W Warszawie został otwarty nowy pop-up store TchiboMateriały prasowe

W Warszawie został otwarty nowy pop-up store Tchibo

Orzech
Orzech
REKLAMA

W pierwszych dniach lutego br. w Galerii Bemowo został otwarty sklep Tchibo, marki znanej nie tylko z oferty kaw pochodzących z plantacji na całym świecie, ale także z szerokiego asortymentu produktów i akcesoriów dla domu i całej rodziny.

Sklep Tchibo w Galerii Bemowo to połączenie produktów z kategorii tematycznych: moda, sport, akcesoria do domu, kuchni i ogrodu oraz sklepu z kawą.

W sklepie Tchibo typu pop-up klienci galerii znajdą produkty z różnorodnych kategorii oferowane w outletowych cenach, które w zdecydowanej większości są ekologiczne. Wśród artykułów można znaleźć m.in. ubrania i tekstylia z bawełny ekologicznej, sprzęt domowy wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu itd. W sklepie jest również dostępny bogaty wybór kawy, jak również wszystko to, co jest potrzebne do jej zaparzenia. Wśród wielu akcesoriów znajdują się także ekspresy do kawy.

REKLAMA

Salon Tchibo o powierzchni ponad 155 mkw. jest zlokalizowany na parterze, przy sklepie Vision Express.

Materiały prasowe

Firma Tchibo jest jednym z największych detalistów i producentów kawy posiadającym ponad 1 tys. własnych sklepów. W Polsce marka obecna jest od 30 lat i posiada ponad 50 punktów stacjonarnych. Prowadzi także sprzedaż internetową.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA