Już nie Modlin, tylko Okęcie. Ryanair zwiększa liczbę lotów z Wrocławia i zmienia lotnisko

Już nie Modlin, tylko Okęcie. Ryanair zwiększa liczbę lotów z Wrocławia i zmienia lotnisko

Wrocław
REKLAMA
Ryanair wprowadza zmiany na trasie z Wrocławia do Warszawy. Od wtorku 4 października zamiast na Modlinie, samoloty będą lądować na lotnisku Chopina, a od 30 października wprowadzony zostanie dodatkowy, trzeci lot  Duże zainteresowanie połączeniem krajowym Wrocław-Warszawa sprawiło, że irlandzkie linie lotnicze Ryanair zdecydowały wprowadzić kolejny rejs na tej trasie. 
Od 30 października planowany jest dodatkowy, trzeci lot. A już 4 października zmieni się również miejsce docelowe – podróżni wylądują na głównym lotnisku im. Chopina, a nie – jak dotychczas – w Modlinie.
– Pasażerów odlatujących z wrocławskiego lotniska do Warszawy przyciągają przystępne cenowo, szybkie i komfortowe loty. Oferta Ryanaira stanowi idealne uzupełnienie cieszących się dużą popularnością połączeń linii PLL LOT. Stolica jest punktem przesiadkowym, który pozwala planować dalszą podróż  na przykład do Azji czy Stanów Zjednoczonych  ale też miejscem docelowym, gdzie można korzystać z bogatej oferty turystyczno-kulturowo-rozrywkowej – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. 
Z lotniska im. Chopina do centrum Warszawy można szybko dotrzeć komunikacją miejską lub pociągiem kursującym co 20 minut. 
REKLAMA
Warto regularnie śledzić promocje proponowane przez przewoźnika. Ceny są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się od 12 złotych za lot w jedną stronę. Bilety można rezerwować na stronie Ryanair.com.

Nowości na wrocławskim lotnisku

Od ponad dekady irlandzki przewoźnik stale rozbudowuje siatkę połączeń z Wrocławia. W sezonie zimowym 2016/2017 dołożył cztery nowe trasy: Madryt, Belfast, Manchester i Newcastle. Nowością będzie również kierunek linii Wizz Air – Kijów, a także sześć dodatkowych lotów w tygodniu do Frankfurtu od Lufthansy. 
Ryanair rozpoczął już sprzedaż biletów w ramach nowych kierunków w letnim rozkładzie lotów – do Lizbony i na Majorkę. Latem 2017 roku z Wrocławia polecimy też do Amsterdamu z liniami Transavia – to zupełnie nowe połączenia, ale i nowy przewoźnik.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA