W kampusie Forest na warszawskiej Woli kwitnie życie fot. Jakub Zazula

W kampusie Forest na warszawskiej Woli kwitnie życie

FILM + ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
Forest
adresWarszawa, Burakowska 14
inwestorHB Reavis Group
projektantHRA Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA

Powstały na warszawskich Powązkach projekt Forest nie jest typowym biurowcem jakich wiele. To otwarty kampus otulony zielenią, który naprawdę warto odwiedzić. Inspirowane atmosferą lasu nowe miejsce zaprasza bujną roślinnością wewnątrz, na ogólnodostępnym patio, zielonych tarasach, balkonach i loggiach.

Do ogrodu na dachu zajrzeć może każdy (pracownicy biur, ale też wszyscy sąsiedzi i przechodnie), kto ma ochotę odkryć panoramę miasta widzianą znad drzew Powązek. Spragnionych relaksu HB Reavis, inwestor i właściciel kompleksu Forest, zaprasza we wszystkie dni tygodnia od godziny 6:00 do 21:00.

Na terenie Forest działają już pierwsi najemcy, a kolejni pracodawcy systematycznie wprowadzają się do swoich nowych biur. Lista firm, które już pracują w kampusie biurowym obejmuje: Leroy Merlin, Infor, PUMA, Servier Polska, AmeriGas, Sweco, Husqvarna oraz centrum szkoleniowe Vorwerk. W przyszłym roku do budynku wprowadzi się także Bank Pekao.

W części usługowej Forest działa centrum medyczne Enel-Med,klinika Estell, a także kawiarnia Gorąco Polecam. Otworzyło się dwujęzyczne przedszkole House of Montessori Ala ma Kota, którego podopieczni mogą już korzystać zarówno z nowego placu zabaw, jak i ogródka warzywnego na dachu.

Pracowników i gości kampusu wkrótce powita też sklep spożywczy Żabka, sklep ze sprzętem outdoorowym 8a.pl oraz pokazowy salon meblowy Mikomax.

Ponadto, w ramach zakończonego już remontu ulicy Burakowskiej powstała nowa jezdnia, ścieżka rowerowa, miejsca postojowe, a wzdłuż chodników HB Reavis nasadził kolejne 15 drzew.

REKLAMA

Wysoki na 120 metrów wieżowiec oferuje 55 tys. mkw. przestrzeni, a niższe biurowce kolejne 23 tys. mkw. powierzchni najmu.

Za projekt architektoniczny kampusu Forest odpowiedzialna była znana pracownia HRA Architekci.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA