Kolejne zagraniczne połączenie lotnicze z Wrocławia. Tym razem do włoskiego Bari

Kolejne zagraniczne połączenie lotnicze z Wrocławia. Tym razem do włoskiego Bari

Wrocław
REKLAMA
Wrocławskie lotnisko będzie miało kolejne zagraniczne połączenie lotnicze. Od 31 marca podróżni zyskają nowe połączenie do Bari na południu Włoch. Będzie to nowe połączenie obsługiwane przez Wizz Air.
Jest to efekt rozbudowy bazy operacyjnej tego węgierskiego przewoźnika o drugi samolot we Wrocławiu. Na tym lotnisku ma na stałe stacjonować kolejny Airbus A320. 
Dzięki nowemu samolotowi, Wizz Air zwiększy w nowym sezonie częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach, między innymi do Londynu Luton, Eindhoven, Lwowa i Reykjaviku. 
Połączenie do Bari jest piątym kierunkiem Wizz Air, które latem tego roku wejdzie do rozkładu wrocławskiego lotniska. Węgierski Wizz Air zapowiedział również uruchomienie lotów z Wrocławia do Porto, Kutaisi w Gruzji, Bazylei, Miluzy i Göteborga.
REKLAMA
Loty do włoskiego Bari to kolejna nowość Portu Lotniczego Wrocław. Przypomnijmy, w maju na wrocławskim lotnisku mają zadebiutować francuskie linie Air France, które będą obsługiwały połączenia na na główne lotnisko w Paryżu im. Charles’a de Gaulle’a. 
Także Ryanair – największy niskokosztowy przewoźnik lotniczy w Europie planuje rozwinąć sieć swoich połączeń z Wrocławia. Latem zaoferuje nowe połączenie lotnicze do stolicy Grecji – Aten.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA