W Krakowie powstaje drugi w tym mieście hotel pod marką Indigo FLC Projekty

W Krakowie powstaje drugi w tym mieście hotel pod marką Indigo

ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Hotel Indigo
adresKraków, Św. Agniszki 8
inwestorHowell Sp. z o.o.
projektantFLC Projekty
REKLAMA

W stolicy Małopolski otwarty zostanie drugi hotel pod marką Indigo. Jest to sieć małych, indywidualnych hoteli butikowych, która jest częścią IHG Hotels & Resorts. Od 2016 roku w Krakowie działa już pierwszy hotel Indigo z 56 pokojami. Znajduje się w kamienicy przy ul. św. Filipa na Starym Kleparzu, w pobliżu Dworca Głównego PKP.

Drugi hotel Indigo powstanie przy ul. Stradomskiej 25 na Starym Mieście. Ulokowany będzie w rewitalizowanej i remontowanej, zabytkowej kamienicy połączonej z nowym budynkiem, który powstanie na pustej działce od ul. św. Agnieszki.

Rewitalizowana, zabytkowa kamienica od strony ul. Stradomskiej w Krakowie została zbudowana w 1865 r. Dotychczas pełniła wyłącznie funkcję mieszkalną. W 2020 roku inwestor otrzymał pozwolenie na realizację obiektu noclegowo-usługowego.

Z informacji jakie uzyskał branżowy miesięcznik "Hotelarz", obiekt funkcjonował będzie w standardzie 4-gwiazdkowym pod nazwą Indigo Kraków Wawel Royal Castle. Znajdzie się w nim 76 pokoi, strefa SPA z basenem i restauracja. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiedzialna jest pracownia FLC Projekty z Krakowa.

Inwestycja realizowana jest przez firmę Howell Development z Krakowa. Inwestor nie udziela informacji na jej temat.

fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż

WIZUALIZACJE:

FLC Projekty
FLC Projekty

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA