Warszawa: W parku logistycznym Hillwood Targówek pojawił się nowy duży najemcaźródło: Hillwood

Warszawa: W parku logistycznym Hillwood Targówek pojawił się nowy duży najemca

Orzech
Orzech
REKLAMA
Globalny dostawca farb, firma TEKNOS, wynajęła 5734 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Hillwood Targówek w Warszawie. Najemca pod koniec tego roku wprowadzi się do drugiej hali, której budowę deweloper rozpoczął w pierwszym kwartale br. Firmę TEKNOS w poszukiwaniach powierzchni i negocjacjach z deweloperem reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma TEKNOS jest jednym z wiodących dostawców farb przemysłowych oraz farb dekoracyjnych. Została założona w 1948 roku i jest jedną z największych firm rodzinnych w Finlandii. Na jej czele stoi CEO Paula Salastie, która reprezentuje trzecie pokolenie rodziny Kiikka. TEKNOS działa w ponad 20 krajach w Europie, Azji oraz USA i zatrudnia 1800 osób. W 2020 r. sprzedaż grupy wyniosła ok. 384 mln euro.

REKLAMA
Nowa hala zostanie przeznaczona do magazynowania farb i lakierów. Jednocześnie TEKNOS przenosi do Hillwood Park Targówek swoją główną siedzibę w Warszawie – na dwóch poziomach znajdą się biura oraz pomieszczenia socjalne, dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.
W ramach projektu Hillwood Targówek docelowo powstaną dwie hale magazynowe klasy A o powierzchniach po 24 609 mkw. każda. Trwa właśnie budowa drugiej hali, która według planu ma zostać oddana do użytku w ostatnim kwartale tego roku. Park logistyczny znajduje się na terenie warszawskiego Targówka przy ul. Bardowskiego, niedaleko od ul. Radzymińskiej. Dzięki takiej lokalizacji, kompleks jest doskonale skomunikowany nie tylko z miastem, ale również z drogą ekspresową S8 oraz drogami wylotowymi z Warszawy, w tym z autostradą A2. Park logistyczny znajduje się zaledwie 8 km od centrum stolicy i 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Na terenie inwestycji znajduje się duży i wygodny parking.
Źródło: Hillwood Polska

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA