W Szklarskiej Porębie powstanie kompleks The View Mountain z aquaparkiem Q2Studio

W Szklarskiej Porębie powstanie kompleks The View Mountain z aquaparkiem

WIZUALIZACJE
REKLAMA

W Szklarskiej Porębie w województwie dolnośląskim powstanie kolejny duży kompleks apartamentowy. Grupa Górskie Resorty rozpoczęła niedawno realizację kolejnej inwestycji w tej części Polski.

Przy ul. Górnej powstaje kompleks The View Mountain z 385 pokojami w kilku połączonych budynkach, 2 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej i aquaparkiem. W pierwszym etapie do końca 2026 r. zrealizowanych zostanie 159 apartamentów inwestycyjnych sprzedawanych w systemie condo, o powierzchni od 26 do 60 metrów kwadratowych, 4-gwiazdkowym standardzie z balkonami lub tarasami.

Każdy apartament dwupokojowy zostanie wyposażony w aneks kuchenny oraz łazienkę z możliwością instalacji prywatnej sauny. The View Mountain zaoferuje także dwie sale konferencyjne, które będą mogły pomieścić blisko 1 tys. osób, restauracje, strefę relaksu, która obejmie aquapark z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, saunarium, siłownię oraz gabinety SPA. Dla rodzin z dziećmi powstanie kids club i game room.

Pokoje sprzedawane są z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat z czynszem corocznie waloryzowanym o wskaźnik inflacji. Inwestorem jest spółka View Mountain Deweloper, wchodząca w skład grupy Górskie Resorty.

The View Mountain w Szklarskiej Porębie to inwestycja, w której każdy detal został starannie zaprojektowany przez renomowaną polską pracownię Q2 Studio z Wrocławia. Z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia architektów oraz specjalistów z grupy Górskie Resorty, każdy detal wystroju i wyposażenia jest starannie przemyślany, co gwarantuje pełną ergonomię pomieszczeń.

WIZUALIZACJE:

REKLAMA
Komentarz do inwestycji The View Mountain
Orzech
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz

O inwestorze:

The View Mountain jest częścią Górskich Resortów – jednej z największych grup hotelowych w Polsce. Według Raportu z Rynku Hotelarskiego 2024 zajmuje 8. miejsce z ponad 2700 zarządzanymi jednostkami hotelowymi w 14 resortach hotelowych i aparthotelowych w górach i nad morzem.

Deweloperem jest spółka View Mountain Deweloper, której głównym udziałowcem jest Dariusz Suryntpomysłodawca i założyciel grupy Górskie Resorty. Jako ceniony w branży lider z ogromnym doświadczeniem, wykreował wiele prestiżowych projektów deweloperskich.

Celem Górskich Resortów jest nie tylko podnoszenie standardów turystyki, ale również zapewnienie inwestorom korzyści. Spółki operatorskie wchodzące w skład grupy Górskie Resorty wypłaciły swoim inwestorom ponad 375 mln zł zysków.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA