W październiku wraca połączenie lotnicze Wrocław-Zurychźródło: pixabay.com

W październiku wraca połączenie lotnicze Wrocław-Zurych

Orzech
Orzech
REKLAMA
26 października wejdzie w życie nowy, zimowy rozkład lotów. Wróci wraz z nim kilka wcześniej zawieszonych połączeń w tym cieszące się ogromną popularnością i bardzo wysoką frekwencją loty na trasie z Wrocławia do szwajcarskiego Zurychu.
Wraz z dniem wejścia zimowego rozkładu szwajcarskie, narodowe linie lotnicze SWISS wznawiają loty z Wrocławia do Szwajcarii. Samoloty do Zurychu będą latały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki (start z Wrocławia o godz. 18.35) i piątki (start z Wrocławia o godz. 12.35). Wyloty z Zurychu do Wrocławia zaplanowane są w poniedziałki na godzinę 16.10, natomiast w piątki na godzinę 9.55. Podróż potrwa półtorej godziny. Zurych to największe miasto i główny ośrodek gospodarczy Szwajcarii.
pixabay.com
– To świetna informacja, ponieważ zdążyliśmy przywyknąć do Zurychu i jego brak był odczuwalny. Mamy nadzieję, że zainteresowanie będzie wysokie. To połączenie cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób podróżujących służbowo oraz wśród osób odwiedzających rodzinę w Szwajcarii – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
pixabay.com
REKLAMA
Kolejnym sieciowym połączeniem, które powróci na wrocławskie lotnisko będzie połączenie do Frankfurtu. Loty obsługiwać będą niemieckie linie lotnicze Lufthansa, a połączenie będą realizowane dwa razy dziennie. 
Inna niemiecka linia - Eurowings powraca do stolicy Dolnego Śląska z lotami na trasie Wrocław - Dusseldorf. Loty będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele.
pixabay.com
Zimowy rozkład lotów uzupełnią połączenia tanich linii lotniczych i czarterowe. Rozkład wejdzie w życie 26 października i będzie obowiązywał do 27 marca 2021 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA