Nowy najemca wprowadzi się do MLP Wrocławźródło: [Mirków] Centrum logistyczno magazynowe MLP Wrocław Wschód

Nowy najemca wprowadzi się do MLP Wrocław

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Jeden z wiodących europejskich producentów oraz dystrybutorów suplementów diety i odżywek wynajął około 10 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Wrocław. Przekazanie obiektu planowane jest w 3 kwartale br. W ramach posiadanej opcji najemca może zwiększyć powierzchnię o kolejne 5 tys. mkw. W zawarciu transakcji doradzała agencja JLL.
Najemca podpisał z MLP Group umowę dotyczącą najmu około 10 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Wrocław, z przeznaczeniem na cele magazynowe i produkcyjne. Przekazanie obiektu klientowi planowane jest w trzecim kwartale br. W ramach zawartej transakcji najemca uzyskał jednocześnie opcję na zwiększenie powierzchni o kolejne 5 tys. mkw. W zawarciu transakcji doradzała agencja JLL.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z nowym zagranicznym klientem. Park logistyczny we Wrocławiu posiada wciąż duży potencjał do rozwoju. Systematycznie komercjalizujemy i budujemy obiekty w tej bardzo atrakcyjnej lokalizacji – powiedziała Agnieszka Góźdź, Sales Director w MLP Group S.A.
REKLAMA
MLP Wrocław powstaje na działce o powierzchni 13 hektarów i będzie składał się z 5 hal magazynowych o docelowej powierzchni 63 500 mkw. Park logistyczny jest zlokalizowany w dzielnicy Psie Pole w północno-wschodniej części Wrocławia, w odległości jedynie 14 km od centrum miasta. Dużym ułatwieniem jest znajdująca się w pobliżu droga krajowa E67 oraz droga ekspresowa S8 łącząca Wrocław z Warszawą.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA