Wizz Air ogłosił nowe połączenia z wrocławskiego lotniska

Wizz Air ogłosił nowe połączenia z wrocławskiego lotniska

Wrocław
REKLAMA
Węgierski Wizz Air ogłosił nowe niskokosztowe połączenia z wrocławskiego lotniska. Od marca 2018 roku z Wrocławia polecimy do Kutaisi w Gruzji, Porto w Portugalii, Bazylei Miluza we Francji i do Göteborga w Szwecji.
Połączenia wystartują pod koniec marca (30 i 31 marca). Do drugiego pod względem wielkości miasta w Szwecji – Göteborga loty odbywać się będą w poniedziałek i piątek. Na szwajcarskie lotnisko Bazylea Miluza samoloty Wizz Air będą odlatywać loty we wtorek, czwartek i sobotę, a do położonego w Gruzji Kutaisi i portugalskiego Porto we wtorek i w sobotę. 
REKLAMA
Za bilety zapłacimy od 89 do 169 zł. Nowe połączenia możliwe są dzięki umieszczeniu drugiego samolotu Wizz Air w bazie na lotnisku we Wrocławiu. Dzięki tej decyzji ta niskokosztowa linia lotnicza podwoi liczbę pracowników w tutejszej bazie oraz spowoduje rozwój oferty Wizz Air niskokosztowych lotów o 60%.
Bilety na nowe trasy od dnia dzisiejszego przez najbliższe dwa tygodnie będą dostępne wyłącznie dla członków WIZZ Discount Club. Od 21 września 2017 roku trafią już do regularnej sprzedaży. 
Wizz Air zapowiedział także, że od marca 2018 roku zwiększy się również liczba lotów z Wrocławia do Londynu Luton, Lwowa, Eindhoven i Rejkiaviku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA