Empik w Galerii Wileńskiej

Empik w Galerii Wileńskiej

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Długo oczekiwany przez klientów Empik dołączył do grona najemców Galerii Wileńskiej. Uroczyste otwarcie odbyło się w środę, 10 sierpnia br. Nowy salon został zlokalizowany na drugim piętrze Wileńskiej, na powierzchni 317 mkw., dotychczas zajmowanych przez dwa lokale.
Empik to kilkadziesiąt tysięcy tytułów, wydawnictwa polskie i zagraniczne, klasyka i bestsellery. Na półkach salonu można znaleźć literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od bajek przez sensację, aż po biografie. Empik to również prasa, płyty, filmy, programy multimedialne, gry komputerowe i planszowe, największa oferta art. papierniczych i malarskich. W salonie nie brakuje gadżetów i oryginalnych pomysłów na prezent. Klienci mogą kupić tutaj bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe oraz uczestniczyć w spotkaniach z ludźmi kultury, sztuki, rozrywki. Produkty, które nie są dostępne w danym momencie na półce, można zamówić w Punkcie INFO i zostaną one dostarczone do salonu w przeciągu maksymalnie 96 godzin.
W ostatnim czasie w Galerii Wileńskiej miało miejsce kilka znaczących otwarć. Do grona najemców dołączył mBank, który oferuje usługi bankowe zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, a także bankomat i wpłatomat mBanku, dostępny niezależnie od godzin otwarcia placówki. Na mapie kulinarnej Wileńskiej pojawiła się Kuchnia Express Marche, zlokalizowana w food courcie, która zaprasza na menu inspirowane kuchniami świata. Nowością jest także samoobsługowa drukarka Zeccer, znajdująca się w pobliżu restauracji McDonald’s. Po zainstalowaniu oprogramowania na smartfonie, umożliwia ona drukowanie bezpośrednio z maila czy galerii zdjęć. Kolejne otwarcie w Galerii Wileńskiej już wkrótce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA