Polecimy do Izraela. Ryanair ogłosił nowe połączenie

Polecimy do Izraela. Ryanair ogłosił nowe połączenie

Wrocław
REKLAMA
Już wkrótce polecimy z Wrocławia do Tel Avivu. Przewoźnik ogłosił, że nowe połączenie rusza od sezonu zimowego 2017/2018 i będzie realizowane dwa razy w tygodniu. To już 28 kierunek linii Ryanair ze stolicy Dolnego Śląska.
Samoloty linii Ryanair na trasie do Tel Avivu będą latały dwa razy w tygodniu, ale na razie nie wiadomo jeszcze, w które dokładnie dni. To pierwsze połączenie z Wrocławia na Bliski Wschód. 
REKLAMA
Tel Aviv jest najważniejszą metropolią w tamtym regionie świata, a także centrum finansowym i technologicznym o globalnym znaczeniu. To kierunek ważny dla biznesu, a także niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

Połączenie do Tel Avivu wystartuje w sezonie zimowym 2017/2018. To już trzeci nowy kierunek z Wrocławia ogłoszony przez irlandzkiego przewoźnika na ten rok. Wiosną ruszą połączenia do Lizbony i na Majorkę. Czwartą nowością z Wrocławia będzie Lwów. Ten kierunek uruchamiają linie Wizz Air, również od wiosny 2017 r.
W aktualnym rozkładzie lotów linie Ryanair obsługują 25 połączeń z Wrocławia (od sezonu letniego będzie to 27 połączeń). Wizz Air oferuje 8 kierunków (9 od sezonu letniego).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA