Wrocław: Ryanair ogłosił nowe połączenie lotnicze do Kijowa

Wrocław: Ryanair ogłosił nowe połączenie lotnicze do Kijowa

REKLAMA
Największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie – irlandzki Ryanair ogłosił kolejne nowe połączenie z wrocławskiego lotniska. Od listopada ruszą loty ze stolicy Dolnego Śląska do stolicy Ukrainy – Kijowa. Połączenia realizowane będą na największe lotnisko w Kijowie – Boryspol.
Wrocław zyska dzięki Ryanairowi trzecią ukraińską destynację. Jesienią 2016 roku Wizz Air uruchomił rejsy do Kijowa-Żuliany. Natomiast wiosną 2017 roku wystartował pierwszy samolot do Lwowa. 

Rejsy z Wrocławia na największe międzynarodowe lotnisko Ukrainy – Kijów-Boryspol będą realizowane trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, piątki i niedziele). Start z wrocławskiego lotniska planowany jest na godz. 6.20 (lądowanie o 9.10). Rejs powrotny z Kijowa przewidziany jest na godz. 9.35 (lądowanie we Wrocławiu o 10.25).

REKLAMA
Warte odnotowania są znakomite wypełnienie samolotów na dwóch już działających połączeniach lotniczych Wizz Air – (największego konkurenta Ryanair) z Wrocławia na Ukrainę. W styczniu i lutym 2018 roku wynosiło 91 proc. w przypadku Kijowa i 86 proc. – Lwowa.
Ukraina to już 36. kraj w międzynarodowej siatce połączeń irlandzkiego Ryanaira. Nowe połączenia będą częścią rozkładu lotów na sezon zima 2018/19. Bilety do Kijowa w cenie od 39 zł wzwyż są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej ryanair.com.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA