Jeszcze więcej lotów na Ukrainę. Jesienią nowe połączenie do Lwowaźródło: Port Lotniczy Wrocław

Jeszcze więcej lotów na Ukrainę. Jesienią nowe połączenie do Lwowa

Wrocław
REKLAMA
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły nowy kierunek lotów z Wrocławia. Tym razem z irlandzkim przewoźnikiem polecimy do Lwowa. To już trzecie połączenie lotnicze z Dolnego Śląska na Ukrainę.

To jeden z dziewięciu nowych kierunków, które Ryanair wprowadzi we Wrocławiu w sezonie zimowym

Samolot Ryanair do Lwowa będzie latał trzy razy w tygodniu – w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Pierwszy rejs zaplanowano na 31 października. Podróż do tego miasta potrwa około 1,5 godziny.
 To kolejne połączenie na Ukrainę w naszym rozkładzie lotów. Z pewnością zainteresuje ono zarówno pasażerów podróżujących w celach turystycznych, jak i biznesowych. Loty do Lwowa pozwolą również na komfortową i szybką podróż do swojego kraju Ukraińcom uczącym się i pracującym w Polsce – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław
Dotychczas linie Ryanair ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym 2017/2018 połączeń do Tel Awiwu, Brukseli (Charleroi), Neapolu, Edynburga, Leeds Bradford, Oslo (Torp), na Sycylię i do Gdańska. Będzie to rekordowo bogata zimowa siatka połączeń linii Ryanair z wrocławskiego lotniska – łącznie aż 30 kierunków.Więcej lotów na Ukrainę
Zapowiedziane właśnie loty to już trzecie połączenie na Ukrainę z Wrocławia. Jesienią ubiegłego roku Wizz Air uruchomił loty do Kijowa, które od początku cieszą się ogromną popularnością. Średnie wypełnienie samolotów na tej trasie wynosi 87,5%. 
Natomiast w połowie kwietnia wystartuje pierwszy samolot Wizz Aira do Lwowa. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu. Dzięki temu w sezonie zimowym pasażerowie wrocławskiego lotniska będą mieli do wyboru aż pięć lotów w tygodniu do Lwowa
Dla wygody podróżnych z Ukrainy Port Lotniczy Wrocław przygotował obsługę i oznakowanie w języku ukraińskim, a także materiały o mieście i regionie.

Bilety na loty z liniami Ryanair do Lwowa są już w sprzedaży na stronie przewoźnika.

 Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Wrocławia do Lwowa w cenie już od 89 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 20 marca do północy – mówi Olga Pawlonka, Sales and Marketing Manager CEE w Ryanair. 
Linie Ryanair coraz mocniej wiążą się z Wrocławiem. W bazie operacyjnej stacjonują już trzy samoloty. Uruchomiono tu także specjalistyczne centrum IT (Travel Labs Poland). 
W stolicy Dolnego Śląska powstaje obecnie trzecia w Europie, a pierwsza w Polsce baza techniczna (centrum obsługi technicznej) tego przewoźnika. Baza składać się będzie z nowoczesnego hangaru z dwoma stanowiskami na samoloty. W stolicy Dolnego Śląska powstanie też zaplecze szkoleniowe firmy.
REKLAMA
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA