TMF Group zwiększa zatrudnienie w Katowicachfot. Damian Daraż

TMF Group zwiększa zatrudnienie w Katowicach

Orzech
Orzech
REKLAMA

TMF Group, globalna firma świadcząca usługi biznesowe dla firm działających lokalnie i międzynarodowo, zdecydowała się na powiększenie po okresie pandemii biura w Katowicach. Udział w symbolicznym przecięciu wstęgi wziął przebywający z jednodniową wizytą w Polsce Mark Weil, prezes firmy. Na blisko dwukrotnie większej powierzchni pracuje ponad 600 obecnych pracowników. Firma prowadzi również stale rekrutację.

Na dwóch piętrach biurowca Silesia Star w ścisłym centrum Katowic pracują specjaliści z zakresu kadr i płac, księgowości i podatków, rynków kapitałowych, sekretariatu korporacyjnego, a także eksperci wspierający globalnych klientów firmy w ramach Europejskiego Centrum firmy.

Katowice to jedna z dwóch lokalizacji, w których TMF prowadzi swoją działalność w Polsce. Drugie biuro firmy znajduje się w Warszawie i zatrudnia ponad 300 pracowników. Polski oddział firmy jest jednym z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Obsługuje ponad 800 polskich i międzynarodowych klientów.

– Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej, na całym świecie TMF notuje w tym roku wzrost. Otwarcie większego biura w Katowicach potwierdza ten fakt. Zdaję sobie sprawę, że u podstaw zadowolenia naszych klientów leży satysfakcja naszych pracowników. Staramy się więc zapewniać naszym ludziom najlepsze warunki do pracy – powiedział podczas wizyty w Polsce Mark Weil, prezes TMF Group.

fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż

Otwarcie większego biura w Katowicach związane jest z częstszą obecnością pracowników po pandemii oraz planami powiększenia zatrudnienia.

– Pracujemy nadal w modelu hybrydowym, ale zależało nam na stworzeniu wspólnej, kreatywnej i komfortowej przestrzeni dla naszych pracowników. Stale prowadzimy również rekrutację i zależy nam, aby nowi członkowie zespołu TMF od pierwszego dnia mogli korzystać z zalet komfortowego biura w najwyższym standardzie – mówi Joanna Romańczuk, dyrektor TMF Group w Europie Środkowej i Wschodniej.

W procesie zwiększania powierzchni katowickiego biura TMF wspierała firma JLL.

TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm, w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA