Firma ortopedyczna stawia na Astrum Business Parkfot. Kajtman

Firma ortopedyczna stawia na Astrum Business Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
Astrum Business Park
adresWarszawa, Łopuszańska 95
inwestorIrydion Sp. z o.o.
REKLAMA
Arthrex Polska – polski oddział globalnego producenta sprzętu i implantów ortopedycznych – przenosi się do Astrum Business Park na warszawskich Włochach. Firma wynajęła nowoczesne biuro o powierzchni 540 mkw. i magazyn wielkości 135 mkw., a do nowej siedziby wprowadzi się w lipcu 2017 r. Eksperci z JLL reprezentowali Arthrex w procesie poszukiwania nowej lokalizacji.
Poszukiwaliśmy nowoczesnego i przestronnego biura, w którym nasza firma mogłaby się dalej rozwijać, a także odpowiedniej powierzchni magazynowej, koniecznej z uwagi na specyfikę naszej działalności. Astrum Business Park spełnia te wymagania, ponadto położony jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej oraz blisko stacji WKD Raków, co stanowi dodatkowe atuty nowej siedziby – informuje Robert Wiśniewski, General Manager z firmy Arthrex Polska Sp. z o.o.
Cieszymy się z możliwości doradzania firmie Arthrex w momencie jej dynamicznego wzrostu. Lokalizacja, standard oraz udogodnienia w obiekcie czynią Astrum Business Park dobrym adresem biurowym dla firmy rozwijającej swoje struktury i biznes na polskim rynku – dodaje Adam Bechciński, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w JLL.
Astrum Business Park oferuje ponad 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a docelowo z drugim etapem – łącznie ponad 30 000 mkw. Dla najemców, współinwestor, a jednocześnie projektant i generalny realizator inwestycji – firma Prochem S.A. – zapewni docelowo 800 miejsc parkingowych, z czego ponad 650 – na dwóch poziomach podziemnego garażu. Dodatkowo, przy obiekcie jest przewidziane stanowisko ładowania pojazdów elektrycznych oraz infrastruktura dla rowerzystów.
REKLAMA
Budynek zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Włochy, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej – WKD Raków. Obiekt położony jest także przy skrzyżowaniu dwóch ważnych arterii komunikacyjnych łączących wschodnie dzielnice Warszawy ze Śródmieściem, w odległości 15 minut środkami transportu publicznego od ścisłego centrum miasta i dziesięć minut od międzynarodowego lotniska Chopina. Jednocześnie usytuowany jest blisko trasy wylotowej na Kraków, Katowice oraz Łódź.
Nasza firma jest obecna na rynku od 70 lat. Specjalizuje się nie tylko w inwestycjach przemysłowych, ale także nowoczesnych biurowcach, takich jak Astrum. Podążając za trendami w budownictwie, mamy zawsze na uwadze kwestie ekologiczne. Dlatego nasze projekty powstają z myślą o ich potencjalnym wpływie na środowisko, czego dowodem jest uzyskanie przez Astrum Business Park certyfikatu BREEAM FINAL na poziomie "Very Good" – dodaje Krzysztof Marczak, wiceprezes zarządu Prochem S.A. 
Arthrex to działająca na globalną skalę firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, posiadająca ponad 400 patentów z zakresu sprzętu, narzędzi i implantów ortopedycznych. Główna siedziba koncernu znajduje się na Florydzie, a polski oddział firmy powstał w 2012 r. Arthrex jest światowym liderem w zakresie rozwoju nowych produktów i edukacji w dziedzinie ortopedii. Arthrex jest pionierem w dziedzinie artroskopii i opracował samodzielnie ponad 10 000 nowych produktów i procedur ortopedycznych, by rozwijać małoinwazyjną ortopedię na całym świecie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA