REKLAMA
Znaleziono 3677 wyników
W Krakowie trwa budowa biurowca KREO [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie trwa budowa biurowca KREO [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Krakowie, przy ul. Wadowickiej 12 trwa realizacja najnowszej inwestycji Ghelamco w Krakowie - biur...
[Wrocław] Po ulicach Wrocławia będą jeździć e-busy? Miasto włącza się w rozwój elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Po ulicach Wrocławia będą jeździć e-busy? Miasto włącza się w rozwój elektromobilności
Wrocław to jedno z 41 miast i gmin, które podpisały list intencyjny w sprawie rozwoju elektromo...
Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILM]
The Bridge to najnowszy inwestycja Ghelamco w stolicy Polski. Liczący 174 metry wysokości wieżowiec...
Warszawa: Trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILM + WIZUALIZACJE]
The Bridge to najnowszy inwestycja Ghelamco w stolicy Polski. Liczący 174 metry wysokości wieżowiec...
Gigantyczna fabryka LG Energy Solution pod Wrocławiem ma kłopotyartykuł
Pokaż artykuł
Gigantyczna fabryka LG Energy Solution pod Wrocławiem ma kłopoty
Należąca do południowokoreańskiego koncernu LG fabryka akumulatorów EV w Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) pod Wrocławiem, ma kłopoty finansowe. Wynikają ze słabego popytu na samochody elektryczne. Co dalej z największą europejską fabrykę LG Energy Solution Wrocław?
Made in Poland, Jawor. Milion silników z Mercedes-Benz Manufacturing Poland!artykuł
Pokaż artykuł
Made in Poland, Jawor. Milion silników z Mercedes-Benz Manufacturing Poland!
11 stycznia na pewno zapisze się na kartach historii Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze, na Dolnym Śląsku. To właśnie tego dnia z linii produkcyjnej wyjechał MILIONOWY silnik Made in Jawor.
Polska firma Ekoenergetyka zdobywa 741 mln zł na dalszy rozwójartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Ekoenergetyka zdobywa 741 mln zł na dalszy rozwój
Założona w 2009 roku polska firma Ekoenergetyka S.A. w Zielonej Górze wyrosła z akademickiego projektu badawczego i zatrudnia obecnie ponad 1000 osób. Niedawno otworzyła nową linię produkcyjną, która ma za zadanie podwoić prędkość produkcji i jednocześnie poprawić jakość oraz wydajność urządzeń. Spółka pozyskała też finansowanie w wysokości 741 mln zł. Ta znacząca suma umożliwi kontynuowanie dynamicznego rozwoju, koncentrując się zarówno na ekspansji międzynarodowej w całej Europie, jak i na ambitnych planach inwestycyjnych.
Dolny Śląsk: Koreański inwestor z zezwoleniem na działalność w podstrefie Dzierżoniówartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Koreański inwestor z zezwoleniem na działalność w podstrefie Dzierżoniów
Koreańska firma LS Cable & System Poland uzyskała 5 lipca zezwolenie na prowadzenie działalności gos...
Pierwszy etap osiedla Zenit przy ulicy Widzewskiej zapełnia się mieszkańcami. Wkrótce ruszy realizacja II etapu artykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy etap osiedla Zenit przy ulicy Widzewskiej zapełnia się mieszkańcami. Wkrótce ruszy realizacja II etapu
Pierwsze ekologiczne osiedle zaprojektowane zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju miasta Łodzi zaczyna tętnić życiem. Deweloper rozpoczął wydawanie kluczy do mieszkań przy ulicy Widzewskiej 22. Premierowa faza inwestycji jest niemal całkowicie wyprzedana – w ofercie sprzedażowej pozostały ostatnie dwa mieszkania.
Budowa wielkiego kompleksu biurowego The Park Kraków idzie zgodnie z planem [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Budowa wielkiego kompleksu biurowego The Park Kraków idzie zgodnie z planem [ZDJĘCIA]
Już wkrótce w pierwszym biurowcu krakowskiej inwestycji realizowanej przez White Star Real Estate i Cain International – The Park Kraków przy ul. Saskiej – pojawi się główny najemca – właściciel marki 4F – firma OTCF. Zaawansowana jest także budowa drugiego budynku – B2. Jego oddanie do użytkowania ma nastąpić w II kw. 2023 r. Ponadto, deweloper przygotowuje się do rozpoczęcia prac budowlanych przy budynkach B3 i B4. Mają one ruszyć w pierwszej połowie 2023 r. Trwają również prace projektowe dotyczące 4 kolejnych budynków biurowych tj. B5-B8, wchodzących w II fazę projektu.
Pierwszy "elektryk" w barwach MPK wkrótce wyjedzie na ulice. Tak się prezentuje [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy "elektryk" w barwach MPK wkrótce wyjedzie na ulice. Tak się prezentuje [ZDJĘCIA]
Do Wrocławia dotarł już pierwszy z 13 autobusów elektrycznych Mercedes-Benz e-Citaro G, który zasilił flotę MPK i od września będzie kursował na linii K. Pozostałe pojazdy pojawią się w naszym mieście jeszcze w tym roku, a łącznie kosztowały one ponad 50 milionów złotych.
InPost otwiera największe centrum logistyczne w Polsce  artykuł
Pokaż artykuł
InPost otwiera największe centrum logistyczne w Polsce
InPost otwiera swój największy hub logistyczny w Polsce. Nowe centrum zlokalizowane jest w Woli Bykowskiej (w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowskim, w gminie Grabica) niedaleko Warszawy i Łodzi. Docelowo na 36 tysiącach metrów kwadratowych obsługiwane będzie do 85 tysięcy paczek na godzinę. Powstaną nowe miejsca pracy.
Infrastruktura ładowania powinna wyprzedzać rozwój elektromobilności w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Infrastruktura ładowania powinna wyprzedzać rozwój elektromobilności w Polsce
Przyjęte w listopadzie 2023 r. unijne rozporządzenie ws. rozwoju infrastruktury paliw alternatywnych (AFIR) oznacza dla Polski konieczność wykonania wielu ambitnych zadań związanych z elektromobilnością i paliwami alternatywnymi. O tym, czy jesteśmy w stanie je spełnić, mówił Peter Badík, współzałożyciel i partner zarządzający GreenWay podczas Kongresu Nowej Mobilności w Łodzi (24-26 września).
Koreańska firma SungEel HiTech wybudowała pod Brzegiem Dolnym zakład recyklingu baterii i modułów litowo-jonowychartykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma SungEel HiTech wybudowała pod Brzegiem Dolnym zakład recyklingu baterii i modułów litowo-jonowych
Koreańska firma SungEel HiTech wybudowała w Bukowicach pod Brzegiem Dolnym (powiat wołowski, województwo dolnośląskie) zakład zajmujący się odzyskiwaniem cennych pierwiastków ze zużytych baterii i modułów litowo-jonowych. Inwestycję do Polski, na Dolny Śląsk przyciągnęła inna firma z Korei Południowej – LG Energy Solution (dawniej LG Chem), która zajmuje się m.in. produkcją baterii i ma ambitne plany rozwoju w związku z coraz większą sprzedażą samochodów elektrycznych. Pod Wrocławiem, w Biskupicach Podgórnych, w gminie Kobierzyce posiada największy kompleks fabryk baterii do aut elektrycznych w Europie.
Art Deco Mokotówinwestycja
Pokaż inwestycję
Art Deco Mokotów
Warszawa, Mokotów, Zdziechowskiego 3
Osiedle ArtParkinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle ArtPark
Łódź, Polesie, Wołowa
Murapol Urcityinwestycja
Pokaż inwestycję
Murapol Urcity
Warszawa, Posag 7 Panien
metraże
26 - 60 m2
zakres cen
od 579 478 zł
Artepolisinwestycja
Pokaż inwestycję
Artepolis
Łódź, Kasprzaka 1
Wzgórze Poetów 2inwestycja
Pokaż inwestycję
Wzgórze Poetów 2
Gliwice, Tadeusza Mazowieckiego
Blisko 800 mld zł na transformację energetyczną w Polsce do 2030 r. Czy to zbyt ambitny plan?artykuł
Pokaż artykuł
Blisko 800 mld zł na transformację energetyczną w Polsce do 2030 r. Czy to zbyt ambitny plan?
Transformacja energetyczna to nie tylko wyzwanie, ale również szansa na zbudowanie bardziej zrównoważonego i efektywnego systemu energetycznego, który odpowie na globalne trendy i lokalne potrzeby.
REKLAMA