W maju 2018 roku polecimy z Wrocławia do Aten

W maju 2018 roku polecimy z Wrocławia do Aten

Wrocław
REKLAMA
W maju przyszłego roku linie lotnicze Ryanair uruchomią nowe, bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Aten. Loty do stolicy Grecji będą odbywać się dwa raz w tygodniu (w poniedziałki i w piątki). Będzie to drugie – po Krecie – połączenie z Wrocławia do Grecji obsługiwane przez tego przewoźnika.
W tegorocznym sezonie zimowym oferta Ryanaira z wrocławskiego lotniska to około 30 połączeń, w tym osiem nowych. Z końcem października zostaną uruchomione loty do Neapolu, Palermo, Edynburga, Leeds Bradford, Oslo, Tel Awiwu, Brukseli i Gdańska.
REKLAMA
Irlandzki Ryanair jest rozpoczął działalność operacyjną w Porcie Lotniczym Wrocław 2005 r. W bazie operacyjnej we Wrocławiu (która była pierwszą bazą Ryanair w Polsce) aktualnie stacjonują już trzy samoloty tego przewożnika. Na wrocławskim lotnisku znajduje się też trzecia w Europie, a pierwsza w Polsce baza techniczna przewoźnika. 
W 2016 r. Ryanair otworzył we Wrocławiu Laboratorium Podróży Travel Labs Polska. Jest to pierwsze centrum IT Ryanaira poza Irlandią. Zajmuje się rozwojem strony internetowej przewoźnika, a także tworzeniem aplikacji na telefony komórkowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA