W Radomiu otwarty zostanie najnowszy, 33. Salon Agata w PolsceMateriały prasowe

W Radomiu otwarty zostanie najnowszy, 33. Salon Agata w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

W Radomiu przy ul. Mieszka I 4 zostanie otwarty najnowszy, 33. Salon Agata w Polsce. W sklepie na 11,5 tys. metrów kwadratowych całkowitej ekspozycji znalazło się aż 108 boksów z aranżacjami wnętrz i inspiracjami na urządzenie domu, na które sieć udziela aż 15-letniej, bezpłatnej gwarancji.

Klienci będą także mogli skorzystać z nowości w ofercie marki, jaką jest system szaf modułowych Adbox, zapewniający możliwość zaprojektowania szafy czy garderoby pod wymiar pomieszczenia, w ulubionym stylu, także z 10-letnią, bezpłatną gwarancją. W radomskim salonie znalazło się również tysiące produktów stanowiących wyposażenie domu, takich jak: lampy, dywany, tekstylia, dekoracje czy akcesoria kuchenne, jadalniane i łazienkowe.

Na ekspozycji prezentowane są meble do pokoju dziennego, sypialni, jadalni czy pokoju młodzieżowego. W studiu kuchennym zlokalizowanym w salonie kupujący zaprojektują też kuchnię pod wymiar pomieszczenia, korzystając z oferty modułowych mebli Qubik, na które sieć udziela aż 15-letniej, bezpłatnej gwarancji.

Salon Agata w Radomiu zostanie otwarty 20 października. Z okazji otwarcia sieć przygotowała dla klientów wyjątkowe okazje oraz gazetkę promocyjną.

REKLAMA

– Cieszy nas fakt, że nowy salon umożliwi mieszkańcom Radomia i okolic kompleksowe oraz wygodne wyposażenie domu, a najnowsze kolekcje i prezentowane inspiracje zgodne z aktualnymi trendami zagwarantują maksymalną swobodę i komfort zakupów. Zadaniem naszej firmy jest spełnianie oczekiwań Klientów, nie tylko w zakresie atrakcyjnej oferty, ale także okazji cenowych, które regularnie staramy się proponować – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Materiały prasowe

O Agata S.A.:

Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 32 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA