W Homeparku Rawa w Katowicach otworzono elektromarket Media ExpertMateriały prasowe

W Homeparku Rawa w Katowicach otworzono elektromarket Media Expert

Orzech
Orzech
REKLAMA

Homepark Rawa przy al. Walentego Roździeńskiego 97 w Katowicach to jeden z czterech parków handlowych, należących do portfela inwestycyjnego Pradery European Retails Parks.

Na około 7,3 tys. mkw. najemcy katowickiego Homeparku oferują artykuły do wykończenia i urządzania wnętrz. Wiodącą marką w tej kategorii jest Mebloo. Mieszczą się tu także supermarket Biedronka, sklep sieci Rossmann, sklep z artykułami dla zwierząt Maxi Zoo oraz myjnia samochodowa.

Media Expert zajął 850 mkw. na parterze parku handlowego.

Media Expert to obecna na polskim rynku od 20 lat sieć elektromarketów. W ofercie sieci znajdują się m.in. telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD. Media Expert ma ponad 500 placówek na terenie całego kraju, do których dołącza nowo otwarty sklep w katowickim Homepark Rawa.

REKLAMA

– Bardzo uważnie monitorujemy rynek w poszukiwaniu inwestycji o znaczącym potencjale sprzedażowym, które mogą stanowić ważne centra handlowe dla lokalnej i regionalnej społeczności – wyjaśnia wybór Homeparku Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

– Oprócz oferty związanej z meblami, oświetleniem, materiałami wykończeniowymi i dekoracyjnymi, nasz kompaktowy park handlowy rozwinął bardzo atrakcyjną ofertę z kategorii conveniece – komentuje Agata Brzezińska, head of CEE w firmie Pradera.

Parki handlowe Homepark są zarządzane przez BNP Paribas Real Estate Poland. Za ich komercjalizację odpowiada Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA