W Homepark Targówek rozpoczął działalność największy w Polsce dmuchany park rozrywki Monster BounceMateriały prasowe

W Homepark Targówek rozpoczął działalność największy w Polsce dmuchany park rozrywki Monster Bounce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Park handlowy Homepark Targówek przy ul. Malborskiej 41 w Warszawie wzbogacił się o nową atrakcję. Rozpoczął w nim działalność największy w Polsce dmuchany park rozrywki Monster Bounce. Pod namiotem o powierzchni 2,25 tys. mkw. znajdują się platformy o różnych stopniach trudności, rozlokowane w kilku strefach tematycznych.

Monster Bounce ma charakter stały i będzie działał także po wakacjach. Na terenie dmuchanego parku rozrywki można skorzystać m.in. z torów przeszkód, zjeżdżalni, dmuchanych zamków, labiryntów, trampolin, zbijaka, ścieżek akrobatycznych. Na miejscu organizowane są także przyjęcia urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, zajęcia dla szkół, eventy firmowe oraz inne wydarzenia tematyczne. Atrakcja przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

– Homepark Targówek powiększył swoją ofertę o unikalną w skali warszawskiej aglomeracji i Polski atrakcję. Trudno sobie wyobrazić dmuchańca o powierzchni ponad 1,2 mkw. – komentuje Agata Brzezińska, head of CEE w firmie Pradera.

– Na terenie, który zagospodarowaliśmy, w zależności od okresu i pory roku będziemy modyfikować atrakcje i ich przeznaczenie. W październiku i listopadzie planujemy przygotować "Miasteczko Dyniowe", a od grudnia "Wioskę Świętego Mikołaja". Jako Sale Zabaw Fikołki posiadamy już 14 lokalizacji w centrach handlowych, w tym osiem na terenie aglomeracji warszawskiej – dodaje Bertrand Jasiński, prezes zarządu Sale Zabaw Fikołki.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

Monster Bounce to wyjątkowa przestrzeń pełna atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych amatorów rozrywki z adrenaliną. Na prawie 2250 mkw. znajdują się unikalne na skalę światową platformy, podzielone według stref tematycznych o różnych stopniach trudności, dostosowanych do odpowiednich grup wiekowych i zaawansowania.

Monster Bounce to pierwszy dmuchany park rozrywki, oferujący różne formy aktywności w jednym miejscu – od zabawy przez aktywny wypoczynek po fitness i sporty ekstremalne.

Dmuchany park rozrywki Monster Bounce przy ul. Malborskiej 41 na warszawskim Targówku czynny jest codziennie od godziny 10:00 do 22:00.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA