Vendo Park Konin rozszerza ofertę handlowąMateriały prasowe

Vendo Park Konin rozszerza ofertę handlową

Orzech
Orzech
REKLAMA

Koniński Vendo Park należący do Trei Real Estate Poland rozszerza ofertę najemców. Do grona sklepów takich marek jak Aldi, Rossmann, Pepco, Dealz czy Kakadu dołączyła Piekarnia Grochola. Swoją placówkę otworzył tam również Sinsay. Deweloper poinformował także o podpisaniu umowy na lokal o powierzchni 900 mkw. z Xtreme Fitness, który uruchomi swój obiekt w II kw. 2024 roku.

Zlokalizowany przy ul. Wał Tarejwy Vendo Park w Koninie rozpoczął swoją działalność w grudniu 2023 roku, dostarczając na lokalny rynek 5400 mkw. powierzchni najmu. Spośród innych obiektów spod tego szyldu wyróżnia go design oraz kolorystyka elewacji – znajduje się bowiem w strefie objętej opieką konserwatora zabytków, a poszczególne rozwiązania architektoniczne musiały odpowiadać założeniom Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

– Naszym priorytetem jest optymalny dobór najemców, który odpowiada oczekiwaniom i potrzebom lokalnej społeczności. Z tego powodu bardzo cieszymy się, że do ich grona w Vendo Parku w Koninie dołączyły marki Sinsay i Piekarnia Grochola. To znane sklepy, które mają duże zainteresowanie ze strony klientów, co pozytywnie wpływa na cały park handlowy. W konińskim Vendo Parku otworzymy także siłownię Xtreme Fitness, która z pewnością przełoży się na wzrost jego popularności wśród mieszkańców, pozwalając im w jednym miejscu zaspokoić zarówno podstawowe potrzeby zakupowe, jak i zadbać o zdrowie – podkreśla Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Obecnie w portfolio Trei Real Estate Poland znajduje się 38 Vendo Parków, które są zlokalizowane zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i największych aglomeracjach. W tym roku inwestor planuje otwarcia kolejnych obiektów tego typu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA