Wrocław: Trwa przebudowa Wrocław Fashion Outlet

Wrocław: Trwa przebudowa Wrocław Fashion Outlet

REKLAMA
Znajdujące się przy ul. Granicznej, centrum handlowe Wrocław Fashion Outlet jest w trakcie trwającej od kilku miesięcy przebudowy. W ramach inwestycji powstanie nowy plac zabaw dla dzieci, przebudowane zostaną również wejścia i strefa relaksu. 
Po rozbudowie w centrum pojawią się również nowe sklepy i nowe marki. Via Outlets, przejmując obiekt pod koniec 2016 roku, postawiła sobie za cel dostosowanie Wrocław Fashion Outlet do wysokich standardów obowiązujących w swoim europejskim portfolio. W ostatnich miesiącach 2018 roku w centrum pojawił się niemal dwukrotnie większy salon Nike, który zajął nowoczesną przestrzeń handlową o powierzchni 618 mkw. Otwarto też nowy sklep marki Tchibo, dotychczas funkcjonującej w koncepcie pop-up store. Do grona najemców Wrocław Fashion Outlet dołączył również pierwszy w tej części Polski outletowy salon Lacoste. Ofertę outletu wzbogaciła również kolejna marka jubilerska – biżuterię w outletowych cenach proponuje klientom sklep polskiej sieci W. Kruk.
REKLAMA

Wrocław Fashion Outlet to największe modowe centrum outletowe w Polsce południowo-zachodniej. Na prawie 18 tys. mkw. powierzchni znajduje się ponad 90 światowych i polskich marek. Obok centrum znajduje się parking na 1,2 tys. miejsc.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA