[Warszawa] Bobrowiecka 8 w Warszawie z tytułem Inwestycja Biurowa Rokufot. Orzech

[Warszawa] Bobrowiecka 8 w Warszawie z tytułem Inwestycja Biurowa Roku

Kajtman
REKLAMA
Biurowiec Bobrowiecka 8 został zwycięzcą w prestiżowym konkursie Prime Property Prize 2018 w kategorii "Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Biurowej". Budynek zyskał największe uznanie kapituły konkursu oraz czytelników portalu propertynews.pl. Nagrodę na uroczystej gali, w imieniu Inwestora, odebrał Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development.
Czuję ogromną satysfakcję z tego wyjątkowego wyróżnienia. Biurowiec Bobrowiecka 8, to wyjątkowe miejsce, które oferuje najemcom nie tylko powierzchnię biurową najwyższej klasy, ale umożliwia też codzienne bezpośrednie obcowanie ze Sztuką przez duże S – powiedział Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development.
Bobrowiecka 8 to 25 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A, która została już skomercjalizowana w 70%. Wśród dotychczasowych najemców powierzchni biurowej i usługowej znajdują się m.in. CEDC International, Centrum Medyczne Gamma, Grupa ENGIE, Grupa Gastromall, Green Caffè Nero, NUTRICIA Polska, Roche Diagnostics Polska, sieć klubów fitness Zdrofit i Żywiec Zdrój S.A. Biurowiec oferuje najemcom liczne udogodnienia, jak doskonała lokalizacja i łatwy dojazd, 501 miejsc parkingowych w dwupoziomowej hali garażowej, stojaki na rowery i prysznice dla cyklistów  Inwestycję, która została oddana do użytku w październiku 2017 r. Spectra Development zrealizowała w zaledwie 18 miesięcy. Generalnym wykonawcą była firma Hochtief Polska. 
Biurowiec o ponadczasowej architekturze wyróżniają zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują najwyższy komfort pracy. Inwestycja wraz z sąsiednimi budynkami – biurowym Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10 – wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci, który spełnia założenia pomysłodawcy tworząc wizualnie atrakcyjną, funkcjonalną i pełną przestrzeni tkankę miejską wprowadzającą nową jakość w dzielnicy. Bobrowiecka 8 to architektoniczna perła Dolnego Mokotowa, którą na rynku stołecznych nieruchomości komercyjnych wyróżnia unikatowa obecność sztuki. Zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, we współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w biurowcu prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów. 
Bobrowiecka 8 to przemyślany architektonicznie budynek, który poza podstawową funkcją biurową stanowi także wyjątkowe tło do prezentacji sztuki współczesnej. Cieszę się, że zaprojektowany przez nas spójny stylistycznie biurowiec został nagrodzony w tak prestiżowym konkursie – powiedział Olgierd Jagiełło z pracowni JEMS Architekci.
Biurowiec znajduje się przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego, dzięki czemu charakteryzuje go doskonałe połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Bobrowiecka 8 powstała zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikacją BREEAM i systemem modelowania budynku BIM. 
Prime Property Prize to plebiscyt wyłaniający najlepsze nieruchomości i przestrzenie komercyjne ostatniego roku, a także osobistości i firmy, których działania odegrały kluczową rolę w rozwoju branży. W 2018 r. odbyła się już VII edycja konkursu, który organizowany jest w ramach dorocznej konferencji branży nieruchomości Property Forum.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Warszawa: Central Point przyciąga najemców [FILM]
Firma prawnicza Wolf Theiss zdecydowała się wynająć w Central Point 1500 mkw. powierzchni...
Kraków: Przy rondzie Matecznego powstaje nowe osiedle
Przy ulicy Rydlówka, niedaleko ronda Matecznego, deweloper Echo Investment rozpoczyna realizację osi...
Cukrownia Apartamenty stanie w Szczecinie
Przy ul. Południowej i Floriana Krygiera w Szczecinie, na przeszło 6 ha działce powstaje osiedle Cuk...
Trwają prace nad dokumentacją dla trasy S8 na odcinku: Wrocław - Kłodzko
W trakcie opracowania jest Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe (STEŚ) dla rozbudowy trasy ek...
Kraków: Tramwajem przez Aleje
Miasto Kraków rozpisało przetarg na koncepcję nowej linii tramwajowej, miałaby ona przebiegać pomięd...
Kraków: Utrudnienia na ulicy Podgórskiej
Z powodu kolejnego etapu prac konstrukcyjnych mostów kolejowych nad Wisłą, dziś 25 stycznia zamknięt...
Rewitalizacja XVIII wiecznego pałacyku Pücklera. Muzeum bolesławieckiej ceramiki zmieni swoją siedzibę.
Za 20 mln zł zostanie wyremontowana nowa siedziba Muzeum Ceramiki w Bolesławcu – ze 189 złożonych pr...
Port Lotniczy Lublin z usługą cargo
Port Lotniczy Lublin będzie świadczył usługi w zakresie lotów towarowych. Spółka właśnie otrzymała p...
Ulica Pomorska we Wrocławiu w końcu doczeka się przebudowy
Mieszkańcy Nadodrza są coraz bliżej doczekania się po latach przebudowy jednej z głównych ulic na sw...
W Krakowie trwa przebudowa dawnego zabytkowego kościoła św. Jadwigi i kamienicy przy ulicy Stradomskiej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski Angel Poland prowadzi prace przy przebudowie frontowej kamienicy przy ulicy Str...