Kolejne dwa połączenia z wrocławskiego lotniska. Polecimy do Gdańska i Brukseli

Kolejne dwa połączenia z wrocławskiego lotniska. Polecimy do Gdańska i Brukseli

Wrocław
REKLAMA
Kilka dni po ogłoszeniu lotów do Tel Avivu, linie Ryanair zapowiadają dwa nowe połączenia lotnicze ze stolicy Dolnego Śląska. To Gdańsk i Bruksela Charleroi. Trasy ruszą od końca października 2017 roku i będą obsługiwane trzy razy w tygodniu.
Przewoźnik zapowiada, że bilety trafią do sprzedaży jeszcze w lutym.
– Jesień zapowiada się we Wrocławiu rekordowo. Cieszymy się, że linie Ryanair dostrzegają potencjał wrocławskiego lotniska i kilka dni po ogłoszeniu lotów do Tel Avivu zapowiadają dwa nowe połączenia lotnicze ze stolicy Dolnego Śląska – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław. 
– Bruksela to polityczna i gospodarcza stolica Europy o ogromnych walorach turystycznych, kierunek pożądany przez naszych pasażerów. Gdańsk z kolei idealnie uzupełnia ofertę lotów krajowych z Wrocławia. Jestem przekonany, że będą cieszyć się dużym zainteresowaniem  podróżnych – dodaje Sztucki.

Nowości od tanich linii
REKLAMA
Irlandzki przewoźnik zapowiedział pięć nowych kierunków z Wrocławia na ten rok. Przed tygodniem ogłosił pierwsze połączenie z Wrocławia na Bliski Wschód – do Tel Avivu. Podobnie jak w przypadku Gdańska i Brukseli, trasy będą obsługiwane od sezonu zimowego 2017/2018. 
Z kolei już wiosną będzie można polecieć do Lizbony i na Majorkę. Kolejną nowością z Wrocławia będzie Lwów. Ten kierunek uruchamiają linie Wizz Air, również od wiosny 2017 roku. 
Z okazji ogłoszenia nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróże w marcu 2017 roku w promocyjnej cenie od 39 zł. Loty w obniżonych cenach dostępne są na stronie internetowej przewoźnika do poniedziałku 13 lutego.
W aktualnym rozkładzie lotów z Wrocławia linie Ryanair obsługują 25 połączeń, w tym loty na Teneryfę, Maltę, do Madrytu i na Kretę (od sezonu letniego 27 połączeń i 30 od zimowego). Wizz Air oferuje 8 kierunków (9 od sezonu letniego).
>Przeczytaj również o innych nowościach na wrocławskim lotnisku

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA