Firma zarządzająca inwestycjami zostaje na najwyższym piętrze Rondo 1 w Warszawie

Firma zarządzająca inwestycjami zostaje na najwyższym piętrze Rondo 1 w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma ECM Group Polska S.A. przedłużyła umowę najmu 450 mkw. na 36. piętrze biurowca Rondo 1 w Warszawie. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa Polska.
ECM Group Polska S.A. działa na polskim rynku od 2002 r. Specjalizuje się w profesjonalnym zarządzaniu realizacją oraz nadzorze inwestorskim nad inwestycjami z obszaru: budownictwa ogólnego (obiekty komercyjne, przemysłowe, sportowe i użyteczności publicznej), budownictwa drogowego, infrastruktury lotniczej i kolejowej, budownictwa w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodno-ściekowej, zagospodarowania i utylizacji odpadów oraz budownictwa energetycznego i gazowego. Kluczowe przedsięwzięcia to budowa nowego gmachu Muzeum Śląskiego w Katowicach, konserwacja i remont Pałacu na Wyspie wraz z otoczeniem w Muzeum Łazienki Królewskie, zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S3, budowa autostrady A1, budowa portów lotniczych we Wrocławiu, Poznaniu i Rzeszowie, czy też modernizacja i rozbudowa największej w Europie oczyszczalni ścieków "Czajka" w Warszawie. 
Postanowiliśmy przedłużyć umowę w biurowcu Rondo 1, ponieważ lokalizacja, renoma i jakość budynku pozwalają nam w pełnym zakresie realizować cele strategiczne firmy oraz umocnić naszą pozycję wśród partnerów i klientów. Istotnym aspektem jest również zapewnienie naszym pracownikom komfortu pracy oraz dostępu do wszelkich usług dodanych – mówi Katarzyna Lodzińska, dyrektor generalny, członek zarządu ECM Group Polska S.A.
REKLAMA
Rondo 1 składa się z dwóch budynków: czterdziestopiętrowej przeszklonej wieży (Budynek B) usytuowanej równolegle do Alei Jana Pawła II oraz niższego, dziesięciopiętrowego Budynku A, położonego od strony ul. Świętokrzyskiej w Warszawie, o fasadzie z nieprzejrzystego matowego szkła. Kompleks oferuje najemcom około 66 000 mkw. powierzchni użytkowej. Do użytku został oddany w 2006 r. Posiada certyfikat LEED Gold i LEED Platinum. Biuro firmy ECM Group Polska znajduje się na najwyższym komercyjnym piętrze budynku (piętra od 37 do 40 to piętra techniczne).
Firma ECM Group Polska doceniła niepowtarzalny widok panoramy Warszawy, prestiżowy adres przy rondzie ONZ 1 w biznesowym centrum Warszawy oraz nowoczesną infrastrukturę biurowca wraz z jego funkcjami usługowymi, dlatego zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na kolejne lata – mówi Kamil Komoński, doradca w firmie Cresa Polska, największej na świecie firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącej usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA