Szwedzka firma Heimstaden zadebiutowała na krakowskim rynku najmu instytucjonalnegoMateriały prasowe

Szwedzka firma Heimstaden zadebiutowała na krakowskim rynku najmu instytucjonalnego

Orzech
Orzech
REKLAMA

Heimstaden, czołowy europejski operator nieruchomości na wynajem. Na osiedlu Heimstaden Orlińskiego powstało 117 mieszkań przeznaczonych na wynajem długoterminowy.

W krakowskiej ofercie Heimstaden znajdują się zarówno jednopokojowe studia, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wszystkie lokale zostały wyposażone w meble i sprzęt AGD. Na osiedlu są parkingi i rowerownie. Mieszkańcy otrzymają też dostęp do szybkiego internetu, obsługę wynajmowanych mieszkań oraz pomoc w razie sytuacji awaryjnej.

– Osiedle Heimstaden Orlińskiego jest położone w dzielnicy Czyżyny – jednej z najszybciej rozwijających się i najbezpieczniejszych części miasta. Jeszcze sto lat temu lądowały tu samoloty pocztowej linii lotniczej, dzisiaj Czyżyny oferują pełną infrastrukturę – uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, liczne sklepy i punkty usługowe, rozbudowaną komunikację zbiorową oraz tereny rekreacyjne – podkreśla Izabela Stańczak, head of Letting w Heimstaden Poland.

Osiedle sąsiaduje z Parkiem Czyżyny, w pobliżu jest też Park Lotników Polskich. Mieszkańcy łatwo będą mogli dojechać komunikacją miejską do centrum Krakowa.

REKLAMA

Łącznie w ofercie Heimstaden w Polsce są już 683 mieszkania w Warszawie i Krakowie.

Materiały prasowe

Heimstaden to uznana marka w branży wynajmu mieszkań, która rozpoczęła swoją działalność w Europie w 1998 roku. Spółka udostępnia obecnie ponad 100 000 mieszkań na wynajem w Norwegii, Szwecji, Danii, Holandii, Niemczech, Czechach i Polsce. Odzwierciedleniem wizji firmy jest oferta lokali przeznaczonych na długoterminowy i stabilny wynajem, realizowana w ramach koncepcji tak zwanych Przyjaznych Domów (Friendly Homes).

– Chcemy przede wszystkim, aby klienci odnosili jak największe korzyści z naszego profesjonalnego podejścia: oferujemy stabilny i odpowiedzialny wynajem długoterminowy. Kładziemy ogromny nacisk na zrównoważony rozwój społeczny i środowiskowy oraz jakość życia naszych klientów i pracowników. Promowana przez nas koncepcja Przyjaznych Domów oznacza między innymi, że inwestujemy nie tylko w domy naszych klientów, ale także w ich najbliższą okolicę – wyjaśnia Dyrektor Generalny Heimstaden Patrik Hall.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA