W centrum Poznania ruszyła budowa nowego, 4-gwiazdkowego hotelu  Sterzyński Sucharski EASST.COM

W centrum Poznania ruszyła budowa nowego, 4-gwiazdkowego hotelu

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W centrum stolicy Wielkopolski ruszyła budowa nowego, dużego, 4-gwiazdkowego hotelu. Na trójkątnej działce u zbiegu ul. Zielonej i Podgórnej ok. 300 m od Starego Rynku powstać ma Y3 Signature Hotel ze 197 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo.

Pierwotnie, jeszcze przed pandemią, na niezabudowanej działce przy ul. Zielonej 4 zapowiadano budowę hotelu, który miał być dzierżawiony przez hiszpańską sieć Barcelo, ostatecznie jednak inwestor, fundusz deweloperski Structure Capital S.A. zdecydowała się na realizację w tym miejscu Y3 Signature Hotel. Obiekt będzie zarządzany przez należącego do dewelopera operatora Y3 Hotels.

Y3 Signature Hotel powstaje w modelu condo. Lokale mają powierzchnie mieszczące się w przedziale od 22 do 98 metrów kwadratowych.

Inwestor, Structure Capital S.A. z siedzibą w Warszawie, informuje, że minimalny wypłacany właścicielom czynsz będzie się zamykał na poziomie 6-7,5 proc. rocznie, a wysokość wypłat powiększy premia od zysku.

Sterzyński Sucharski EASST.COM

Y3 Signature Hotel to 197 apartamentów jedno i dwupokojowych, wykończonych materiałami wysokiej jakości i produktami renomowanych dostawców. Każdy apartament został zaprojektowany z dbałością o każdy detal i element wykończenia, ale przede wszystkim z troską o komfort gości.

W Y3 Signature Hotel znajdują się apartamenty o powierzchni od 21 do ponad 50 metrów kwadratowych, które zaskakują wygodą, nowoczesnością i wyjątkowym designem. Wszystkie apartamenty będą posiadały łazienki, a także możliwość podłączenia aneksu kuchennego.

Sterzyński Sucharski EASST.COM
REKLAMA
Sterzyński Sucharski EASST.COM
Sterzyński Sucharski EASST.COM
Sterzyński Sucharski EASST.COM

Poza reprezentacyjną recepcją z concierge i strefą lounge w Y3 Signature Hotel znajdzie się również bar i restauracja wraz z usługą room service, a także siłownia i SPA oraz przestrzeń biznesowa.

Za projekt architektoniczny Y3 Signature Hotel odpowiedzialna jest pracownia Sterzyński Sucharski EASST.COM.

Sterzyński Sucharski EASST.COM
Sterzyński Sucharski EASST.COM

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA