W Centrum Handlowym Karolinka zostanie otwarty pierwszy w Opolu klub fitness i siłownia sieci Xtreme Fitness GymsMateriały prasowe

W Centrum Handlowym Karolinka zostanie otwarty pierwszy w Opolu klub fitness i siłownia sieci Xtreme Fitness Gyms

Orzech
Orzech
REKLAMA

25 marca br. w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu rozpoczyna działalność siłownia sieci Xtreme Fitness Gyms. Zajmujący powierzchnię blisko 1000 mkw. klub, oferuje 8 stref treningowych wyposażonych w sprzęty marek premium, zajęcia grupowe oraz indywidualne. Klubowicze mogą skorzystać z opieki instruktora klubu, usług platformy treningowej VOD, aplikacji mobilnej i autorskiego treningu HIIT.

Odpowiednio dobrany mix najemców to wynik konsekwentnie realizowanej strategii budowy silnej pozycji Karolinki w regionie. Bogata oferta handlowa, rozrywkowa i usługowa powoduje, że Karolinka może pochwalić się wysoką frekwencją odwiedzających. Cieszy nas, że silna marka jaką jest sieć klubów fitness i siłowni Xtreme Fitness Gyms, na pierwszą lokalizację w tym regionie wybrała nasz obiekt. Liczymy, że to początek owocnej współpracy również w innych lokalizacjach NEPI Rockcastle. – mówi Paulina Kurdziel-Świeczka, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle.

Pierwszy w Opolu klub Xtreme Fitness Gyms

Xtreme Fitness Gyms to polska sieć klubów fitness oferująca ćwiczenia pod opieką instruktora, zajęcia fitness oraz autorskie koncepty treningowe typu HIIT. Posiada też własną aplikację na telefony oraz platformę treningową VOD. Sieć ma obecnie 50 klubów w całej Polsce i podpisuje umowy na kolejne lokalizacje. Autorski model franczyzowy zakłada, że do 2027 roku powstanie 227 placówek sieci.

REKLAMA

– Wybór centrum handlowego Karolinka na lokalizację naszego pierwszego w Opolu klubu fitness nie był przypadkowy. To jedno z największych centrów handlowych w regionie przyciągające klientów nie tylko z Opola, ale i z okolicznych miejscowości. To obiekt o ogromnym potencjale dla naszych dwóch konceptów – Xtreme Fitness Gyms oraz Xtreme KiDS – uzasadnia wybór nowej lokalizacji Małgorzata Żegarska, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci. – Liczymy też, że inwestycja w Karolince będzie otwarciem współpracy również w innych obiektach NEPI Rockcastle w Polsce i wpisze się w naszą strategię tworzenia klubów w miastach w całej Polsce, już od 15 tys. mieszkańców – dodaje.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Centrum Handlowe Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola, dogodnie położony przy ulicy Wrocławskiej i obejmujący galerię oraz park handlowy o łącznej powierzchni 70 000 mkw. Całość mieści blisko 170 salonów najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych, w tym sklepy z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, artykułami dziecięcymi, sportowymi, RTV i AGD oraz wyposażeniem domu i materiałami budowlanymi. W CH Karolinka znajduje się również hipermarket Auchan, liczne punkty usługowe oraz strefa gastronomiczna. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje parkingiem mieszczącym 2 600 samochodów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA