W Diamond Business Park Ursus do wynajęcia pozostały biuraMateriały prasowe

W Diamond Business Park Ursus do wynajęcia pozostały biura

REKLAMA

Diamond Business Park Ursus to pierwszy w Polsce projekt, który łączy hale magazynowe z powierzchnią biurową klasy A, zlokalizowaną w całkowicie niezależnych budynkach. Cała powierzchnia magazynowa warszawskiego centrum biznesowego została już zagospodarowana. Do wynajęcia pozostały jeszcze tylko niewielkie moduły na powierzchni biurowej.

Diamond Business Park Ursus to miejski park magazynowo-biurowy, który oferuje 16 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Budynki te przylegają do hal magazynowych i posiadają eleganckie hole wejściowe oraz dużą liczbę naziemnych miejsc parkingowych. Atutem parku jest lokalizacja z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz dostępność miejsc parkingowych dla pracowników na terenie obiektu. Dzięki miejskiemu charakterowi, Diamond Business Park Ursus jest ciekawym rozwiązaniem dla firm, które poszukują powierzchni biurowych poza centrum Warszawy.

Obecnie dostępne są moduły do 671 mkw., przy czym minimalny moduł wynosi ok. 100 mkw. Elastyczny układ powierzchni pozwala wydzielić moduły biurowe o niezależnych ciągach komunikacyjnych i nieposiadające części wspólnych zarówno na danym piętrze, jak i w całym budynku. Integralną częścią projektu, która wyróżnia obiekt na tle podobnych inwestycji jest także starannie dobrana zieleń.

Diamond Business Park Ursus to bardzo ciekawy projekt, gdzie wszystkie budynki otoczone są drzewami, krzewami, kwiatami, co – wraz z elementami małej architektury – tworzy komfortowe środowisko pracy. Najemcy mają tu do dyspozycji liczne udogodnienia, jak stojaki rowerowe czy wygodne leżaki – mówi Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing w White Star Real Estate.

REKLAMA

Dzięki najemcom powierzchni magazynowej oraz już obecnym firmom w budynkach biurowych, mamy tu też ciekawy mikroklimat biznesowy, który wspiera atrakcyjna lokalizacja zaledwie 600 m od popularnego centrum handlowego Factory oraz 8 km od Dworca Centralnego, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi i ulicą Połczyńskądodaje Rasmussen.

Najemcami Diamond Business Park Ursus w części magazynowej są m.in. firmy zajmujące się dystrybucją produktów chemicznych dla domu, opakowań dla przemysłu spożywczego czy świadczące usługi dla handlu elektronicznego i farmacji. Bliskość głównych arterii miasta i węzłów autostrady A2 oraz drogi Salomea-Wolica, łączącej Trasę Krakowską i Trasę Katowicką z Alejami Jerozolimskimi, ułatwia dojazd do obiektu, podobnie jak znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie projektu przystanki autobusowe i stacja Kolei Mazowieckich PKP Ursus Północny.

Wielu najemców jest z nami w Diamond Business Park Ursus już od wielu lat. Docelowo chcemy, by taka sama sytuacja dotyczyła powierzchni biurowych, które wyróżniają się na rynku warszawskim, zwłaszcza jeśli chodzi o elastyczność dostępnych powierzchni – dodaje Urszula Rasmussen.

Diamond Business Park Ursus to park biznesowy, który powstał na terenach byłych Zakładów Przemysłu Ciągnikowego Ursus, oferujący powierzchnie biurowe i magazynowe klasy A. Łączna wielkość kompleksu to ponad 47 tys. mkw., z czego ponad 15 tys. mkw. stanowi powierzchnia biurowa wraz z zapleczem socjalnym. Projekt zlokalizowany jest w dzielnicy Ursus, 400 m od stacji PKP Ursus Północy, 600 m od popularnego outletu Factory oraz 8 km do centrum Warszawy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA