W Namysłowie powstanie park handlowy o powierzchni ok. 10 tys. mkw. GLAMateriały inwestora

W Namysłowie powstanie park handlowy o powierzchni ok. 10 tys. mkw. GLA

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna nowa inwestycja handlowa w województwie opolskim. W 17-tysięcznym Namysłowie planowana jest budowa parku handlowego Smart Park o powierzchni ok. 10 tys. mkw. GLA. Inwestorem jest Smart Park Poland. Budowa ma się rozpocząć w 2024 roku, a otwarcie obiektu przewidywane jest na rok 2025.

– Z radością informuję, że rozpoczynamy realizację kolejnego nowego projektu! Nowy obiekt, położony obok planowanej obwodnicy Namysłowa, stanie się regionalnym centrum, oferującym około 10 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA) – informuje Paweł Żerański, założyciel i Prezes Zarządu Smart Park Poland, dewelopera projektu. – Jednym z głównych elementów tego projektu będzie bardzo dobry zestaw najemców. Projekt już teraz wzbudza duże zainteresowanie wśród popularnych marek rozwijających się w atrakcyjnych obiektach jakimi są parki handlowe – dodaje.

Lokalizacja Smart Park może pochwalić się obszarem oddziaływania o imponujących rozmiarach, przyciągającym odwiedzających nie tylko z samego Namysłowa. Już teraz w promieniu 30 minut jazdy samochodem populacja przekracza 88 000, co zapewnia znaczną bazę konsumentów dla nowego obiektu. W promieniu 20 minut jest około 43 000, a w promieniu 10 minut jest około 21 000 potencjalnych klientów.

Nowy projekt skupi się na zaspokajaniu różnorodnych potrzeb lokalnej społeczności oraz przyciąganiu odwiedzających z okolicznych obszarów. Dzięki starannie dobranym najemcom, nowa przestrzeń handlowa będzie oferować bogaty wybór usług i produktów, dostosowanych do zróżnicowanych preferencji i potrzeb. Smart Park Namysłów zapewni nowoczesne, wygodne i angażujące doświadczenia zakupowe dla wszystkich odwiedzających.

REKLAMA
Materiały inwestora

Oprócz świetnego położenia i znacznego zainteresowania wśród potencjalnych najemców, Namysłów, z połączeniem swojej bogatej historii, urokliwych zabytków, pięknej przyrody i aktywnego życia kulturalnego, jest także fascynującym miejscem dla turystów poszukujących autentycznych doświadczeń, którzy na pewno docenią komfort miejsca w którym będą mogli szybko i wygodnie zrobić zakupy w przerwach pomiędzy zwiedzaniem miasta i okolic.

– Jesteśmy niezwykle entuzjastycznie nastawieni do naszego nowego projektu w Namysłowie i cieszymy się z zainteresowania, które na pewno przełoży się na dużą różnorodność najemców, z czego jesteśmy bardzo dumni – podkreśla Joanna Grabowska, Leasing Manager w RG-Leasing, firmie odpowiedzialnej za komercjalizację Smart Park Namysłów. – Naszą wizją jest stworzenie dynamicznego miejsca, w którym klienci znajdą wszystko, czego potrzebują, w jednym miejscu. Dzięki wsparciu naszych cenionych najemców, mamy pewność, że ten projekt stanie się najbardziej atrakcyjnym miejscem w regionie – dodaje.

Komentarze (3)

Napisz komentarz
Snard(gość)
Żadnego kina i mcdonald. Wybijcie sobie z głowy. To tylko dwa razy większe od myboxa. Na stronie smart park są marki sklepów z jakimi współpracują. Kolejny Rossmann, pepco no i może dealz co mnie akurat cieszy
Adrianna(gość)
Dokładnie na salę kinową oraz na McDonald's?
Rober(gość)
A miejsce na salę kinowa też się znajdzie?
REKLAMA