki środkom z funduszu SAFE.
Dolne Migowoinwestycja
Pokaż inwestycję
Dolne Migowo
Gdańsk, Brętowo, Dolne Migowo 16
firma
Pokaż firmę
ROMA Ośrodek Szkolenia Kierowców ROMA
Bytom, Witczaka 51/2
firma
Pokaż firmę
Citroen - Peugeot Zielona Góra - autoryzowany dealer | Wojciechowski Sp. z o.o.
Zielona Góra, Trasa Północna 12
Galeria Bronowice w Krakowie z nowymi sklepamiartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Bronowice w Krakowie z nowymi sklepami
Do grona najemców Galerii Bronowice w Krakowie dołączyły trzy nowe marki. To jedno z największych krakowskich centrów handlowych systematycznie wzbogaca swoją ofertę dla klientów.
Aleja Wielkiej Wyspy i nowe mosty przez Odrę i Oławę już otwarte! [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Aleja Wielkiej Wyspy i nowe mosty przez Odrę i Oławę już otwarte! [FILMY]
Po wielu latach oczekiwań we Wrocławiu została otwarta Aleja Wielkiej Wyspy i nowe mosty przez Odrę i Oławę. Nowa trasa łączy Krzyki z Biskupinem i Sępolnem, diametralnie poprawi komunikację we wschodniej części Wrocławia.
Na Dolnym Śląsku rozpoczęła się budowa nowego, dużego kompleksu basenowego [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku rozpoczęła się budowa nowego, dużego kompleksu basenowego [WIZUALIZACJE]
W województwie dolnośląskim powstanie nowy, duży kompleks basenowy. ALSTAL Grupa Budowlana rozpoczęła budowę kompleksu zewnętrznych basenów rekreacyjnych przy ulicy Spacerowej 24 w Bolesławcu. Inwestycja realizowana jest w formule "zaprojektuj i wybuduj", a jej wartość to niemal 58 milionów złotych. Zgodnie z umową, budowa ma zakończyć się do końca maja 2024 roku.
Przy Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce powstanie budynek ze 100 mieszkaniami dla przyszłych funkcjonariuszy [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Przy Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce powstanie budynek ze 100 mieszkaniami dla przyszłych funkcjonariuszy [FILM]
Przy Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce powstanie pięciopiętrowy budynek z podziemnym garażem, w którym znajdować się będzie 100 mieszkań dla przyszłych funkcjonariuszy. W czwartek, 21 kwietnia podpisano umowę na realizację tej inwestycji.
W Katowicach trwa budowa nowego stadionu miejskiego [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Katowicach trwa budowa nowego stadionu miejskiego [FILM+WIZUALIZACJE]
W Katowicach powstaje nowy stadion miejski. Budowa kompleksu GKS-u Katowice rozpoczęła się w październiku 2021 roku. Oprócz stadionu do piłki nożnej na Załęskiej Hałdzie powstaje także hala sportowa oraz boiska treningowe.
MAN Truck & Bus Polska oraz Ekoenergetyka Polska nawiązały współpracę w obszarze elektryfikacji transportu ciężkiegoartykuł
Pokaż artykuł
MAN Truck & Bus Polska oraz Ekoenergetyka Polska nawiązały współpracę w obszarze elektryfikacji transportu ciężkiego
MAN Truck & Bus Polska, czołowy producent pojazdów użytkowych, dostawczych oraz autobusów, oraz Ekoenergetyka Polska, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań ładowania pojazdów elektrycznych, zawarły 8 maja 2024 r. strategiczną umowę o współpracy, w ramach elektryfikacji transportu ciężkiego.
W Katowicach trwa budowa nowego stadionu miejskiego [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Katowicach trwa budowa nowego stadionu miejskiego [FILM]
W Katowicach powstaje nowy stadion miejski. Budowa kompleksu GKS-u Katowice rozpoczęła się w październiku 2021 roku. Oprócz stadionu do piłki nożnej na Załęskiej Hałdzie powstaje także hala sportowa oraz boiska treningowe.
W Katowicach powstaje nowy Stadion Miejski [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Katowicach powstaje nowy Stadion Miejski [FILM+WIZUALIZACJE]
W Katowicach powstaje nowy stadion miejski. Budowa kompleksu GKS-u Katowice rozpoczęła się w październiku 2021 roku. Oprócz stadionu do piłki nożnej na Załęskiej Hałdzie powstaje także hala sportowa oraz boiska treningowe.
Ważny krok dla budowy drogi ekspresowej S12 w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Ważny krok dla budowy drogi ekspresowej S12 w woj. mazowieckim
Do Wojewody Mazowieckiego Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) złożyła wniosek o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla pierwszego odcinka trasy ekspresowej S12 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim i Radomiem. Chodzi o 14,4 km drogi między granicą woj. łódzkiego i mazowieckiego a Przysuchą.
Warszawski „Mordor” zmienia oblicze: biurowce z lat 90. do rozbiórki, powstanie nowe osiedle mieszkanioweartykuł
Pokaż artykuł
Warszawski „Mordor” zmienia oblicze: biurowce z lat 90. do rozbiórki, powstanie nowe osiedle mieszkaniowe
Służewiec, niegdyś przemysłowe serce Warszawy, a później zagłębie biurowe znane jako „Mordor”, przechodzi kolejną transformację. Spółka Octava planuje wyburzenie biurowców z lat 90. i budowę nowoczesnego osiedla mieszkaniowego. Projekt czeka na decyzję Rady Miasta.
W Katowicach powstaje nowy Stadion Miejski [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Katowicach powstaje nowy Stadion Miejski [FILM+WIZUALIZACJE]
GKS Katowice w pięknym stylu wywalczył kilka dni temu awans do piłkarskiej ekstraklasy. Wkrótce zagra też na nowym stadionie miejskim. Budowa kompleksu GKS-u Katowice rozpoczęła się w październiku 2021 roku. Oprócz stadionu do piłki nożnej na Załęskiej Hałdzie powstaje także hala sportowa oraz boiska treningowe.
Energia elektryczna z OZE zasili wszystkie maszyny Paczkomat® InPost w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Energia elektryczna z OZE zasili wszystkie maszyny Paczkomat® InPost w Polsce
Grupa InPost, lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie, zawarła umowę z największą polską prywatną grupą energetyczną. Polenergia zapewni energię z OZE dla wszystkich, blisko 24 000 urządzeń Paczkomat® w Polsce, a także zazieleni znaczną część energii do zasilania floty 1300 aut elektrycznych oraz oddziałów i sortowni. Zieloną energię dla InPost wyprodukuje należąca do Polenergii Farma Wiatrowa Dębsk – jedna z największych farm wiatrowych w Polsce.
REKLAMA